close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti teisės bakalauro programas - Teisininko padėjėjo studijos

LLB priėmimas yra pasiekimas, pagal kurį absolventai skiriami kursui dirbti teisės srityje. Šis teisės bakalauras suteikia jiems kvalifikaciją dirbti specializuotose teisės srityse ir atveria duris daugeliui karjeros. Kas yra LLL paralegal studijose? Šis laipsnis suteikia studentams profesinius įgūdžius ir žinias dirbti paralegalo profesijoje. Daugelį kursų dėsto teisininkai, kuri… Skaityti daugiau

LLB priėmimas yra pasiekimas, pagal kurį absolventai skiriami kursui dirbti teisės srityje. Šis teisės bakalauras suteikia jiems kvalifikaciją dirbti specializuotose teisės srityse ir atveria duris daugeliui karjeros.

Kas yra LLL paralegal studijose? Šis laipsnis suteikia studentams profesinius įgūdžius ir žinias dirbti paralegalo profesijoje. Daugelį kursų dėsto teisininkai, kurie gali nurodyti paralegalo kasdienes užduotis, pvz., Užklausų dėl pavadinimų ir teisinių parodymų rašymo ir pateikimo. Kursinis darbas gali būti susijęs su daugeliu teisinių dalykų, tokių kaip šeimos teisė ir baudžiamoji teisė. Kai kurios programos leidžia studentams pasirinkti specializacijos sritį.

Paralegalo studijų laipsnis suteikia studentams galimybę suprasti teisininko profesiją ir nustatyti, ar jie nori eiti teisės mokyklos. Ši studijų sritis įkūnija stiprius organizacinius įgūdžius, taip pat problemų sprendimo ir logikos įgūdžius, kurie gali būti perkelti į daugelį gyvenimo sričių.

Kiekvienas universitetas yra unikalus, o LLB išlaidos kiekvienoje mokykloje gali skirtis. Dėl universitetų skirtingų vietovių ir programų nėra nustatytų mokymo išlaidų. Ši studijų programa trunka maždaug ketverių metų dieninės studijos.

Paralegalo studijų programos dalyviai LLB dažnai tampa paralegalais advokatų kontorose, tačiau taip pat dažnai randa darbą kaip teisininkai, teisininkai ar pretenzijos taisytojai. Kiti dirba įvairių pajėgumų korporacijų teisiniuose skyriuose. Mokiniai mokosi apie daugelį teisininko profesijos aspektų ir įgyja patirties pagal šalies, kurioje jie mokosi, įstatymus. Tai suteikia jiems įrankių, leidžiančių teikti paslaugas, pavyzdžiui, padedant advokatams rengiantis bandymams, uždarymams ir klausymams. Jei studentas toliau specializuojasi savo kursuose, specializacijos srityje yra dar daugiau darbo galimybių.

LLB gali paskatinti klestinčią karjerą, ir yra keletas universitetų, kurie siūlo šį laipsnį. Pasaulyje taip pat siūlomos internetinės galimybės, leidžiančios mokytis besimokantysis. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
Humber College Institute of Technology & Advanced Learning
Torontas, Kanada +1 Daugiau

Kaip tik ketverių metų Kanados Teisininko studijų programą, nėra geresnės vietos sutelkti dėmesį į paralegal švietimo, nei su verslo mokyklos Humber. Profesoriai Programoje tu ... +

Kaip tik ketverių metų Kanados Teisininko studijų programą, nėra geresnės vietos sutelkti dėmesį į paralegal švietimo, nei su verslo mokyklos Humber. Profesoriai Programoje turėti magistro kvalifikacinį laipsnį, taip pat atsižvelgdamas didelę praktinę patirtį teisės srityje. Bernie Aronas, programos koordinatorė paralegal studijų programoje neseniai gavo Jonas ir Suanne Roueche Excellence Award už išskirtinio dėmesio mokymo ir mokymosi kompetenciją. -
LLB
Dieninės
4 metai
Anglų
Universiteto miestelis

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia