LAWSTUDIES.LT

Ieškoti Ištęstinės studijos teisės bakalauro programų - Finansų teisė - Airijoje - 2020

Įgytas teisės bakalauro arba LLB laipsnis potencialiems darbdaviams įrodo, kad specialistas yra įgijęs reikalingą tam tikros teisės srities žinių ir įgūdžių bagažą, o taip pat ir turi gerai išlavintus kritinio bei analitinio mąstymo įgūdžius.   

Ši magistrantūros studijų Finansų srityje siūlo į pagrindinius finansinių paslaugų teisės skristi. Kandidatai yra suteikiama galimybė mokytis tarptautinę reguliavimo sistemą, finansų institucijų veiklos. LLM Finansai padeda jums likti iki datos vis tiek kintančioje aplinkoje tarptautinės komercinės ir įmonių finansų.

Airija pastaruoju metu įgyvendinami įstatymo, kuris įpareigoja visi studentai, lankantys universitetinį išsilavinimą kreiptis dėl vyriausybės paskolos, kad galėtų pasiekti savo aukštojo mokslo svajones. Pirma oficiali kalba yra airių, taip pat žinomas kaip Airijos gėlų, bet anglų kalba (antra oficiali kalba) yra naudojami plačiau. Nacionalinio kapitalo yra Dublinas. Airija garsėja švenčia Šv Patriko diena (kovo 17 d) visame pasaulyje.

Prašyti daugiau informacijos apie geriausias Ištęstinės studijos teisės bakalauro programas - Finansų teisė - Airijoje - 2020

1 Rezultatai Finansų teisė, Airijos sala Filter

LLB teisės su apskaita

Independent College Dublin
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 4 metai Susisiekti su mokykla Airijos sala Dublinas + 1 daugiau

LL.B laipsnis įstatymo su apskaita 4 metų studijų programa, derinant šias dvi disciplinas teisės ir apskaitos. Laipsnis apims pagrindinius modulius, kuriuos turi turėti teisės laipsnį tyrimą ir tuos, kurie būtini apskaitos studijų. Kvalifikacija