Vienerių metų magistro laipsnio akredituotos anglų kalbos kursų programa, kurią vykdo Vengrijos Reformatų bažnyčios universiteto "Károli Gáspár" universiteto Teisės fakultetas, Budapešte.

 • Trukmė: 2018 m. Rugsėjis-2019 m. Birželio mėn
 • Mokymo vieta: Budapeštas, Vengrija (ES)
 • Paraiškų pateikimo terminas: 2018 m. Balandžio 30 d

PROGRAMOS STRUKTŪRA

Tai yra dieninių 60 ECTS kreditų programa. Programa siūlo 24 skirtingus kursus, skirtus įvairiems Europos ir tarptautinės verslo teisės aspektams. Maždaug pusė visų kursų yra neprivalomos, nes yra skirtingos specializacijos. Dėstytojai yra žinomi savo srities specialistai, tiek mokslininkai, tiek advokatų kontorų, teismų ir aukščiausio lygio tarptautinių ar vietos teisinių organizacijų specialistai. Programoje taip pat įtraukiami daugelio kitų šalių lankytojai. Programa baigta magistro baigiamojo darbo gynybai ir baigiamojo egzamino užbaigimui.

Be pamokų paskaitų ir seminarų, vertingos įžvalgos į atitinkamą teisinę praktiką galimybė suteikia kitokią mokymosi naudą dalyviams. Norint įgyti profesinės patirties ir kurti ryšių tinklą, LLM programos dalyviai turės galimybę nemokamai stažuotis ir dalyvauti advokatų kontorų veikloje, turėdami didelę Europos ir tarptautinę praktiką teisiniais klausimais.

Programos mokymo programos

PRIĖMIMO KRITERIJAI IR TAIKYMO PROCESAS

Pareiškėjai turėtų turėti teisės laipsnį iš pripažinto universiteto ir gerai vadovauti anglų kalba.

Pareiškėjai turėtų elektroniniu būdu pateikti šiuos dokumentus iki balandžio 30 d .:

 • Prašymo forma
 • CV anglų kalba, įskaitant paso dydžio nuotrauką
 • Paso kopija
 • Motyvacinio laiško anglų kalba (mažiausiai 1 puslapis, įskaitant pareiškėjo pagrindus, tikslus ir studijų tikslus)
 • Pažymėta anglų teis ÷ s laipsnio kopija (jei pareišk ÷ jas tur ÷ s teisę įgyti teis ÷ s laipsnį po paraiškos pateikimo termino, tačiau baigimo procesas bus baigtas iki einamųjų mokslo metų pabaigos, patvirtinta anglų teis ÷ s laipsnio kopija būti pateikta po baigimo) - minimalus reikalavimas: ketverių metų bakalauro laipsnį.
 • Du rekomendaciniai laiškai (bent vienas iš pareiškėjo teisės studijų instituto)
 • Egzaminų kalbos egzaminų egzempliorius - minimalus reikalavimas: CEFR B2 (atitinka Kembridžo anglų kalbos pirmąjį (FCE) / BEC Vantage / IELTS 5.5-6.5 / TOEFL iBT 87-109 / Mičigano ECCE / PTE bendrasis lygis 3 / PTE Academic 59-75 / Trinity ISE II)

Pareiškėjai taip pat turėtų sumokėti 100 eurų į universitetą kaip negrąžinamą administravimo mokestį už paraiškų teikimo procesą, kuris bus įtrauktas į studijų kainą studijų metu.

Visi dokumentai iki balandžio 30 d. Siunčiami į llm@kre.hu

Remiantis pateiktomis paraiškos medžiagomis ir išankstiniu pasirinkimu, universitetas turi "Skype" interviu su trumpais kandidatais.

Pareiškėjai iki birželio 30 d. Informuos apie universiteto sprendimą, išskyrus tuos pareiškėjus, kurie gali įgyti išsilavinimą po šios datos. Jų atveju universitetas paraiškų teikimo procedūrą užbaigia iki liepos 31 d.

Universitetas siunčia oficialų priėmimo raštą ir visus reikalingus patvirtinimo laiškus priimtiems pareiškėjams, kad padėtų vizų procesui. Pareiškėjai turėtų patvirtinti savo dalyvavimą el. Paštu.

Visiems pareiškėjams gali būti prašoma pateikti dokumentų, pateiktų per paraiškos pateikimo procesą, originalus.

MOKESČIAI IR STIPENDUMO GALIMYBö

Mokestis: 6000 EUR (dviem dalimis)

Pirmoji įmoka (2900 EUR) mokama po patvirtinimo patvirtinimo, prieš prasidedant pareiškėjo vizos procesui.

Mokestis už mokslą apima dalyvavimą programoje, laipsnio gavimą, elektroninių kursų medžiagą, bibliotekos naudojimą ir prieigą prie daugelio teisinių duomenų bazių, neakivaizdinės veiklos (pvz., Teismo dalyvavimo teisme), kai kurių su programa susijusių socialinių renginių (priėmimų) ir studentų socialinės rūpybos paslaugos.

Mokestis už mokslą neapima pragyvenimo išlaidų, kelionių išlaidų, socialinės apsaugos ir medicinos aprėpties, viešojo administravimo mokesčių, apgyvendinimo, socialinių renginių, nesusijusių su LL.M. programa ir kt.

Studentų socialinės rūpybos paslaugos teikia pagalbą vizų prašymui ir užsieniečių registracijai, socialinei apsaugai, medicinos paslaugoms, dalyvavimui vietos studentų bičiulių programoje ir kt. Universitetas gali pasiūlyti būstą bendrabutyje arba gali padėti surasti kitą tinkamą būsto vietą .

Tam tikrų šalių pareiškėjai gali turėti galimybę kreiptis dėl Stipendium Hungaricum stipendijų programos, kurią finansuoja Vengrijos valstybė. Stipendija apima visą mokestį už mokslą, būsto (arba įmokos į apgyvendinimo išlaidas) biudžetą ir medicininį draudimą Vengrijoje. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite šioje svetainėje: www.stipendiumhungaricum.hu

KONTAKTINĖ INFORMACIJA

Visa korespondencija siunčiama adresu llm@kre.hu

Adresas: Károli Gáspár Vengrijos reformatų bažnyčios universitetas, Teisės fakultetas, 1042 Budapeštas, Viola utca 2-4., Vengrija

Centrinis telefonas: -36-1-370-86-01

Programa mokoma:
 • Anglų
Paskutinį kartą atnaujinta Gruodis 15, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal. 1, 2019
Duration
1 metai
Dieninės
Price
6,000 EUR
6000 eurų
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Spal. 1, 2019
End Date
Birželis 10, 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Spal. 1, 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Birželis 10, 2020