STL's LL.M. Programa

LL.M. studentai gaus gilias žinias ir supratimą apie Kinijos ir Vakarų įstatymus bei teisines tradicijas bei praktinius įgūdžius, reikalingus tarpkultūrinei sėkmei. LL.M. PKU STL absolventai išvyks į privilegijuotą karjerą privačiame sektoriuje, viešajame sektoriuje, viešojo intereso teisiniame darbe ir teisinėje akademinėje bendruomenėje visame pasaulyje.

Pekino universitetas

Pekino universitetas yra seniausias universitetas Kinijoje ir vienas prestižiškiausių universitetų Žemėje. „QS World University Rankings 2019“ įvertino PKU kaip pirmąjį universitetą Kinijoje, kuriame studijuoja teisę, ir yra 30-asis labiausiai akademiškai žinomas universitetas pasaulyje. „The Times of Higher Education 2019“ PKU užėmė 3 vietą visoje Azijoje ir 31 vietą pasaulyje.

Studentai, fakultetai ir karjera

Vadovaujantys studentai iš viso pasaulio konkuruoja dėl priėmimo į STL. Teisės mokyklos tarptautinis fakultetas apima visame pasaulyje žinomus mokslininkus ir praktikus iš Kinijos, JAV, ES ir kitur. STL absolventai yra labai populiarūs pozicijoms su pirmaujančiomis tarptautinėmis advokatų kontoromis ir korporacijomis, pirmaujančiomis Kinijos advokatų kontoroms ir korporacijoms, didžiosioms valstybinėms įmonėms ir pirmaujančioms tarptautinėms nevyriausybinėms organizacijoms.

Pjovimo gaires

STL mokymo programose pabrėžiami 21-ojo amžiaus teisėtvarkos įgūdžiai ir žinios: (i) tarptautinė teisė ir praktika, (ii) tarpkultūrinė kompetencija ir (iii) advokatų profesinės pareigos šiuose kontekstuose. Nevienos teisės mokyklos niekur geriau neužtikrina absolventų privataus sektoriaus, viešojo sektoriaus ar viešojo intereso teisinio darbo, susijusio su Kinija, Jungtinėmis Valstijomis, Didžiosios Britanijos ar Britų sandraugos šalimis.

Pasauliniai lyderiai

STL absolventai bus unikaliai pasirengę vadovauti šiandienos tarpusavyje susijusiame pasaulyje, turėdami gilias žinias ir supratimą apie Kinijos ir Vakarų įstatymus ir teisines tradicijas bei praktinius įgūdžius, reikalingus tarpkultūrinei ir tarpvalstybinei sėkmei.

Shenzhen-dinaminis miestas

STL yra pietinėje Šendženo mieste. Greitai auganti 12 milijonų žmonių metropolija, esanti Šendženas, nuolat didėjo, nes 1979 m. Ji buvo įkurta kaip pirmoji Kinijos specialioji ekonominė zona. Šiuo metu "Shenzhen" yra ne tik didžiausia Kinijos provincija Guangdong, bet ir rinka viso Kinijos lyderis ir unikali sritis, kurioje didžiosios pasaulio teisinės sistemos sujungia ir daro įtaką tarpvalstybiniam elgesiui. Miestas yra biotechnologijos, logistikos ir naujų energetikos sričių vieta, o čia yra pagrindinių kompanijų, tokių kaip "Huawei" ir "Tencent". Pasaulinėje scenoje "Shenzhen" taip pat padarė savo ženklą; 2008 m. ji buvo pavadinta UNESCO dizaino miestu, o 2011 m. ji surengė 26-ąją vasaros universitetą.

Geografiškai ir ekonomiškai "Shenzhen" taip pat glaudžiai susijusi su Honkongu, su kuria ji dalijasi siena. Dėl didelių viešojo transporto galimybių susiejami du miestai - nuo miesto centro, vienas iš jų gali aplankyti Honkongą autobusu, metro ir keltu. Sujungus daugiau nei 650 mlrd. USD BVP, "Shenzhen" ir Honkongo regionas yra viena iš didžiausių didmiesčių zonų pasaulyje.

Programos struktūra

Kaip ir LL.M. programos, kurias siūlo geriausios JAV teisės mokyklos, PKU STL's LL.M. Užsienio studentų programa sudaryta iš vienerių iki dviejų metų dieninių studijų. Mokymo programa bus skirta įgūdžių ir žinių 21-ajame amžiuje pabrėžimui: (i) tarptautinė teisė ir praktika; (ii) tarpkultūrinė kompetencija; ir 3) advokatų profesines pareigas šiose srityse. Specializuoti pasiūlymai Kinijos teisės istorijoje ir teisėje leis studentams įgyti gilų supratimą apie kultūros tradicijas ir šiuolaikinius Kinijos pokyčius šiandien.

LL.M. absolventai iš programos atsiras kaip teisininkai, kurie yra unikaliai pasirengę vadovauti šiandienos tarpusavyje susijusiame pasaulyje, turintys gilių žinių ir supratimo apie Kinijos ir Vakarų įstatymus bei teisines tradicijas ir praktinius įgūdžius, reikalingus tarpkultūrinei sėkmei. Mokymo programa yra labai įvairesnė ir plati anglų kalbos kursų tema Kinijoje, kurioje yra daugiau kaip 60 anglų kalbos kursų, apimančių platų dalykų asortimentą, nuo tarptautinio ir lyginamosios teisės iki Amerikos teisės ir Kinijos teisės; kursai apima sudėtingus tarpvalstybinius verslo sandorius ir ginčų sprendimą, taip pat Kinijos teisę, teisinę sistemą ir teisinę istoriją. LL.M. PKU STL absolventai išvyks į privilegijuotą karjerą privačiame sektoriuje, viešajame sektoriuje, viešojo intereso teisiniame darbe ir teisinėje akademinėje bendruomenėje visame pasaulyje.

Norėdami uždirbti LL.M. laipsnį, kandidatai privalo:

 • gyveno ne mažiau kaip trijuose akademiniuose ketvirčiuose;
 • uždirbkite mažiausiai 36 kreditus (apie 12 kursų);
 • baigti disertaciją ar esminį tyrimo dokumentą fakulteto vadovybei pagal jų pasirinktą temą, išlaikyti disertacijos gynimą ir;

Kaip taikyti

Pareiškėjai paprastai turėtų turėti pirmąjį teisinį laipsnį (pvz., JD, JM arba LL.B.) arba kitaip turėti licenciją praktikuoti savo šalies jurisdikcijoje. Mes taip pat priimame paraiškas iš studentų, kurie šiuo metu yra įtraukti į pirmojo laipsnio teisės programą, kurie nori uždirbti kreditus STL's LL.M. laipsnis vienu metu. Pavyzdžiui, JAV teisės studentai turi teisę perkelti tam tikrą kreditų, uždirbtų užsienyje, skaičių į JD laipsnius; kreditai, uždirbti STL's LL.M. atitinkamai programa gali būti taikoma vienu metu tiek USJD, tiek STL's LL.M.

Pareiškėjai, kurių pirmoji kalba nėra anglų kalba arba neturintiems aukštąjį išsilavinimą, visiškai baigtas anglų kalba, turi pateikti anglų kalbos mokėjimo įrodymus. Pagal IELTS reikalaujama, kad TOEFL IBT būtų mažiausiai 92, arba IELTS - 6,5, o IELTS - 7,0.

Paraiškų teikimo tvarka

 1. Užpildykite internetinę paraiškos formą ir įkelkite kitą reikiamą paraiškos medžiagą į Pekino universiteto paraiškų portalą šiuo adresu: studyatpku.com/member/login .do , remdamiesi internetinės paraiškos instrukcija, kurioje pateikiamos nuoseklios taikymo instrukcijos su ekrano nuotraukų, kad būtų išvengta painiavos. Prieš įkeldami programos medžiagą, taip pat atkreipkite dėmesį į prašomus formatus ir failų dydžius.
 2. Nusiųskite el. Laišką adresu STL el. Pašto adresu llm@stl.pku.edu.cn ir coleagar@stl.pku.edu.cn nurodydami, kad paraišką pateikėte internetu.
 3. Atsiųskite stebimuoju pristatymo būdu, kuris patvirtina gavimą, originalios dokumentų, įskaitant visus užklijuotus laiškus, spausdintas kopijas.

Programos kontrolinis sąrašas

Pareiškėjai privalo pateikti toliau išvardytas medžiagas. Paraiškos bus peržiūrėtos tik gavus visas medžiagas. Visi dokumentai turi būti parašyti anglų kalba. Jei dokumentai nėra anglų kalba, juos turi lydėti notarinis vertimas į anglų kalbą.

 1. Peking University School of Transnational Law paraiškos forma.
 2. Asmens pareiškimas: Pateikite asmeninę pažymą, paaiškinančią, kodėl jūs siekiate LL.M. laipsnis ir kaip šis laipsnis padės jums tobulinti savo planus ir tikslus. (Nuo 700 iki 1000 žodžių)
 3. "Academic Records": Oficialūs visų universitetų ir aukštųjų mokyklų leidiniai ir oficialūs diplomai (originalūs arba notariniai dokumentai su anglų kalbos vertimais, jei dokumentai nėra anglų kalba).
 4. Gyvenimo aprašymas arba gyvenimo aprašymas.
 5. Rekomendaciniai laiškai: Bent du pasirašytos profesorių, darbdavių ar kitų asmenų, susipažinęs su jūsų akademine ir profesine kvalifikacija, rekomendacijų. (originalas)
 6. Anglų kalbos įgūdžių įrodymas. Viena TOEFL arba IELTS egzamino rezultatų fotokopija (nebent jūs esate gimtoji anglų kalba arba turite aukštąjį išsilavinimą iš anglų kalbos).
 7. Paso arba asmens tapatybės kortelės kopija.

Atkreipkite dėmesį: visa paraiškos medžiaga turi būti gauta iki kovo 31 dienos.

Paraiškos mokestis

Už paraiškas, gautas iki kovo 1 d., Mokesčio nereikia. Visoms kitoms programoms reikalingas 800 RMB mokestis, kurio gali būti imtasi įstatymų mokyklos nuožiūra dėl finansinių poreikių.

Pareiškėjai turėtų siųsti paraiškos paketą:

Priėmimo į teisės magistro laipsnis, B103 skyrius, Peking University School of Transnational Law , universiteto miestas, Nanshano rajonas. Shenzhen 518055, Kinija.

Paraiškos galiojimo terminas

Atkreipkite dėmesį: visa paraiškos medžiaga turi būti gauta iki kovo 31 dienos.

Priėmimo sprendimai

Priėmimo komitetas priims sprendimus pagal pareiškėjų medžiagą, kurią patvirtins Pekino universitetas. Oficialus priėmimo laiškas bus išsiųstas iki birželio mėn.

Apgyvendinimas ir paslaugos

Dauguma tarptautinių studentų nusprendžia gyventi mūsų graziame miesteliuose ir mėgautis bendruomenės, maitinimo ir sporto galimybėmis, taip pat arti teisės mokyklos pastato. Universiteto mieste yra vienviečiai ir dviviečiai kambariai. Studentai taip pat gali nuspręsti gyventi universitete.

Mokymas ir išlaidos

Studijų mokestis už STL LL.M. programa yra 176 000 CNY, galinčių būti vienerius ar dvejus metus. Apgyvendinimo kaina yra 12000 CNY už vieną kambarį su privačia vonia vienerius metus. TL yra įsipareigojusi, kad programa būtų prieinama kvalifikuotoms kandidatėms, ir yra ribotas skaičius tarptautinių stipendijų. Pareiškėjai taip pat raginami apsvarstyti stipendijas, kurioms jie yra kvalifikuoti.

Stipendijos

STL yra įsipareigojusi, kad programa taptų prieinama kvalifikuotoms kandidatėms, o sėkmingiems kandidatams yra ribotas skaičius tarptautinių stipendijų ir dalinių studijų stipendijų bei kitų finansinių apdovanojimų. Pareiškėjai taip pat raginami apsvarstyti stipendijas, kurioms jie yra kvalifikuoti.

Stipendijos iš Kinijos vyriausybės

Stipendijos iš Kinijos vyriausybės taip pat prieinamos tarptautiniams studentams.

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 1 daugiau kursų Peking University School of Transnational Law »

Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 26, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp. 2020
Duration
1 - 2 metų
Dieninės
Price
176,000 CNY
Kinijoje yra mažai pragyvenimo išlaidų
Deadline
Kov. 31, 2020
Please note: all the Application Materials must be received before the March 31, 2020 deadline.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp. 2020
End Date
Gegužė 1, 2022
Galutinis paraiškų davimo terminas
Kov. 31, 2020
Please note: all the Application Materials must be received before the March 31, 2020 deadline.

Rgp. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Kov. 31, 2020
Please note: all the Application Materials must be received before the March 31, 2020 deadline.
End Date
Gegužė 1, 2022