Kurso informacija

Šis pertvarkymo kursas yra kelias į teisininko profesiją ir padės jums išsiskirti iš minios šiame labai konkurencingoje srityje. Suderinus visus pagrindinius modulius, kurių reikalauja atitinkamos profesinės teisės įstaigos, šis kursas parengs ne teisės absolventus kitą žingsnį, norint tapti advokatu ar advokatu.

Studijuosite pagrindinius teisinės teorijos elementus, o jūsų nepriklausomas mokslinių tyrimų projektas suteiks jums galimybę sutelkti dėmesį į jus dominančią teisės sritį. Lydso teisės mokyklos dėstytojai, turintys kvalifikuotų advokatų ir baristerių, turintys didelę profesinę patirtį visose teisės srityse, žinių ir įgūdžių plotis leis jums gauti specialią paramą įvairiausioms temoms nuo medicininio aplaidumo iki kovos su terorizmu teisė.

Mokymas bus pristatytas mažose "akis į akį" klases kartu su internetinėmis paskaitomis, kurias galima pasiekti vienu metu ir vietoje, kad atitiktų jūsų užimtą grafiką.

Teisės švietimo ir mokymo pokyčiai

Šiuo metu teisinį švietimą ir mokymą išsamiai peržiūri profesionalūs reguliuotojai teisiniame sektoriuje. Atliekant peržiūrą bus nagrinėjami šiuo metu atverti maršrutai ir kvalifikacija, reikalinga tam, kad taptų advokatu arba advokatu, ir apima svarstymus apie esamų maršrutų pakeitimus ir pašalinimą, taip pat galimybę kurti naujus.

Šiuo metu studentai gali įgyti kvalifikacinį laipsnį, aukštojo mokslo diplomą (GDL), o tada teisės praktikos kursą (LPC), kad taptų advokato ar baro profesinio mokymo kursu (BPTC) tapti advokatu; tai lieka nepakitusi iki 2020 m. rugpjūčio mėn. advokatams ir 2019 m. rugpjūčio mėn. barristams.

Advokatų reguliavimo tarnyba (SRA) ir Barų standartų valdyba (BSB) išleido bendrą rekomendacinį protokolą. Tai galima rasti apsilankę SRA svetainėje.

Kurso išmokos

Jus mokys dėstytojai, kurie dirbo kai kuriose iš didžiausių JK įmonių, įskaitant "DLA Piper", "Eversheds", "Walker Morris" ir "Herbert Smith Freehills". Be puikios akademinės mokymo, mūsų darbuotojai suteiks Jums profesionalią ir praktinę pagalbą, padėsiančią tęsti jūsų karjerą.

Teisės kvalifikacijos kėlimo kursus dėstė mūsų Lidso teisės mokykla nuo 1979 m., O daugelis mūsų absolventų dabar dirba kaip mentoriai mūsų studentams, padėdami jiems į priekį pasiūlyti karjeros patarimus, darbo patirtį ir net darbo galimybes.

Specialistų studijų salėje, prieinama tik mūsų antrosios pakopos studijų studentams, yra įrengti kompiuteriniai terminalai ir teisiniai tekstai. Mes taip pat turime teismo salę, kur jūs galite praktiškai taikyti teoriją imituojamuose tyrimuose.

Lidsas yra vienas didžiausių teisinių centrų už Londono ribų ir siūlo daugybės darbo vietų ir galimybių įsidarbinti. Jūs gausite naudos iš mūsų glaudžių ryšių su firmomis mieste ir kontaktų bei galimų karjeros galimybių, kurias teikia jūsų profesionalus mentorius.

Nuotolinio mokymosi

Suprantame, kad dieninės studijos ne visiems. Štai kodėl mes siūlome kursus, kurie suteikia jums galimybę nuspręsti, kur, kada ir kaip galite įsitraukti į mokymąsi. Nuotolinio mokymosi kurso mokymasis suteikia jums patogumo ir lankstumo. Nesvarbu, ar norėtumėte pritaikyti savo studijas apie vaikų priežiūrą, plėtoti savo įgūdžius dirbdami ar tiesiog norėdami išmokti iš savo namų patogumo, mes galime padėti jums įgyti kvalifikaciją laiko ir tempų, atitinkančių jūsų gyvenimo būdą.

Kaip ir mūsų miestelio studentai, turėsite tuos pačius puikius mokymo ir mokymosi išteklius, tačiau juos rasite internete, o ne paskaitų teatre. Ne tik visi moduliai mokomi internete, bet ir jūs turėsite prieigą prie interneto bendruomenės ir daugiau nei 140 000 knygų ir žurnalų mūsų internetinėje bibliotekoje.

Patekimo reikalavimai

Pareiškėjai turėtų turėti bent antrosios klasės pagyrimu laipsnį arba turi lygiavertę patirtį ar mokymą, paprastai iš darbo aplinkos.

STUDENTAI, NORĖDAMI ĮSIGYTI ANGLIJOS IR VALEČIŲ ĮSTATYMŲ, KURIAS TURI BŪTI KVALIFIKACIJĄ, BŪDAS:

 • Turėti Didžiosios Britanijos ir Airijos diplomą, skirtą 2: 2 ar didesniam lygiui; arba
 • Barselonos standartų valdybai suteiktas akademinio statuso pažymėjimas, grindžiamas užsienio laipsniu arba nestandartiniu UK / Airijos diplomu; arba
 • Barselonos standartų tarybos kvalifikacijų komitetas patvirtino, kad jis yra priimtinas kaip besimokantis studentas.

Visoms paraiškoms turėtų būti pridedama nuoroda, tiek akademinė, tiek profesinė.

Visi pareiškėjai turėtų atitikti mūsų universiteto anglų kalbos reikalavimus.

Anglų kalbos reikalavimas: IELTS 6.5 be įgūdžių žemiau 6.0 ar lygiavertė kvalifikacija. Universitetas teikia puikią paramą visiems pareiškėjams, kuriems gali tekti atlikti papildomus anglų kalbos kursus.

DALYVIŲ PAREIŠKĖJAI

Mūsų universitetas sulaukia patenkintų pareiškėjų, kurie demonstruoja akademinį potencialą, paraiškas. Paprastai mums reikalingi tam tikri naujausių akademinių studijų įrodymai, pavyzdžiui, pasiekiamojo kurso baigimas, tačiau taip pat gali būti svarstoma naujausia atitinkama darbo patirtis. Atkreipkite dėmesį, kad kai kuriems mūsų profesionaliems kursams visi pareiškėjai turės atitikti nurodytus įvažiavimo kriterijus, todėl tokiais atvejais negalima laikyti darbo patirties.

PATIKRINKITE JŪSŲ KVALIFIKACIJAS

Jei esate tarptautinis studentas, galime padėti jums palyginti ir patvirtinti jūsų kvalifikaciją. Kreipkitės į mūsų tarptautinį biurą telefonu 44 (0) 113 812 1111 nuo 09.00 iki 17.00 nuo pirmadienio iki penktadienio, 09.00 iki 16.30 val. Tue GMT arba elektroniniu paštu internationaloffice@leedsbeckett.ac.uk.

POREIKIS UŽSIENIO KALBOS ĮGŪDŽIAIS?

Nesijaudinkite, jei jūs neturite anglų kalbos, reikalingos jūsų pasirinktam kursui. Mes siūlome platų kursų spektrą, skirtą padėti jums tobulinti savo kvalifikaciją ir anglų kalbos įgūdžius, kurių dauguma yra akredituota Britanijos tarybos.

Darbo perspektyvos

Jūs galite pereiti prie kito teisinio mokymo etapo, vykdydami savo teisinės praktikos kursą, kad mokytumėte kaip advokatą, arba baro profesionalų mokymo kursą tapti advokatu. Jūsų kursas taip pat atvers vaidmenis, kuriems reikalinga giliai įsišaknijusi ir plačiai žinoma teisė, pvz., Paralegalas. Taip pat galite pritaikyti savo žinias rinkodaros, vietos valdžios, psichinės sveikatos ar socialinio darbo vaidmenims.

 • Solicitor
 • Baristeris
 • Paralegal

Karjeros patarimai

Mūsų skirta darbo ir karjeros komanda siūlo ekspertų konsultacijas ir daugybę išteklių, kurie padės jums pasirinkti ir gauti darbo vietų. Nesvarbu, ar esate pirmajame ar paskutiniame metais, galite kalbėtis su mūsų Karjeros tarnybos darbuotojais, kurie gali patarti rašyti CV ieškant darbo.

Mokymas ir mokymasis

Lidso teisės mokykla bendradarbiauja su daugeliu nuotolinio mokymosi skatinimo partnerių, kurie gali pasiūlyti patarimus ir patarimus apie nuotolinio mokymosi kursus. Partneriai:

 • Chancery Lane profesionalų institutas (Dubajus)
 • Q.
 • Londono teisės studijų kolegija (Bangladešas).

Bendras darbo krūvis

Kiekvienas mūsų nuotolinių studijų kursų modulis yra individualiai suprojektuotas, kad maksimaliai padidintų jūsų mokymąsi, todėl studijų reikalavimai skirsis. Kaip gaires jums reikės skirti maždaug 10 valandų per savaitę kiekvienam moduliui užbaigti, o dar penkios valandos - papildomam skaitymui ir užduotims atlikti. Šios 10 valandų mokymo ir mokymosi bus pristatomos naudojant įvairias interaktyvių išteklių, tai paprastai apima garso ir vaizdo turinį, grupines diskusijas, atspindinčius pratimus, viktorinas, internetinį skaitymą ir dar daugiau. Visi šie ištekliai yra perduodami per mūsų virtualų mokymosi aplinką ir gali būti pasiekiami tuo laiku ir toje vietoje, kuri jums tinka.

Pagrindiniai moduliai

 • Sutarties teisés pagrindai
 • Baudžiamosios teisės pagrindai
 • Europos Sąjungos teisės pagrindai
 • Piktnaudžiavimo teisės pagrindai
 • Nepriklausomas teisinių tyrimų projektas
 • Įstatymo pagrindai
 • Viešosios teisės pagrindai
 • Nuosavybės fondai

Mokesčiai ir finansavimas

JK ir ES studentai

Studentams, įstojusiems į 2018/19 metus, mokamas mokestis yra 3350 svarų sterlingų. Suma, kurią mokėsite, kiekvienais metais gali padidėti, kad būtų atsižvelgta į infliacijos poveikį.

Tarptautiniai studentai

Studentams, įstojusiems į 2018/19 metus, mokamas mokestis yra 3350 svarų sterlingų. Suma, kurią mokėsite, bus nustatyta tokiu lygiu kiekvienais kursų metais.

Įranga

Biblioteka

Mūsų biblioteka dirba 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę, kiekvieną metų dieną, suteikiant jums prieigą prie specializuotų knygų ir žurnalų, mokymosi erdvių, kompiuterių, daugialypės terpės priemonių ir žiniasklaidos priemonių nuomos. Dešimtys tūkstančių mūsų bibliotekos skaitmeninių išteklių, įskaitant elektronines knygas, žurnalus ir duomenų bazes, galima rasti internete tuo metu ir vietoje, kuri tau tinka.

Virtuali mokymosi aplinka

VLE suteikia prieigą prie kurso medžiagos, pvz., Vaizdo įrašų, elektroninių knygų ir kitų dokumentų. Jūs taip pat naudojate, kad pateiktumėte užduotis ir gautumėte atsiliepimus.

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų Leeds Beckett University »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Duration
1 - 2 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
3,350 GBP
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Sau. 6, 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Sau. 6, 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date