Kent LLM (ir susijusi diplomo programa) leidžia jums išplėsti ir gilinti savo žinias ir suprasti įstatymą, specializuojasi vienoje ar daugiau skirtingų sričių.

Apžvalga

Pasibaigus Tarptautinio baudžiamojo teisingumo Pathway , galite kurti kritinį supratimą apie tarptautinio ir tarptautinio baudžiamojo teisingumo veiklą, ypač kontekste, kurie laikomi prieštaringais ar esant evoliucijos būsenai. Sužinojote apie pagrindines teisines priemones ir institucijas, kurios numato tarptautinį bendradarbiavimą ir baudžiamąjį persekiojimą dėl tarptautinio, tarpvalstybinio ir nacionalinio nusikalstamumo bei žmogaus teisių poveikio, ir derinti jį su kritišku platesnio konteksto ir teisės veiksmingumo atspindžiu.

Yra bendradarbiavimas su Kriminologijos magistrantūroje, kuriai vadovauja Socialinės politikos, sociologijos ir socialinių mokslų mokykla. Be teisinių galimybių, galite pasirinkti vieną modulį iš Kriminologijos magistro. Tai apima terorizmo modulius ir sociologines teorijas apie smurtą ir lytinį santykį bei nusikalstamumą globalizuotame pasaulyje.

Jus taip pat raginama dalyvauti "Kent" tarptautinės teisės krite- rijos ("CeCIL") veikloje.

Tarptautinis baudžiamasis teisingumas bus ypač įdomus tiems, kurie dirba, ketina dirbti arba yra labiau suinteresuoti tarptautinio ir tarptautinio baudžiamojo teisingumo, baudžiamosios teisenos ir žmogaus teisių sritimis.

Studentai gali nuspręsti praleisti vieną terminą (rudenį ar pavasarį) mūsų Kenterberio miesto universitete ir vieną (rudenį ar pavasarį) mūsų Briuselio centre (grįžti į Canterbury, norėdami užbaigti disertaciją) pagal mūsų pasirinktą šios programos parinktį. Dalijimosi vietoje parinktis apmokestinama skirtingu tarifu. Jei reikia daugiau informacijos, žr. Žemiau esančią Mokesčiai. Programos Briuselio centre pirmiausia siūlomos tarptautinės teisės ir žmogaus teisių įstatyme. Mokiniai yra atsakingi už savo būsto organizavimą Briuselyje. Prašome kreiptis į Universiteto apgyvendinimo tarnybą, kad gautumėte informacijos apie trumpalaikių apgyvendinimo galimybes Kanterburyje.

Studijuodamas teisės magistro laipsnį (LLM), Kent reiškia, kad turi tikrumą įgyti LLM specializuotoje teisės srityje. "Kent LLM" suteikia jums laisvę palikti savo pasirinkimą " Pathway atvirą, kol atvykstate - jūsų Pathway priklauso nuo pasirinktų modulių.

Apie Kent Law mokyklą

Kent Law mokykla (KLS) yra Didžiojoje Britanijoje įsikūrusi kritiška teisės mokykla. Kosmopolitiškas pasaulinio lygio kritinių teisinių tyrimų centras, jis siūlo palankią ir intelektualiai stimuliuojančią vietą magistro studijų ir mokslo laipsnių studijoms.

Be įstatymo detalės mokymosi, Kento studentai mokomi galvoti apie įstatymus dėl savo istorijos, raidos ir santykių su platesne visuomene. Šis požiūris leidžia studentams visiškai suprasti įstatymą. Mūsų kritiškas požiūris ne tik leidžia įstatymo studijas padaryti įdomiau, bet ir padeda plėtoti svarbiausius teisinės praktikos karjerai reikalingus įgūdžius ir gebėjimus.

Law School siūlo savo pavyzdinį Kent LLM universiteto "Canterbury" miesteliu (ir dvi apibrėžtas LLM programas universiteto Briuselio centre). Mūsų programos yra atviros ne teisės specialistams, turintiems atitinkamą akademinę ar profesinę kvalifikaciją, kurie nori plėtoti pažangią įstatymų supratimą savo srityje. Jūs studijuojatės glaudžiai bendradarbiaujančioje, remiančioje ir intelektualiai stimuliuojančioje aplinkoje, glaudžiai bendradarbiaudami su akademiniais darbuotojais. Visose mūsų programose KLS naudojasi kritiniu moksliniu tyrimu vadovaujančiu mokymu, siekdamas užtikrinti, kad jums būtų naudinga "Law School" pasaulinio lygio moksliniams tyrimams.

Mokesčiai

Mokesčiai už šios Kanterbury programos pristatymą yra tokie patys, kaip ir standartinės LLM programos. Tačiau mokesčiai už mūsų "Split Site" variantą (kuris mokomas Kenterberyje ir Briuselyje) apmokestinami skirtingu tarifu.

Nacionaliniai reitingai

Naujausioje "Research Excellence Framework" Kent Law mokykloje " The Times" aukštojo mokslo srityje buvo 8 vieta tyrimų intensyvumui.

Kurso struktūra

Galite pritaikyti savo studijas pagal savo konkrečius poreikius ir interesus, norėdami gauti LLM arba teisės diplomą vienu Pathway , du Pathways kartu arba pasirinkdami platų modulių pasirinkimą įvairiose teisės srityse, kad gautumėte bendrą LLM arba diplomą. Įstatymas.

Jūsų pasirinkimą " Pathway moduliai, kuriuos imsitės, ir jūsų disertacijos tema. Jei norite gauti LLM viename " Pathway , bent trys iš jūsų šešių modulių turi būti pasirinkti iš tų, kurie yra susiję su šiuo Pathway ir jūsų disertacija, kurioje daugiausia dėmesio skiriama šiai sričiai. Kiti trys moduliai gali būti pasirinkti iš visų siūlomų Teisės mokykloje. Visi studentai privalo priimti modulį "Teisinių tyrimų ir rašymo įgūdžiai". Būtų suteiktas pagrindinis / nedidelį Pathway jums pasirinkti tris modulius, susijusius su viena Pathway ir trys iš kitos Pathway , su disertacija nustatyti savo "esminis" Pathway .

Pavyzdžiui, studentas, kuris baigia bent tris modulius pagal tarptautinę komercinę teisę ir baigia disertaciją šioje srityje, baigs LLM Tarptautinėje komercinėje teisėje; studentas, kuris baigia tris kriminologijos teisingumo modulius ir tris aplinkosaugos teisės modulius, tada užsiima disertacija, kuri užsiima kriminaline justicija baigs LLM kriminalinės justicijos ir aplinkosaugos teisės.

Moduliai

Toliau nurodyti moduliai nurodo šį Pathway . Šis sąrašas grindžiamas dabartine mokymo programa ir gali keistis kiekvienais metais, atsižvelgiant į naujus mokymo programų pokyčius ir naujoves bei studentų poreikius. Dauguma " Pathways " reikalauja, kad jūs Pathways kitų dalykų specializacijos modulių ir modulių derinį iš kitų " Pathways , kad galėtumėte tinkinti savo programą ir ištirti kitas jus dominančias temas.

  • LW843 Tarptautinis žmogaus teisių įstatymas
  • LW846 Tarptautinė baudžiamoji teisė
  • LW886 tarptautinė baudžiamoji teisė
  • LW924 Europos Sąjungos baudžiamoji teisė ir procesas

Studijų parama

Draugiška ir palaikanti aplinka

Kent Law mokykla yra gyvybinga ir aktyvi magistrantūros bendruomenė, kurią iš dalies įsigijo mūsų stipri mokslinių tyrimų kultūra ir glaudus bendradarbiavimas tarp mūsų darbuotojų ir studentų. Darbuotojai reguliariai ir plačiai skelbia žurnalus, konferencijų medžiagą ir knygas, savo tyrimus įtraukia į savo mokymą. Mokomi studentai reguliariai bendrauja su savo programomis ir modulių rengėjais, kad darbuotojai galėtų atsakyti į visus klausimus ir teikti naudingus ir konstruktyvius atsiliepimus apie pateiktus darbus. Teisės fakultete yra aktyvi ir integracinė neakivaizdinė akademinė ir socialinė sritis, kurioje reguliariai rengiamos paskaitos, derybos ir seminarai, kuriuos organizuoja mūsų tyrimų centrai (tarp jų - Tarptautinės kriminalinės teisės centras ir Kento teisė, lytis ir seksualumas).

Apdovanojimai Teisės biblioteka

Mūsų teisės biblioteka jau seniai yra elektroninių išteklių, skirtų teisiniam mokymui ir moksliniams tyrimams, kūrimo lyderis. Universiteto "Templeman" bibliotekoje esanti didelė ir naujausia teisės kolekcija yra ypač tvirta elektroninėje medžiagoje, o elektroninėje teisės bibliotekoje yra daug teisinių duomenų bazių, kurios vis labiau yra neįkainojamos mokslinių tyrimų priemonės. Be to, jūs galite pasiekti tūkstančių teisės žurnalų tekstą internete. Mūsų teisės bibliotekininkas gali apmokyti jus naudoti šiuos išteklius ir rengti reguliarius teisinių tyrimų klases su magistrantūromis.

Parama

Mes turime specializuotą magistrantūros studijų programą, kurioje teikiama parama iš paraiškos baigus studijas. Kent Law mokyklos antrosios pakopos studijų studentams suteikiama galimybė naudotis antrosios pakopos studijų erdve, studijų erdve ir bendra erdve su bevieliu internetu.

Pasaulio įgūdžių apdovanojimas

Visi studentai, įregistruoti magistrantūros studijų programoje, gali kreiptis dėl vietos, esančios mūsų "Global Skills Award" programoje. Programa yra skirta išplėsti supratimą apie globalius klausimus ir dabartinius reikalus, taip pat plėtoti asmeninius įgūdžius, kurie padidins jūsų įsidarbinimo galimybes.

Karjera

Įdarbinimo galimybė yra pagrindinis dėmesys visame universitete, o Kent Law mokykloje yra specialus įsidarbinimo ir karjeros plėtros pareigūnas, taip pat plačios pasirinkimo galimybės, galimybės įsidarbinti ir karjera. Išsami informacija apie absolventų stažuotės sistemas su nevyriausybinėmis organizacijomis, labdaros organizacijomis ir kitomis profesinėmis organizacijomis suteikiama magistrantams per mokyklos įdarbinimo tinklaraštį.

Teisės fakulteto absolventai išvyko į karjerą finansų, tarptautinės prekybos, vyriausybės ir teisės srityse arba prisijungė ar pradėjo NVO ar labdaros.

Kentas turi puikų darbą, reikalingą magistrantams: iš 2016 m. Baigusių Kento absolventų, 98 proc. Respondentų, kurie atsakė į nacionalinę apklausą, dirbo ar baigė studijas per šešis mėnesius (DLHE).

Patekimo reikalavimai

Pirmasis ar 2.1 laipsnio laipsnis ar lygiavertis teisinis laipsnis arba susijęs dalykas. Studentai, kurie pasiekia aukštą 2,2 standartą, taip pat gali būti svarstomi Kent Law mokyklos (KLS) nuožiūra. Kalbant apie paraiškas, mokykla taip pat gali atsižvelgti į atitinkamą darbo patirtį.

Visi pareiškėjai yra nagrinėjami individualiai ir papildomai kvalifikacijai, taip pat bus atsižvelgta į profesinę kvalifikaciją ir patirtį nagrinėjant paraiškas.

Reikalavimai anglų kalba

Universitetas reikalauja, kad visi ne gimtoji anglų kalbos žinios atitiktų minimalų anglų kalbos įgūdžių lygį prieš pradedant magistro laipsnį. Tam tikri dalykai reikalauja aukštesnio lygio.

Reikia pagalbos anglų kalba?

Atkreipkite dėmesį, kad jei turite atitikti anglų kalbos sąlygas, mes siūlome keletą išankstinių kursų anglų kalba akademiniais tikslais per Kent International Pathways .

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 5 daugiau kursų University of Kent, Kent Law School »

Paskutinį kartą atnaujinta Spalis 26, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Duration
12 - 28 mėnesių
Ištęstinės
Dieninės
Price
26,100 EUR
Dieninės studijos: 26 100 EUR / Part-time: 13050 EUR (120 ECTS)
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date