Seniausia programa, apimanti Europos ekonominę teisę Skandinavijoje, suteikia išsamų supratimą apie praktinius ir teorinius Europos ekonomikos teisės aspektus bei Europos rinkos taisyklių veikimą pasauliniu mastu. Programa suteikia tvirtą pagrindą ES konstitucinei sistemai, kuri yra Europos rinkos reguliavimo pagrindas. Studentai sugeba pritaikyti programą pagal jų interesus ir būsimą karjerą specializacijos dėka, ypač per antrus programos metus.

Programos moduliai / kursai

Dvejų metų programos kursai:

  • Privalomi kursai (iš viso 75 kreditai): ES konstitucinė teisė (12), verslo derybos (3), vidaus rinkos teisė (12), argumentavimas ir metodika (3), ES konkurencijos teisė (15), magistro darbas (30).
  • Pasirenkamieji kursai (iš viso 45 kreditai) tokiose srityse kaip konkurencijos teisė, intelektinės nuosavybės teisė, mokesčių teisė, skaitmeninio amžiaus teisė ir Europos teisės teismo konkursas ir kt.

1 metų programos kursai: ES konstitucinė teisė (12), verslo derybos (3), vidaus rinkos teisė (12), argumentavimas ir metodika (3), ES konkurencijos teisė (15), magistro darbas (15).

Karjeros galimybės

Ši programa yra unikalus tradicinių ES verslo teisės (ty vidaus rinkos, mokesčių teisės ir konkurencijos teisės) ir ekonominių bei su prekyba susijusių klausimų derinys, todėl ši programa yra idealus pasirengimas karjerai privačioje praktikoje. ES institucijos arba teisiniai tyrimai. Tai taip pat suteikia puikų pagrindą studentams, norintiems vykdyti akademinę karjerą.

Sužinokite daugiau apie šią programą www.lunduniversity.lu.se/European-Business-Law

Kodėl Lund University ?

Lund University buvo įkurtas 1666 m. Ir yra vienas iš seniausių, plačiausių ir geriausių universitetų Šiaurės Europoje. Universitetas yra viena iš 100 geriausių pasaulyje QS pasaulio universitetų reitingų 2019 m. Ir yra # 1 pasirinkimas tarptautiniams studentams, atvykstantiems į Švediją - vieną iš labiausiai novatoriškų, tvarių ir demokratinių pasaulio šalių.

Jei norėtumėte pradėti kurti tarptautinį tinklą pasaulinėje klasėje, Lund University yra puikus pasirinkimas. Patirkite kitokį mokymosi būdą šalyje, kuri yra viena geriausių pasaulyje teikiant aukštąjį išsilavinimą. Grupinis darbas ir neformaliojo mokytojo ir studento santykiai palengvina gilesnį mokymąsi.

Universitetas įsikūręs Lunde, žavinga ir kompaktiškas universiteto miestas Švedijos pietuose, tik 35 minutės nuo Kopenhagos oro uosto Danijoje. Miestas yra garsus dinamišku studentų gyvenimu, taip pat gyvena daugelyje pasaulyje pirmaujančių mokslinių tyrimų įstaigų ir tarptautinių kompanijų.

Sužinokite daugiau apie Lund University www.lunduniversity.lu.se

Programa mokoma:
  • Anglų
Lund University

Peržiūrėti 1 daugiau kursų Lund University »

Paskutinį kartą atnaujinta Vasaris 9, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
2 metų
Dieninės
Price
Contact school
Deadline
Contact school
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
End Date
Contact school
Galutinis paraiškų davimo terminas
Contact school

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Contact school
End Date
Contact school