LLM Baudžiamosios teisės ir kriminalinės justicijos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Programos aprašymas

Ši programa suteikia puikią galimybę studijuoti šiuolaikines diskusijas tiek baudžiamosios teisės, tiek kriminalinės justicijos srityje.

Mūsų platų kursų rinkinys padės suprasti pagrindines sąvokas ir teorijas, kuriomis grindžiama baudžiamoji teisė ir baudžiamoji teisena, ir kaip jos veikia praktikoje.

Tai tinka studentams, kurie studijuoja teisę bakalauro laipsnį ir nori plėtoti savo supratimą apie baudžiamąją teisingumą. Ji rengia jus tolesniam darbui šioje srityje, profesionaliai ar akademiškai.

Programos struktūra

Turite užpildyti 180 kreditų studijų - 60 kreditų yra priimami privaloma disertacija, o likusieji 120 kreditų yra priimami dėstomi kursai.

Šiuose kursuose jūsų studijas vadovaus teisės mokyklos akademinės bendruomenės nariai. Tikimasi iš anksto pasiruošti svarstydami reikalingas medžiagas ir aptarti svarstomus klausimus, o jūsų dalyvavimas klasėse bus įvertintas.

Disertacijos metu turėsite vadovo, iš kurio galite tikėtis vadovavimo ir paramos, tačiau disertacijos tikslas - leisti savarankiškai kurti ir atlikti tyrimą ir analizę. Kursai vertinami visų pirma ese ir kitu raštu, bet gali būti reikalingi žodiniai pristatymai.

Atkreipkite dėmesį, kad dėl nenumatytų aplinkybių arba nepakankamo konkrečių kursų paklausos mes galbūt negalėsime atlikti visų reklamuojamų kursų, kurie prasideda akademiniais metais.

Mokymosi rezultatai

Baigę programą, studentai turės suprasti šiuolaikines diskusijas baudžiamosios teisės teorijoje ir doktrinoje, gebėjimą kritiškai analizuoti egzistuojančią praktiką ir naujus šios ir susijusių dalykų pokyčius bei aukšto lygio įgūdžius teisinių tyrimų ir analizės srityje.

Patekimo reikalavimai

JK 2: 1 laipsnį ar jo tarptautinį lygiavertį teisės aktą.

Mes taip pat galime apsvarstyti socialinių mokslų dalyką, kuriame yra Didžiosios Britanijos diplomas 2: 1, arba jo tarptautinis ekvivalentas.

Anglų kalbos reikalavimai

Visi pareiškėjai privalo turėti vieną iš šių kvalifikacijų kaip įrodymą apie jų anglų kalbos gebėjimus:

  • bakalauro arba magistro laipsnį, kuris buvo mokomas ir vertinamas anglų kalba daugumoje kalbančių šalių, kaip apibrėžta JK vizose ir imigracijos
  • IELTS: iš viso 7,0 (ne mažiau kaip 6,5 kiekviename modulyje)
  • TOEFL-iBT: iš viso 100 (bent 23 kiekviename modulyje)
  • PTE (A): iš viso 67 (ne mažiau kaip 61 kiekviename iš "Komunikacinių įgūdžių" skirsnių)
  • CAE ir CPE: iš viso 185 (bent 176 kiekviename modulyje)
  • Trejybė ISE: ISE III, turintis visus keturis komponentus

Studijų programos pradžioje anglų kalbos mokoma ir vertinama ne daugiau kaip trejus metus. Studijų programos pradžioje kalbos testai turi būti ne daugiau kaip dveji metai.

Karjeros galimybės

Ši programa yra idealus pasiruošimas studentams, svarstantiems tolesnį darbą baudžiamosios teisės ir kriminalinės justicijos, tiek profesinės, tiek akademinės srityse.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Renowned for our international and interdisciplinary outlook, we have been at the heart of legal education and research for more than 300 years.

Renowned for our international and interdisciplinary outlook, we have been at the heart of legal education and research for more than 300 years. Skaityti mažiau
Edinburge , JK internete + 1 Daugiau Mažiau