LLM Baudžiamosios teisės ir kriminalinės justicijos

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Šis Pathway remiasi Birmingemo teisės mokyklos ilgalaikėmis stiprybėmis baudžiamosios teisės ir baudžiamosios teisenos srityse. Baudžiamoji teisė yra susijusi su pačiu potencialiai invaziniu valdžios tvirtinimu: jei nesilaikysite įstatymo, bus baudžiama. Šis Pathway suteikia holistinę baudžiamojo proceso analizę atliekant teisės analizę, jos filosofinius pagrindus ir jo veikimą praktikoje.

Studentai gali studijuoti, kad būtų pasiektas platus baudžiamosios teisenos procesų apžvalga arba specializacijos aspektai, tokie pat įvairūs kaip pagrindinės teorijos, policija, baudžiamojo teisingumo sveikatos aspektai arba tarptautiniai teisėsaugos bendradarbiavimo aspektai. Daugelis modulių buvo sukurti ir mokomi pirmaujančių mokslininkų, dirbančių konkrečioje srityje, ir studentai naudojasi glaudžiais ryšiais su tyrėjais.

Kodėl studijuoti šį kursą?

 • Modulio pasirinkimas - vienas iš didžiausių LLM modulių, kuriuos galima įsigyti Jungtinėje Karalystėje
 • Įsidarbinamumas - mūsų absolventai pereina į įvairią karjerą, daugelis vyksta į darbą aukščiausio lygio teisės mokyklose ir advokatų kontorose
 • Profesionalūs ryšiai - kasmetinė teisės mugė, apsilankymai ir iš pirmaujančių firmų

Moduliai

Jūs sekate modulinę programą (iš viso 180 kreditų), kurį sudaro šeši dėstomi moduliai (kiekvienas 20 kreditų) ir 15 000 žodžių (60 kreditų) disertacija; pastaroji turi būti pateikta studijų metų pabaigoje. Studentai, dalyvaujantys Baudžiamojo ir baudžiamojo teisingumo Pathway tyrinėja mažiausiai tris iš šešių modulių iš žemiau pateikto sąrašo:

 • Baudžiamieji įrodymai ir įrodymai
 • Baudžiamoji teisena: teisėsauga
 • Baudžiamosios teisės reforma dabar
 • Pasaulinės nusikalstamumo problemos
 • Žmogaus teisės ir kriminalinė justicija
 • Tarptautiniai ir Europos teisiniai atsakymai į terorizmą
 • Tarptautinė baudžiamoji teisė ir teisingumas
 • Sociologinis teisinis metodas
 • Socialinė teisinė teorija
 • Baudžiamosios teisės teorija
 • Tarptautinė baudžiamoji teisė

Studentai gali pasirinkti likusius tris modulius iš viso Birmingamo LLM modulio sąrašo.

Mokymasis ir mokymasis

Birmingemo LLM Pathways buvo sukurti išsamiai analizuojant svarbias teisines temas. Moduliai yra visi 20 kreditų vertės, susidedantys iš 10 dviejų valandų trukmės seminarų, leidžiančių studentams plėtoti svarbias žinias kiekvienoje teisės srityje.

LLM kursas truko 12 mėnesių, pradedant nuo rugsėjo iki rugsėjo. Visi LLM Pathways atitinka tą pačią pagrindinę struktūrą:

 • Kurso I dalyje jūs naudojate šešis 20 kreditų modulių: diapazonas priklauso nuo pasirinkto Pathway . Šiuose moduliuose esė arba formalus egzaminas yra vertinamas gegužės ir birželio mėnesiais.
 • Kursų II dalyje jūsų tyrimai ir 15 000 žodžių disertacija parašytą pasirinktą teisės temą prižiūrint personalo nariui.

Teisės mokyklos indukcija

Kursų pradžioje yra visapusiška pasveikinimo ir įvedimo programa, skirta padėti išspręsti ir suprasti Birmingamo LLM. Jūs susipažinsite su įvairiais būdais, kuriais galėtume jums visus metus palaikyti, kad užtikrintumėte, jog jūsų LLM kursas yra įdomus ir naudingas.

Studentai gali užsiregistruoti į modulius prieš atvykimą ir mokslo metų pradžioje. Kaip inicijuojant procesą, jūs gausite galimybę daugiau sužinoti apie įvairius turimus modulius ir pasirinkti pasirinkimus, kurie atitiktų jūsų interesus.

Neakivaizdinės studijos

Visi LLM Pathways gali būti vykdomi ne visą darbo dieną ir baigti per dvejus metus. Šis mokymosi būdas ypač tinka baristeriams ir advokatams, kurie nori sujungti profesinę praktiką su universitetinio lygio studija, įgyjant CPD taškus šiame procese.

Neakivaizdinių studijų klasės LLM bus planuojamos nuo 9 iki 18 val., O studentams paprastai trunka nuo 2 iki 4 valandų mokymo kiekvieną savaitę. Mokesčiai yra tokie patys kaip ir dieninių studijų metu, tačiau jie yra padalyti per dvejus metus.

Studentams, esantiems už JK ribų, bus suteikiama galimybė susipažinti su anglų teisine sistema, nes tai yra siūlomų modulių pagrindas. Tarptautinių studentų padalinio anglų kalba siūloma įvairiapusė pagalba anglų kalbos skaitymui ir rašymui.

Patekimo reikalavimai

Kandidatai turėtų turėti gerą teisinį pagyrimo laipsnį arba kitos disciplinos laipsnį, padidintą išlaikant bendrąjį profesinį egzaminą.

Tarptautiniai studentai

Akademiniai reikalavimai: mes priimame daugybę kvalifikacijų iš įvairių šalių. Norėdami sužinoti, kokias kvalifikacijas priimame iš jūsų šalies, žemiau pateikiame patogų vadovą.

Anglų kalbos reikalavimai: šiam kursui reikia IELTS 7.0 su ne mažiau kaip 6,5 bet kurioje juostoje arba PTE su 67 visais keturiais įgūdžiais. Jei jums bus pasiūlyta vieta studijuoti ir jūs neatitinkate kalbos reikalavimo, turite galimybę įstoti į mūsų anglų kalbą akademiniams tikslams - jei sėkmingai baigsite kursą, galėsite mokėti tą kalbą reikalavimas nekeičiant kalbos kvalifikacijos.

IELTS 7.0, kurio bet kurioje juostoje yra ne mažiau kaip 6,5, yra lygus:

 • TOEFL: 95 iš viso su ne mažiau kaip 22 bet kurioje juostoje
 • „Pearson“ anglų kalbos testas (PTE): Akademinis 67 visų keturių įgūdžių įgijimas
 • Kembridžo anglų kalba (egzaminai laikomi nuo 2015 m.): Aukštesnysis arba gerai mokantis - minimalus bendras balas yra 185, bet kuriame komponente - ne mažiau kaip 176
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Our College of Arts and Law Graduate School is a vibrant international community of over 1500 postgraduate students. We benefit from excellent research resources and a supportive environment that allo ... Skaityti daugiau

Our College of Arts and Law Graduate School is a vibrant international community of over 1500 postgraduate students. We benefit from excellent research resources and a supportive environment that allows your research to flourish. Located in the Arts building at the main Edgbaston campus, our team of academic and operational staff are on hand to offer support and advice whenever you need it. Skaityti mažiau