LLM įstatymas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

LLM įstatymas skirtas gilinti ir plėsti studentų, kaip akademinio dalyko, žinias, suteikiant studentams sistemingą teisinių procesų, metodų ir sąvokų supratimą; socialinio ir politinio konteksto, kuriame vyksta teisiniai procesai; ir atitinkamas teorines teisės sampratas.

Kodėl verta studijuoti LLM teisę?

Maksimaliai padidindama savo akademinį potencialą ir patobulindami savo problemų sprendimo įgūdžius tarptautiniame kontekste, programa padės sustiprinti jūsų profesinį tobulėjimą ir akiratį. Jūsų įgyti tyrimų ir rašymo įgūdžiai bus perkeliami į įvairius profesinius sektorius, įskaitant teisininkų profesijas, politikos formavimą, įmonių sektorių, vyriausybines įstaigas ar akademinę bendruomenę.

Mūsų teisės mokyklą sudaro viso pasaulio mokslininkai, besispecializuojantys tokiose srityse kaip žmogaus teisės, komercinė teisė, tarptautinė ir Europos teisė, kurie yra ekspertai, perduodantys naujausią mintį apie sudėtingus teisinius klausimus, derindami pagrindinių temų mokymą su jų dabartiniai tyrimai.

Studentai taip pat gaus naudos iš savo plataus kontaktų tinklo, kuris įgalina mokyklą siūlyti įdarbinimo galimybes reikalavimus atitinkantiems studentams su pagrindinėmis vietinėmis ir tarptautinėmis organizacijomis.

Privalumai

 • Galimybės bendrauti ir užmegzti ryšius su žinomais teisininkais.
 • Fakultetas, turintis didelę patirtį ir kompetenciją teisinių tyrimų, mokymo ir praktikos srityse.
 • Galimybės dalyvauti tarptautinėse šaudymo ir MUN varžybose.
 • Galimybės dalyvauti išvykoje į tarptautines organizacijas.
 • Susipažinkite su teisine praktika per platų departamento partnerystės tinklą.

Programos turinys

LLM Law programą sudaro 180 kreditų, įskaitant privalomą rašymo projektą. Rašymo projektas gali būti arba prižiūrima disertacija, arba darbo praktika. Likę 120 kreditų bus įgyti per šešis 20 kreditų modulių.

 • Teisinių tyrimų įgūdžiai (20 kreditų) - privalomi
 • Disertacija (60 kreditų) - privaloma
 • Tarptautinės organizacijos ir tarptautinis ginčų sprendimas (20 kreditų) - privaloma
 • Integruotas mokymasis (tinkami tik studentams) (60 kreditų) - pasirenkama
 • Atleidimo iš darbo įstatymas (20 kreditų) - neprivalomas
 • Individualus užimtumo įstatymas (20 kreditų) - neprivalomas
 • JK ir Europos kovos su diskriminacija įstatymas (20 kreditų) - neprivalomas
 • Tarptautinės teisės pagrindai ir principai (20 kreditų) - neprivaloma
 • Tarptautinio prekių pirkimo-pardavimo įstatymas (20 kreditų) - neprivalomas
 • Pasaulio prekybos organizacijos įstatymai ir politika (20 kreditų) - neprivaloma
 • Tarptautinė žmogaus teisių teisė (20 kreditų) - neprivaloma
 • Tarptautinis komercinis ginčų nagrinėjimas ir arbitražas (20 kreditų) - neprivalomas
 • JAE ir DIFC užimtumo įstatymai (20 kreditų) - neprivaloma
 • Migracijos teorijos ir metodai (20 kreditų) - neprivaloma
 • Integruotas darbas ir mokymasis (20 kreditų) - neprivaloma
 • Tvarus vystymasis ir žmogaus teisės (20 kreditų) - neprivaloma

130842_54e3dd4b4f52ac14f6da8c7dda7930791c3bd8e2554c704c7d2e7bd39f4ac45d_1280.jpg„jessica45“ / „Pixabay“

Mokymas

Jūs įgysite žinių ir supratimo per paskatinamų paskaitų, seminarų, praktinių užsiėmimų, profesinės praktikos ir savarankiškų studijų derinį ir naudosite įvairius išteklius, įskaitant garso ir vaizdo žiniasklaidos priemones, bibliotekų knygas ir el. Mokymosi medžiagą.

Paskaitos, seminarai ir pristatymai yra naudojami perduodant pagrindinę informaciją, plėtojant temas ir idėjas bei siekiant skatinti studentų dalyvavimą atliekant interaktyvius pratimus ir suteikiant galimybę vertinti kolegas. Jums taip pat reikės įsitraukti į intensyvias struktūrizuoto skaitymo ir tyrimų programas bei žodžiu ir raštu pateikti savo išvadas.

Įgūdžių mokymas, ypač naudojantis mūsų teisinių tyrimų įgūdžių moduliu, suteiks jums intelektinių priemonių, reikalingų magistrantūros darbui, įskaitant tinkamos medžiagos identifikavimą ir vietą, kritinį ir analitinį skaitymą, rašymo įgūdžius ir tradicijas.

Kelios kiekvieno modulio sesijos ir nemaža disertacijos dalis yra skirtos pateikti rekomendacijas, kaip nustatyti tinkamą tiriamąjį klausimą, atlikti mokslinius tyrimus, rašyti literatūros apžvalgą, planuoti ir rašyti disertaciją.

Visų modulių mokymasis ir mokymas pagrįstas kritiniu požiūriu, apimančiu atitinkamus etinio, socialinio, profesinio, istorinio ir kultūrinio konteksto, kuriuose veikia įstatymai, aspektus. Etika yra specialiai integruota į kai kuriuos modulius, o studentams suteikiama galimybė suprasti etinius jų pačių tyrimų aspektus ir jų ribas.

Patekimo reikalavimai

 • Universiteto standartinius reikalavimus, taikomus stojantiesiems į LLM / PG Dip / PG diplomus, sudaro teisės laipsnis santykiu 2: 2 arba teisės diplomas / CPE.
 • Tačiau programos vadovo nuožiūra gali būti priimami susijusių disciplinų absolventai, turintys nepilnamečių įstatymų arba turintys atitinkamą profesinę patirtį ar kvalifikaciją.

Kitos ne JK kvalifikacijos bus svarstomos pagal NARIC gaires.

Anglų kalbos reikalavimai (antrosios pakopos)

Visos Middlesex University Dubai „ Middlesex University Dubai programos yra dėstomos anglų kalba, o kandidatai, turintys ankstesnį išsilavinimą už anglakalbių šalių (tokių kaip JK, JAV, Kanada, Anglija, Airija, Australija, Naujoji Zelandija), privalo įrodyti anglų kalbos mokėjimą taip: :

 • IELTS Academic: 6,5 (mažiausiai 6,0 kiekvienoje juostoje)
 • TOEFL interneto pagrindu: 87 (21 klausant ir rašant, 22 kalbant ir 23 skaitant)
 • „PearsonPTE Academic“: 58
 • „PearsonPTE General“: 4 lygis

Būsimos karjeros ir įsidarbinimo galimybės

Ši programa skirta studentams, siekiantiems karjeros teisinėje praktikoje arba dirbantiems su profesionaliais paslaugų teikėjais, kurie reguliariai bendrauja su komercinėmis įstaigomis. Tai paruošia juos plačiam karjeros spektrui valstybinio ir privataus sektoriaus organizacijose, tarptautinėse įmonėse ir tarpvyriausybinėse įstaigose, kurioms reikalingos specialios žinios vidaus ir privačių tarptautinių taisyklių, reglamentuojančių komercinius sandorius ir ginčus, rinkinyje.

LLM yra tinkama prekiauti kvalifikacija, o ankstesni programos absolventai išvyko dirbti į viešojo ir privačiojo sektoriaus organizacijų teisinius skyrius, tarptautines įmones, tarptautines organizacijas, vyriausybės departamentus ir teismų sistemoje. Daugelis tęsė aukštojo mokslo studijas daktaro laipsniu.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Middlesex University is a dynamic university with a reputation for innovation and excellence in teaching and research. Middlesex University Dubai is the first overseas campus of the internationally re ... Skaityti daugiau

Middlesex University is a dynamic university with a reputation for innovation and excellence in teaching and research. Middlesex University Dubai is the first overseas campus of the internationally renowned Middlesex University in London. The campus, which opened in January 2005, has over 3,000 students from over 100 nationalities and offers undergraduate and postgraduate programmes in a wide variety of subject areas. We are a truly global university committed to meeting the needs and ambitions of a culturally and internationally diverse range of students, by providing challenging academic programmes underpinned by innovative research, scholarship and professional practice. We prepare our students to be professional, skilled individuals fitted for the modern world, committed to lifelong learning and able to contribute to the communities in which they live and work. Skaityti mažiau