LLM (teisės magistro laipsnis)

Trukmė: vieni kalendoriniai metai (dieniniai) Du, trys arba ketveri metai (ne visą darbo dieną, tik dienos metu) Mes rekomenduojame, kad ne visą darbo dieną dirbantiems studentams būtų sudarytos sąlygos nuo dviejų iki puse dienų iki trijų dienų per savaitę nemokamai tęsti kursą. studijos.

Minimalus įėjimo reikalavimai: Minimalus aukštesnės antrosios klasės pagyrimu laipsnis (arba lygiavertis) įstatyme

Programos pradžia: tik rugsėjo mėn

LLM leidžia studentams kurti savo programos struktūrą, pasirenkant kursus iš daugybės dalykų ir perspektyvų, įskaitant lyginamąjį regioninį įstatymą, prekybos teisę, teisę ir plėtrą, komercinę teisę (įskaitant bankininkystės, autorių teisių ir patentų teisę) , žmogaus teises, aplinkosaugos teisę, islamo teisę, ginčų sprendimą ir tarptautinę teisę.

LLM programa yra vienas dalykas teisė programa, kuri gali būti paimama vienerių metų laikotarpį (visu etatu), ar ne visą darbo laiką, per dviejų, trijų ar keturių metų laikotarpiui. Kiekvienas studentas turės mokytis modulių, atitinkančių keturis pilnus vienetus. Disertacija bus verta papildomų dviejų pilnų vienetų ir baigti LLM programą.

Su leidimu LLM mokytojas, mokiniai turi teisę pasirinkti vieną papildomą temą arba lygiavertės panaši Mokytojo modulį SOA įskaitant atitinkamą kalbos modulis. Papildo, gali būti pasirinktas pakeis arba visą arba pusę klausimu.

Egzaminai visų dėstomų modulių vyks kiekvienų metų gegužės / birželio ir Disertacija bus dėl pateikimo metu rugsėjo galutinio Registracijos metai. Už kiekvieno modulio įvertinimas gali skirtis priklausomai nuo to, kiek mokslinių tyrimų komponentas kiekvieno modulio yra reikia pabrėžti,.

Tikimasi, kad visi mokiniai baigs su teisiniu LLM. Tai įmanoma, tačiau, studentams, norintiems pereiti su "specialistu" laipsnį, padaryti būdu pasirinkdamas paimti tris ar daugiau modulių iš žemiau atitinkamose dalykinėse grupėse. Kiekvienu atveju, studentas turi atlikti disertaciją šia tema grupėje.

Struktūra

Studentai turi priimti modulius, kurių bendra vertė 180, susidedanti iš disertacijos (60 kreditų) ir 120 kreditų dėsto modulius. Mokomieji moduliai verta 15 arba 30 kreditų.

Studentai, norintys baigti LLM, privalo turėti ne mažiau kaip 90 kreditų iš Teisės mokyklos (Bendrojo teisės magistro studijų modulio sąrašas), o paskutinis 30 vienetų, kurie gali būti priimami Teisės mokykloje arba iš magistrantūros modulio atvirojo varianto sąrašo su LLM programos vadovo leidimu. Disertacijos tema bus susieta su vienu iš mokomų LLM modulių.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 10 daugiau kursų SOAS University of London »

Šis kursas yra Campus based
Duration
1 - 4 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
14,585 GBP
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Rgs. 1, 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Rgs. 1, 2019
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date