Filter
Teisės bakalauras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 2 teisės bakalauro programas - Kriminologija

Teisės bakalauras (LLB), kuris siekia teisinės karjeros, leidžia daugumai absolventų teisės praktikuoti priklausomai nuo šalies. Akademiniai kursiniai darbai yra įstatymo supratimo pagrindai ir reikalingi teisės įgijimo įgūdžiai.

Kas yra kriminologijos LLB? Kursai skirti įstatymams realiuoju laiku. Studentai mokysis pagrindinių teisės ir kriminologijos pagrindų, taip pat etikos, teisinių koncepcijų ir teisinių sistemų. Kursinis darbas taip pat dėsto mokslininkų psichologiją, žmogaus teises ir sociologiją, kad parengtų juos visą gyvenimą, dirbančiam su nusikalstama mąstysena. Kai kurios programos suteikia galimybę mokytis užsienyje. Programos užtrunka tik trejus metus, o praėjus šešeriems metams.

Garbingi analitiniai ir kritinio mąstymo įgūdžiai yra būtini laipsnio sudedamosios dalys, tačiau taip pat gali padėti studentams, nepriklausantiems darbo jėgai, tarpasmeniniams santykiams ir bendram gyvenimo sprendimui. Gilus įstatymo supratimas padeda programos dalyviams suvokti bendrą politinį kraštovaizdį ir bendrai suprasti kitus.

Studentai turėtų praleisti laiką, tiriant abiejų dalyvaujančių savo pasirinktoje LLB programoje išlaidas ir papildomas išlaidas, įskaitant kambarį ir lentą. Kaina priklausys nuo institucijos ir vietos.

Absolventai, turintys kriminologijos LLB, tapo baudžiamojo teisininko pareigomis, tačiau daugelis taip pat siekė karjeros, dirbdamos su teisėsaugos institucijomis, kad sugautų nusikaltėlius ir išspręstų bylas. Kai kurios galimos darbo vietos yra tapti kriminologu, lygtinio paleidimo pareigūnas ar lygtinio paleidimo pareigūnas, policijos detektyvas ir teismo medicinos specialistas. Absolventai netgi pasirinko siekti savo karjeros užsienyje, mėgaudamiesi visomis galimybėmis, kurias gali pasiūlyti tarptautinė bendruomenė. Dauguma užimtumo galimybių suteikia absolventams galimybę išlaikyti bendruomenes ir padėti kitiems.

Studentai gali rinktis tarp universitetinį išsilavinimą ir lankstumą internete, norėdami baigti studijas. Pradėkite kitus žingsnius ieškodami savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Kriminologija

The University of Law Undergraduate Programmes

Mūsų LLB (Hons) įstatymas su kriminologija su Fondo metais yra ketverių metų kvalifikacinis teisės laipsnis. Kursas skirtas pagrindinėms teisinėms temoms ir įvairiems kri ... [+]

LLB (Hons) Kriminologijos įstatymas su Fondo metais

Mūsų LLB (Hons) įstatymas su kriminologija su fondo metais yra ketverių metų kvalifikacinis teisės laipsnis. Kursas skirtas pagrindinėms teisinėms temoms ir įvairiems kriminologijos aspektams, įskaitant nusikaltimus, baudžiamąjį teisingumą ir nusikalstamą elgesį. Teisės aktų modulius daugiausia teikia profesionaliai kvalifikuoti teisininkai, turintys aukšto lygio mokymąsi akis į akį. Kursas yra praktinis dėmesys, realiai pritaikant įstatymus ir kriminologiją. Įsidarbinimas yra integruotas į kursą, kad suteiktų jums akademines žinias ir svarbiausius perkeliamuosius įgūdžius, kurių reikalauja šiandieniniai darbdaviai. Šis kursas idealiai tinka studentams, siekiantiems karjeros teisiniame sektoriuje arba, konkrečiau, baudžiamojo teisingumo sistemoje. Pirmaisiais metais yra Fondo metai, kuriuose pagrindinis dėmesys skiriamas teisinio sektoriaus supratimui ir pagrindiniams įgūdžiams, reikalingiems visai studijų pakopai. Teisės universitetas 2017 m. Birželio mėn. Įgijo aukso mokymosi kompetencijos sistemoje savo bakalauro mokymą, mokymąsi ir rezultatus. Šis apdovanojimas baigėsi 2019 m. Birželio mėn. Ir buvo pakeistas „TEF Silver“.... [-]

Jungtinė Karalystė London Manchester Bristol Birmingham Leeds Nottingham  + 3 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Law Undergraduate Programmes

Mūsų įstatymas su kriminologija yra trejų metų kvalifikacinis teisės laipsnis. Kursas skirtas pagrindinėms teisinėms temoms ir įvairiems kriminologijos aspektams, įskaita ... [+]

LLB (Hons) įstatymas su kriminologija

Mūsų įstatymas su kriminologija yra trejų metų kvalifikacinis teisės laipsnis. Kursas skirtas pagrindinėms teisinėms temoms ir įvairiems kriminologijos aspektams, įskaitant nusikaltimus, baudžiamąjį teisingumą ir nusikalstamą elgesį. Teisės aktų modulius daugiausia teikia profesionaliai kvalifikuoti teisininkai, turintys aukšto lygio mokymąsi akis į akį. Kursas yra praktinis dėmesys, realiai pritaikant įstatymus ir kriminologiją. Įsidarbinimas yra integruotas į kursą, kad suteiktų jums akademines žinias ir svarbiausius perkeliamuosius įgūdžius, kurių reikalauja šiandieniniai darbdaviai. Šis kursas idealiai tinka studentams, siekiantiems karjeros teisiniame sektoriuje arba, konkrečiau, baudžiamojo teisingumo sistemoje. Teisės universitetas 2017 m. Birželio mėn. Įgijo aukso mokymosi kompetencijos sistemoje savo bakalauro mokymą, mokymąsi ir rezultatus. Šis apdovanojimas baigėsi 2019 m. Birželio mėn. Ir buvo pakeistas „TEF Silver“.... [-]

Jungtinė Karalystė London Manchester Bristol Birmingham Leeds Nottingham  + 3 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba