LLM žmogaus teisių srityje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ar norite prisidėti kuriant pertvarkytą Pietų Afriką, kuri gerbia ir gina pagrindines teises? Ar norite sužinoti daugiau apie žmogaus teises ir socialinį teisingumą? Ar norite mokytis istoriniame Konstitucijos kalne, kur yra Konstitucinis Teismas?

Registruokitės LLM ŽMOGAUS TEISĖMS UJ Teisės fakultete, kuriame rasite šiuos išskirtinius elementus:

 1. PAGALBA: LLM išnagrinės naujausius pokyčius ir akademinius raštus pagrindinių teisių srityje ir sieks atkreipti dėmesį į pagrindinių teisių ateitį Pietų Afrikoje ir Afrikoje.
 2. PASAULIS: LLM nagrinės pagrindines teises globaliame kontekste, atsižvelgiant į tarptautinę teisę ir užsienio teismų praktiką.
 3. TRANSFORMACINIS: LLM apsvarstys, kaip pagrindinės teisės yra sukurtos Pietų Afrikoje, kad pakeistų mūsų visuomenę, ir apsvarstys praktinius bei teorinius to darymo metodus.
 4. FAKULTETAS: Kursas bus skirtas studentams iš kviestinių dėstytojų, nuo teisėjų iki praktikų.
 5. VIETA: Paskaitos vyks istoriniame Konstitucijos kalne, kuris pats yra tiltas nuo represijų ir nelygybės praeities į socialinio teisingumo, laisvės ir lygybės ateitį. Konstitucinio Teismo biblioteka yra puikus šaltinis, kuriuo studentai bus skatinami naudotis. Johanesburgas, be abejo, yra miestas, kuriame kyla daug klausimų, susijusių su konstitucine demokratija Pietų Afrikoje, o miesto aplinka bus naudojama kaip pagrindas, kuriuo remiantis bus tiriamos šios problemos.

JEI NORITE BŪTI LYGIS PAGRINDINIŲ TEISIŲ SRITYJE, STUDIJUOTI ULM LLM!

Ką tu turi žinoti

Kursą sudarys trys moduliai:

 • Pagrindinių teisių istorija ir filosofiniai pagrindai;
 • Pietų Afrikos teisių įstatymas;
 • Pagrindinių teisių įgyvendinimas Pietų Afrikoje ir tarptautiniu mastu.

Tikimasi, kad studentai baigs nedidelę disertaciją bet kuria plačia pagrindinių teisių tema. Jie bus naudingi tiriamiesiems seminarams, kurie padės mokiniams paaiškinti rašymo procesą.

Laipsnis gali būti įgyjamas neakivaizdiniu būdu per dvejus metus. Paskaitos vyksta studentams, dirbantiems dienos metu, nuo 17.30 iki 19.30.

Priėmimo sąlygos

Apskritai, kaip minimalus priėmimo reikalavimas, studentai turi būti įgiję vidutiniškai 65% teisės dalykų, turinčių savo LLB laipsnį. Priėmimas šiuo metu yra labai konkurencingas ir, jei būsite priimti, pateksite į atrinktų geriausių paraišką pateikusių studentų grupę.

Stipendijos

Galimos stipendijos. Studentai, įgiję laipsnį per dvejus metus, gali būti kompensuoti už mokslą (išskyrus registracijos mokestį ir IRT mokestį bei laikantis tam tikrų sąlygų).

Karjeros galimybės

Žmogaus teisių teisės magistrantūra paruoš ir paruoš jums:

 • Tobulinti savo teisinę praktiką įtraukiant žmogaus teisių klausimus;
 • Būti viešojo intereso advokatu, kovojančiu už silpniausiųjų žmogaus teises;
 • Už darbą aktyvistinėje NVO, kovojančioje už žmogaus teises;
 • Už darbą tarptautinėje organizacijoje, dirbančioje žmogaus teisių srityje;
 • Už akademinę pagrindinių teisių tyrimų karjerą; ir
 • Dirbant teismų sistemoje arba tobulinant savo, kaip teisėjo, įgūdžius.

Paklausimai

Norėdami gauti daugiau informacijos ir klausimų apie stojimo reikalavimus ir paraiškų teikimo tvarką bei kursinio darbo turinį, susisiekite su fakultetu:

Ponia P Magongoa: Auckland parko „Kingsway“ miestelis
Tel .: 011 559 3843, El. Paštas: phaladim@uj.ac.za, Internetas: www.uj.ac.za/law

Registracijos ir pradžios datos

Registracija prasideda sausio mėn., O vasario mėn. - paskaitų bakalauro ir magistro studijų programoms.

Visos magistro ir doktorantūros studijų programos gali būti registruojamos ištisus metus.

Pabaigos data: akademinė veikla prasideda sausio mėnesį ir baigiasi gruodį. Programos terminas nustatomas pagal programos trukmę.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... Skaityti daugiau

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. Skaityti mažiau