LLM įmonių finansų įstatyme

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Kursų santrauka

Žinios apie įmonių finansų teisę yra būtinos advokatams, bankininkams ir finansininkams, kurie nori plėtoti profesinius įgūdžius įmonių lėšų rinkimo, sandorių struktūros ir sandorių valdymo srityse. Šis kursas suteikia geresnę kvalifikaciją profesionalams, dirbantiems ar planuojantiems dirbti techniškai sudėtingoje ir dinamiškoje pasaulio pramonėje. Ji kreipsis į neseniai baigusius absolventus ir praktikus, atsižvelgdama į įvairias darbo sritis, įskaitant teisę, investicinę bankininkystę, įmonių finansus, privataus kapitalo, vertybinių popierių, investicijų, finansų reguliavimo, vyriausybinių agentūrų ir tarptautinių finansų institucijų.

Kurso struktūra

Šie moduliai rodo, ką jūs mokysitės šiuo kursu.

Pasirinkimo moduliai yra rekomenduojami, jei norite specializuotis finansų sektoriuje. Jei pasirinksite disertaciją, turite pasirinkti keturis variantų modulius. Jei pasirinksite projektą, turite pasirinkti penkis variantų modulius.

Atkreipkite dėmesį, kad pasirinkimo moduliai priklauso nuo studentų poreikių ir prieinamumo personalui, todėl ne visi moduliai bus siūlomi tais pačiais mokslo metais.Pagrindiniai moduliai

 • Disertacija
 • Investicinės bankininkystės principai ir praktika
 • Teisiniai įmonių finansavimo aspektai
Pasirinkimo moduliai
 • Tarptautinė bankininkystės teisė ir reglamentas
 • Tarptautinis projektų finansavimo įstatymas
 • Islamo finansai ir vertybiniais popieriais
 • Pinigų plovimas ir įmonių sukčiavimas
 • Moduliai iš kitų antrosios pakopos teisės kursų

Patekimo reikalavimai

Jums reikės turėti gerą antrosios klasės apdovanojimą (arba ne Jungtinės Karalystės lygiavertį), kurio vidurkis yra 55 proc. Arba didesnis įstatyme ar susijusiame temoje. Taip pat atsižvelgsime į pareiškėjus, kurie neturi standartinės kvalifikacijos, tačiau turi didelę profesinę ar valdymo patirtį atitinkamoje srityje.

Jei jūsų gimtoji kalba nėra anglų, jums reikės IELTS 6,5 bendrojo balo, su 6,0 kiekviename komponente arba lygiaverte.

Universitetas siūlo priešmokyklines vasaros programas, jei jums reikia tobulinti savo anglų kalbą prieš pradedant kursą.

KarjeraKarjeros kelias

Šis kursas bus naudingas, jei norėsite dirbti bet kurioje iš sričių, susijusių su įmonių finansų teise, įskaitant apskaitą, įmonių bankininkystę, įmonių finansus, įmonių teisę, investicinę bankininkystę, privataus kapitalo ir rizikos kapitalą. susijusių sričių.Karjeros plėtros centras

Mūsų Karjeros vystymo centras ką tik buvo atrinktas geriausiam universiteto karjeros tarnybai Nacionaliniame bakalauro įdarbinimo apdovanojimuose už 2017 m.

Turėdami vis daugiau nei 3000 darbdavių tinklą visame pasaulyje ir patyrusių karjeros konsultantų komandą, mes esame čia, kad padėtų jums sėkmingai.

2015–2016 m. Padėjome daugiau kaip 1500 studentų rasti darbo vietų įvairiuose sektoriuose, 250 darbdavių dalyvavo 14 universitetinių įgūdžių ir karjeros mugėse.

Kaip „Westminster“ studentas galėsite susipažinti su mūsų paslaugomis per visą savo studijas ir baigus studijas.

Mes galime Jums padėti:

 • rasti su jūsų kursu susijusių darbo vietų,
 • rasti ne visą darbo dieną / atostogas, įdarbinimo ir absolventų darbo vietas, įskaitant savanorišką patirtį,
 • rasti tarptautinių galimybių padidinti savo įsidarbinimo galimybes,
 • efektyviai prekiauti darbdaviais,
 • parašyti geresnius gyvenimo aprašymus ir paraiškų formas,
 • plėtoti savo interviu ir verslo įgūdžius,
 • planuoti savo karjerą su savo karjeros konsultantais,
 • susitikti su darbdaviais ir ištirti savo karjeros galimybes mūsų darbdavių mugėse, karjeros pristatymuose ir tinklo renginiuose per metus.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of Westminster is a dynamic international education institution with a distinguished 175-year history. With three campuses in central London (Cavendish, Marylebone and Regent) and one i ... Skaityti daugiau

The University of Westminster is a dynamic international education institution with a distinguished 175-year history. With three campuses in central London (Cavendish, Marylebone and Regent) and one in Harrow, it is home to over 20,000 students from over 150 nations. Skaityti mažiau