University of Johannesburg bankininkystės teisės magistrantūros programa yra skirta suteikti studentams specialių žinių įstatymų aspektais, kurie yra labai svarbūs bankų sektoriui. Jis yra skirtas baigti dieninių studijų studentams per vienerius metus ir neakivaizdinių studijų studentams per dvejus metus.

Ši programa susideda iš nedidelės apimties disertacijos (60 kreditų) kartu su trim privalomais dėstomais moduliais (3x40 kreditų), būtent:

i) Bankininkystės įstatymas (siūlomas pirmąjį semestrą): Šis modulis akcentuoja privatinę teisę. Įvadas tiriamos pagrindinės pinigų ir mokėjimo sąvokos. Po to bus tiriami bankai kaip mokėjimo tarpininkai (taikant įvairius vietinio ir tarptautinio mokėjimo būdus), bankai kaip garantai (tiek nepriklausomi, tiek pagalbiniai) ir bankai kaip skolintojai. Galiausiai, modulis nagrinėja banko atsakomybę, atsirandančią dėl sutarties, delikto ar praturtėjimo. Daugumą paskaitų veda prof. Charlas Hugo, kuris vadovauja universiteto bankų teisės centrui. Kviestiniai lektoriai kartais naudojami dėl jų ypatingos kompetencijos.

ii) Finansinių paslaugų reglamentas (siūlomas antrą pusmetį): Tinkamo finansinių paslaugų reguliavimo svarbą gerai įrodė nesena pasaulinė finansų krizė. Tam tikros pagrindinės tarptautinės organizacijos skatina tarptautinį bendradarbiavimą šiuo klausimu. Vykdydami šį procesą, Pietų Afrika nusprendė pereiti prie „Twin Peaks“ režimo, pagal kurį mūsų finansinių paslaugų reguliavimas bus padalintas iš riziką ribojančios reguliavimo institucijos (esančios Pietų Afrikos atsargų banke) ir rinkos elgesio reguliavimo institucijos. . Šiame modulyje nagrinėjamos kai kurios pagrindinės teorinės finansinių paslaugų reguliavimo sąvokos, įskaitant sisteminę riziką ir užkrėtimą. Apžvelgiamas riziką ribojantis principas ir elgesys rinkoje, daugiausia dėmesio skiriant teisėkūros komponentams, kurie yra Pietų Afrikos reguliavimo sistemos dalis. Nagrinėjami teisės aktai apima Bankų įstatymą, Finansinės žvalgybos centro įstatymą, Finansų rinkų įstatymą, Kolektyvinio investavimo schemų kontrolės įstatymą ir Finansinių patarimų ir tarpininkų paslaugų įstatymą. Modulio vadovė yra ponia Kirsten Kern, į kurią taip pat įeis nemažai vizituojančių ekspertų.

(iii) Kredito įstatymas (siūlomas pirmąjį semestrą): Šis modulis skirtas Nacionaliniam kredito įstatymui, kuris, be abejo, yra vienas iš svarbiausių Pietų Afrikos įstatymų, kuris buvo paminėtas daugeliu atvejų, apie kurį pranešta, ir sukūrė daug akademinių komentarų. Tačiau modulis tuo neapsiriboja. Be to, jis apima tam tikrus taikomus sutarčių teisės principus ir įvairias specifines sutartis, tokias kaip įprastos paskolos pinigams, hipotekos sutartys, nekilnojamojo turto išsimokėtinai ir kilnojamojo turto nuoma, užtikrintos operacijos, laidavimo ir atsitiktinės kredito sutartys.

Išskyrus Finansinių paslaugų reglamentą, užsiėmimuose ar seminaruose mokomi moduliai pristatomi vakarais darbo dienomis nuo 18.00 iki 20.00 (po vieną klasę moduliui per savaitę). Klasės Finansinių paslaugų reglamente bus išdėstytos skirtingai (blokuojamos), konsultuojantis su klase. Kitas studentų skaičius įvyks 2018 m. Vasario mėn. Apskritai, kaip minimalus priėmimo reikalavimas, studentai turi būti įgiję vidutiniškai 65% teisinių dalykų, įgijusių LLB laipsnį. Taip pat bus atsižvelgiama į studentų skaičių, kurie gali būti efektyviai pritaikomi programoje ir moduliuose atsižvelgiant į aukštą asmeninio bendravimo lygį, reikalingą tarp magistrantų ir vadovų / studijų vadovų.

Yra bursų. Studentai, pirmą kartą registruojami 2018 m. Ir baigę magistro laipsnį per dvejus metus, gali kompensuoti visą studijų kainą (išskyrus registracijos mokestį ir IRT mokestį bei laikantis tam tikrų sąlygų).

Norėdami gauti daugiau informacijos, klausimų dėl stojimo reikalavimų, uždarymo datų, paraiškų teikimo tvarkos ir (arba) kursinių darbų turinio, nedvejodami kreipkitės į fakultetą:

Ponia P Magongoa: Auckland parko „Kingsway“ miestelis
Tel .: 011 559 3843, El. Paštas: phaladim@uj.ac.za, Internetas: www.uj.ac.za/law

Registracijos ir pradžios datos

Registracija prasideda sausio mėn., O vasario mėn. - paskaitų bakalauro ir magistro studijų programoms.

Visos magistro ir doktorantūros studijų programos gali būti registruojamos ištisus metus.

Pabaigos data: akademinė veikla prasideda sausio mėnesį ir baigiasi gruodį. Programos terminas nustatomas pagal programos trukmę.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 14 daugiau kursų University of Johannesburg »

Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 12, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Vas. 2020
Duration
1 - 2 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
3,500 USD
Studijų sąmata per metus | Būsto įvertinimas: 2500 USD per metus
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Vas. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Vas. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date