LAWSTUDIES

Palyginti 3 teisės bakalauro programas - Jurisprudencija

Studentams, ieškantiems karjeros teisės, uždirbti LLB yra geras pasirinkimas. Šis bakalauro laipsnis padeda absolventams susipažinti su teisinėmis temomis ir atveria karjeros pasirinkimus daugelyje teisinės srities ir už jos ribų.

Kas yra LLB jurisprudencijoje? Šis laipsnis idealus tiems, kurie domisi teisės filosofija ir atitinkamais jos klausimais. Kai kurie eina į praktiką, o kiti to nedaro. Šių programų studentai kovoja su teisinėmis teorijomis ir jų pasekmėmis bei aptaria skirtingus teisės požiūrius. Kai kurie ne teisės kursai dažnai siūlomi. Bendros kursų sritys apima klases baudžiamosios teisės, konstitucinės teisės, delikto ir sutarčių teisės, ir jurisprudencija.

Programos dalyviai dažnai turi galimybę susipažinti su pirminiais šaltiniais, pavyzdžiui, teisiniais dokumentais. Tai padeda jiems paskatinti stiprius kritinio mąstymo įgūdžius. Jurisprudencijos studentai abejoja ne tik tuo, kas yra įstatymas, bet ir kodėl taip yra. Tai suteikia jiems stiprius analitinius ir loginius įgūdžius, kuriuos jie gali taikyti kitoms savo gyvenimo sritims.

Ši laipsnių schema siūloma daugelyje šalių, o studijų išlaidos priklauso nuo vietos ir mokyklos. Teisės akademijos LLB gali užtrukti nuo ketverių iki penkerių metų.

Nors daugelis jurisprudencijos LLB studentų nelaiko teisininkų, daugelis jų daro. Kartais LLB programa yra pirmas žingsnis tam, kad taptų baristeriu ar advokatu. Kai kurie absolventai praktikuoja tarptautinę teisę ir kitus vietos lygiu. Kai kurie absolventai eina dirbti korporacijose teisiniuose skyriuose, kai kurie dirba vyriausybinėms agentūroms, o kiti tampa mokytojais. Dauguma teisės magistro laipsnio absolventų toliau studijuoja teisės srityje ir tampa dėstytojais aukštojo mokslo įstaigose.

Teisės fakulteto LLB siūlo daugelis universitetų, tiek vietos, tiek internete. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

 

3 Rezultatai Jurisprudencija Filter

LLB (Hons) įstatymas

The University of Law Undergraduate Programmes
LLB
<
Dieninės
<
3 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Derinant akademinį griežtumą su praktiniais teisiniais įgūdžiais, verslo aplinkoje, mūsų LLB suteikia jums pagrindinius pagrindus, nesvarbu, ar esate pasiryžęs būti advokatu, ...

Skaityti daugiau

Lyginamosios, Europos ir tarptautinės teisės studijų bakalauro laipsnis (CEILS)

University of Trento – Faculty of Law
LLB
Rgs. 2020
<
Dieninės
<
3 metai
Anglų
Universiteto miestelis

CEILS programa suteikia savo studentams autentišką tarptautinę patirtį ir visapusišką išsilavinimą lyginamosios, Europos, tarptautinės ir tarptautinės teisės srityse. Kartu su ...

Skaityti daugiau

LLB (Hons) įstatymas pagreitintas

The University of Law Undergraduate Programmes
LLB
Rgs. 2020
<
Dieninės
<
2 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Šis kursas yra skirtas labiausiai sutelkti profesinės teisės laipsnį. Studentams, norintiems per dvejus metus studijuoti praktinį intensyvų kursą ir siekti karjeros teisiniame ...

Skaityti daugiau