LLM Europos verslo teisėje

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Programa suteikia išsamų supratimą apie praktinius ir teorinius Europos Sąjungos verslo teisės aspektus ir apie tai, kaip vidaus rinka veikia pasauliniame kontekste. Studentai taip pat įgyja žinių apie ES konstitucinę teisę, kaip būtiną pagrindą išsamiam Europos verslo teisės supratimui. Kurso metu studentams suteikiamos plačios galimybės pritaikyti savo žinias praktikoje ir pasimokyti iš dėstytojų ir praktikų.

Europos verslo teisė yra dvejų metų programa, tačiau studentai turi galimybę parašyti magistro darbą pirmųjų metų pabaigoje ir paskui programą baigti vienerių metų studijomis. Studentai, kurie pasirenka dvejų metų magistrą, gali pritaikyti programą pasirinkdami pasirenkamuosius kursus, atitinkančius jų pomėgius ir karjeros ambicijas. Ši savybė leidžia pritaikyti specializaciją ir suteikia konkurencinį pranašumą kandidatuojant į ateities pozicijas darbo rinkoje.

Karjeros galimybės

Ši programa, turinti unikalų tradicinių teisinių studijų derinį verslo teisės ir ekonomikos bei prekybos klausimais, ir sukurta ant tvirto konstitucinės ES teisės struktūros pagrindo, yra puikus pasirengimas karjerai per privačią praktiką, vidinį teisinį darbą. arba pareigas nacionalinėse ar ES institucijose. Tai taip pat suteikia gerą pagrindą studentams, suinteresuotiems tęsti akademinę karjerą.

Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su pagrindinės programos koordinatoriumi Andersu Tröjeriu , anders.trojer@jur.lu.se.

Daugiau informacijos galite rasti https://www.lunduniversity.lu.se/lubas/i-uoh-lu-JAEHA

Kodėl Lund University ?

Lund University buvo įkurtas 1666 m. Ir yra vienas seniausių, plačiausių ir geriausių šiaurės Europos universitetų. Universitetas patenka į 100 geriausių universitetų „QS World University Rankings 2020“ sąraše ir yra pirmas pasirinkimas tarptautiniams studentams, atvykstantiems į Švediją - vieną inovatyviausių, tvariausių ir demokratiškiausių pasaulio šalių.

Jei norėtumėte pradėti kurti tarptautinį tinklą pasaulinėje klasėje, Lund University yra puikus pasirinkimas. Patirkite kitokį mokymosi būdą šalyje, kuri yra viena geriausių pasaulyje teikiant aukštąjį išsilavinimą. Grupinis darbas ir neformaliojo mokytojo ir studento santykiai palengvina gilesnį mokymąsi.

Universitetas įsikūręs Lunde, žavinga ir kompaktiškas universiteto miestas Švedijos pietuose, tik 35 minutės nuo Kopenhagos oro uosto Danijoje. Miestas yra garsus dinamišku studentų gyvenimu, taip pat gyvena daugelyje pasaulyje pirmaujančių mokslinių tyrimų įstaigų ir tarptautinių kompanijų.

Sužinokite daugiau apie Lund University www.lunduniversity.lu.se

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A ... Skaityti daugiau

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A degree from Lund University is a hallmark of quality both in Sweden and abroad. Skaityti mažiau
Lundas , Malmė , Helsingborgas + 2 Daugiau Mažiau
Apsilankykite mokyklos tinklalapyje