Užsienio teisininkų rengimas pasaulinei praktikai

LLM Amerikos teisės studijų programoje yra specialiai sukurta rengiant užsienio teisininkus pasaulinės praktikos iššūkius. Šioje programoje mokiniai yra visiškai integruojami į BU Law JD klases, kur jie sėdi kartu su JAV studentais, besimokančiais JAV teisinio švietimo tradicijoje.

Tai reiškia, kad jūs ne tik išmoksite JAV doktrinos esmę beveik visose dominančiose srityse - intelektinės nuosavybės, tarptautinių verslo sandorių, susijungimų ir įsigijimų, alternatyvaus ginčų sprendimo, tik kelių pavadinimų, bet jūs taip pat sužinosite, kaip svarbu JAV teisininkai yra apmokyti analizuoti teisinius klausimus ir pasisakyti savo klientų vardu.

Iki metų pabaigos tikimės, kad turėsite įgūdžių, kad galėtumėte tapti efektyvesniu pasaulinės praktikos gydytoju. Jūs gausite unikalią įžvalgą apie JAV teisininkų ir kitų, kurie mokomi pagal bendrąją teisę, „mąstyseną“. Turėsite reikiamą perspektyvą dirbti tarpvalstybiniu mastu ir bendradarbiauti su advokatais iš įvairių tradicijų ir fono.

Šia prasme mūsų Amerikos teisės programa yra nieko, bet ne amerikietė. Tai tikrai pasaulinė.

Kaip užsienyje apmokytas advokatas, susiduriate su daugybe pasirinkimų magistrantūros studijoms Jungtinėse Valstijose ir kitur. Leiskite jums papasakoti apie tai, kas išskiria BU Law LLM Amerikos teisės programoje ir ką galite tikėtis kaip mūsų bendruomenės narys:

Geresnis nurodymas

Kaip LLM Amerikos teisės programos studente, jūs integruosite į reguliarias mokyklų JD klases ir turėsite prieigą prie BU Law dieninio fakulteto. Kodėl tai svarbu? Princetono apžvalga „ BU Law “ visą darbo dieną dirbantiems fakultetams nuosekliai užima penktą vietą Amerikoje. Mūsų dėstytojai susideda iš visame pasaulyje žinomų mokslininkų, kurie puikiai ne tik prisideda prie teisinės minties, bet taip pat puikiai seka klasėje kaip instruktoriai. Jūs galite tai išgirsti iš mūsų dabartinių studentų ir absolventų. Daugelis jums pasakys, kad jų BU Law instruktoriai yra geriausi, ką jie turėjo, bet kur. Paprasčiau tariant, jūs sužinosite iš geriausių Amerikos teisės mokytojų.

Nesuderintas lankstumas ir pasirinkimas

„American Law Program“ yra lanksčiausia BU Law studijų pakopų programa ir viena iš lankstiausių, kur rasite bet kur. Jis siūlo neprilygstamą kursų pasirinkimą, kurių minimalus skaičius yra „reikalingi“. Tu galesi:

  • Pasirinkite iš 200 kursų ir seminarų iš beveik kiekvieno Amerikos teisės subjekto, vieno iš plačiausių pasirinkimų bet kurioje teisės mokykloje.
  • Be apribojimų, imkite pirmųjų metų klases (be antrojo ir trečiojo metų JD klasių), apimančias pagrindines JAV baro egzaminų temas. Ne visos mokyklos leidžia LLM studentams tai padaryti.
  • Papildykite savo teisės studijas kursuose kitose magistrantūros mokyklose BU, arba užsiregistruokite klasėse, siūlomose per „ BU Law “ bankininkystės programą
  • Jei norite sutelkti savo studijas į vieną iš trijų svarbių pasaulinio teisinio darbo sričių: tarptautinės verslo praktikos, intelektinės nuosavybės ir mokesčių, tęsti pasirinktines „koncentracijas“.

Individualus dėmesys ir asmeninis gydymas

BU Law jūs gausite ne tik aukščiausios kokybės mokymą bet kurioje Amerikos teisės mokykloje, bet ir aukščiausio lygio individualią paramą tiek akademiniu, tiek asmeniniu požiūriu. Mes esame aistringi. Absolventas

Profesinis tobulėjimas ir stažuotės

Mūsų „LLM Professional Development Office“ yra specialiai ir išskirtinai skirta LLM studentams, teikianti individualų konsultavimą ir paramą, padedančią jiems užtikrinti stažuotes ar nuolatines darbo vietas JAV ar užsienyje. Studentai, kurie domisi JAV baro egzaminu, gauna išsamias rekomendacijas dėl tinkamumo reikalavimų ir paraiškų teikimo procedūrų. „American Law Internship“ programa suteikia stažuotes po stažuotės studentams, siekiantiems realios darbo patirties JAV per savo pasirinktinius praktinius mokymus.

Plėsti savo pasaulį

Būdamas amerikiečių teisės studentu, jūs būsite visateisės bendrosios BU Law bendruomenės nariu, socialiniu ir akademiniu lygmeniu, nesate atskirti nuo likusios mokyklos. Jūs būsite pakviesti dalyvauti bet kurioje iš 30 JD studentų organizacijų. Ir todėl, kad labai rimtai vertiname „šeimos“ vystymąsi tarp LLM studentų, jūs reguliariai dalyvausite socialiniuose ir užklasiniuose renginiuose, kurie sujungs jus su kitais BU Law studijų pakopos studentais. Kaip rezultatas, jūs suformuosite obligacijas su amerikiečių ir kitų tarptautinių studentų, kurie truks gerokai ilgiau nei savo metus Bostone.

Laipsnis su pasauline įtaka

Aukštesnysis išsilavinimas, BU Law laipsnis yra pripažintas visame pasaulyje. Mūsų LLM absolventai yra viena iš labiausiai įdarbintų pasaulinių firmų ir korporacijų. Absolventai gyvena ar praktikuoja daugiau nei 65 šalyse už Amerikos ribų, o Bostono universiteto absolventų klubai visame pasaulyje yra tarptautinių asociacijų.

Bostonas - Amerikos didžiausias miestas studentams

Visa tai vyksta Bostone, viename iš įspūdingiausių pasaulio miestų. Paklauskite visiems, kurie buvo čia. Tokios vietos nėra.

Kviečiu išgirsti iš mūsų absolventų apie savo nepamirštamą patirtį. Jie turi daug ką pasakyti. Iš tiesų, 98% programos paskutinės baigimo klasės rekomenduotumėte šią programą suinteresuotam draugui ar kolegai. Mes su malonumu susisieksime, kad galėtumėte išgirsti tiesiai iš šios labai patenkintos ir ištikimos profesionalų grupės. Esu įsitikinęs, kad kuo daugiau mokosi, tuo labiau įvertinsite nepaprastas galimybes, kurios laukia jūsų BU Law .

109396_Capture.JPG

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 4 daugiau kursų Boston University School of Law »

Paskutinį kartą atnaujinta Balandis 18, 2019
Šis kursas yra Campus based
Duration
1 - 2 metų
Dieninės
Deadline
Susisiekti su mokykla
Applications received after this date will be reviewed on a space available basis
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Applications received after this date will be reviewed on a space available basis
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Applications received after this date will be reviewed on a space available basis
End Date