LAWSTUDIES.LT

Palyginti 2 teisės bakalauro programas - Civilinės teisės studijos

LLB arba teisės bakalauras yra bakalauro studijų programa, kurią dažnai skiria studentai, norintys dirbti teisininko profesijoje. Programa paprastai trunka nuo keturių iki ketverių metų ir dažnai supažindina studentą su pagrindinėmis sąvokomis, teorijomis ir teisės istorija.

Kas yra LLB civilinės teisės studijose? Šia programa siekiama parengti studentus karjerai teisininko profesijoje, supažindinant juos su teisiniais klausimais per mokymą, studijas, tyrimus, paskaitas ir seminarus. Pagrindinės studijų sritys gali būti sutartys, testamentai, nelaimingi atsitikimai ir savybės, dėl kurių kilo ginčas tarp žmonių ir kitų subjektų. Kursiniai darbai dažnai suprojektuoti taip, kad absolventai pasitiki teisine karjera, tačiau jie taip pat gali sukurti tvirtą pagrindą kitų sričių ir studijų sritims išnagrinėti.

Besimokantieji, kurie siekia šios studijų programos, dažnai ugdo stiprius organizacinius įgūdžius, kurie padeda jiems dirbti ir asmeniškai stengtis. Jie gali įgyti patirties sprendžiant ginčus tarp šalių, taip pat gali rašyti sutartis ir testamentus, dėl kurių gali padidėti karjeros galimybės.

Šios programos išlaidos priklausys nuo daugelio veiksnių, įskaitant mokesčius už mokslą, apgyvendinimą, programos trukmę ir knygas bei medžiagas. Susisiekimas su mokykla yra geriausias būdas suprasti kiekvienos programos galutines išlaidas.

Studentai, kurie baigė LLB, dažnai tęsia tolesnius tyrimus teisinėje srityje. Jie paprastai gali ieškoti darbo kaip paralegalo, vyriausybės tarnautojo, tyrėjo ar įrašų techniko. Ši programa gali atverti duris karjerai kaip advokatas, teisėjas, paciento advokatas, teisininkas, teisės dėstytojas ir teisininkas. Absolventai dažnai randa darbą su advokatų kontoromis, vyriausybinėmis agentūromis, korporacijomis, bankais ir kitomis finansinėmis institucijomis.

Civilinės teisės studijų LLB siūloma daugelyje universitetų visame pasaulyje. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

2 Rezultatai Civilinės teisės studijos Filter

Teisės bakalauro laipsnis

Pyatigorsk State University
Universiteto miestelis Dieninės 4 metai Rugsėjis 2019 Rusija Pyatigorsk

Programa skirta suteikti studentams profesines teisines studijas, įskaitant teorines žinias, taip pat praktinius įgūdžius jurisprudencijos srityje, siekiant mokyti kompetentingus specialistus, galinčius dirbti teisminiais advokatais, prokuratūra ir notarų pareigūnais, teismo ir teisėsaugos pareigūnais, nusikaltėliais tyrimų laboratorijos, draudimo bendrovės, imigracijos ir pilietybės departamentai ir kt.

LL.B civilinės ir anglų teisės

The University of Law Undergraduate Programmes
Universiteto miestelis Dieninės 4 metai Rugsėjis 2019 Jungtinė Karalystė London Ispanija Móstoles + 2 daugiau

Dvigubas laipsnis su IE universitetu, Ispanija. Ketverių metų programa. Turėsite tikrai tarptautinę mokymosi patirtį, jungiančią trejus metus su IE universitetu ir ketvirtaisiais teisės universitete.