LLM Intelektinės nuosavybės teisė

Bendroji informacija

Programos aprašymas

LLM Intelektinės nuosavybės teisė

Intelektinė nuosavybė yra įdomi ir vis svarbesnis teisės sritis, ypač tarptautiniu mastu ir ES mastu. Kursas suteikia studentams galimybę tyrinėti intelektinės nuosavybės teisės tiek JK ir ES kontekste, kartu su konkurencijos teise ir sporto nuorodas.

Apie LLM Intelektinės nuosavybės

Jūs ištirti tarptautiniu svarbią sritį intelektinės nuosavybės teisės ir sužinoti, kaip intelektinės nuosavybės teisės pažeisti daugelio komercinių srityse.

Kodėl verta rinktis šį kursą?

 • Naršyti Intelektinės nuosavybės teisė į JK ir ES kontekste.
 • Sužinokite, kaip intelektinės nuosavybės teisės pažeisti daugelio komercinių teritorijų ir studijuoti į konkurencijos teisę ir sporto sąsajas.
 • Sužinokite iš ekspertų mokymo personalo, pavyzdžiui, Janice Denoncourt, patyręs praktikas ir autoriaus pagrindinių vadovėlių, kuris buvo taip pat remia Europos patentų tarnybai.
 • Papildykite savo tyrimą intelektinės nuosavybės teisė, su dviejų modulių iš kitų LLM dalykinėse srityse.
 • Pasirinkite studijuoti visą ar ne visą darbo laiką.
 • Dalyvaukite Tarptautinė vasaros mokykla ir ištirti įstatymą Europos kontekste.
 • Stipendijos yra prieinami.
 • Atskiri moduliai gali būti tiriamas tęstinio profesiniam tobulinimuisi (TPT) tikslais.

Moduliai

Jūs studijuoti šešių mokė moduliai po to disertacijos. Pagrindiniai moduliai:

 • Konkurencija ir intelektinės nuosavybės teisės ES
 • Intelektinė nuosavybė
 • IP visuomenės sveikatos medicinos inovacijų
 • Duomenų apsauga ir privatumas

Plius du moduliai jūsų pasirinkimas iš kitų LLM dalykinių sričių, išskyrus naftos, dujų ir kasybos įstatymo. Jūs pradėsite savo disertaciją baigusi šiuos modulius.

Įvertinimas

Kiekvienu atveju moduliai vertinami vieno gabalo kursinį darbą. Tai paprastai įgauna problemiška ar esė stiliaus klausimo forma, tačiau skirsis modulį. Jūs galite pateikti ir gauti grįžtamąjį ryšį apie vertinimų virš kiekvieno modulio kursą.

Disertacija yra 18.000 iki 20.000 žodžių ir tiriami ir parašyta savarankiškai prižiūrint ekspertų akademinės gaires.

Kaip man mokytis?

Akademiniai metai už LLM kursus yra padalintas į tris dalis: dvi dešimties savaičių sąlygos (terminas Vienas prasideda nuo mokslo metų pradžios iki Kalėdų atostogų, terminas du tarp Kalėdų ir Velykų) ir vasaros laikotarpiu.

Dieninės studentai - baigusiems kursą per vienerius akademinius metus - Tyrimas tris modulius kiekvieno termino ir baigę per vasarą disertaciją.

Neakivaizdinių studijų studentų - baigusiems kursą per dvejus mokslo metus - Tyrimas tris modulius visoje Sąlygos Vieno ir dviejų kiekvienais metais (šeši iš viso), pradedant darbą tiriant jų disertaciją per pirmąjį vasaros laikotarpiu ir baigiant ją per sekundę.

Dėl dieninio ir neakivaizdinių režimų moduliai yra dėstomi per savaitę. Priklausomai nuo jūsų tvarkaraščio jums gali būti tikimasi, dalyvaus daugiau nei vieną dieną. Moduliai išimties tvarka gali būti pakeistas dėl kursų poreikius.

Seminarai vedami mokslininkams, bet paprastai reikės atlikti daug vadovaujasi parengiamąjį darbą ir dažnai apima trumpus pristatymus ar kitas įmokas.

Patekimo reikalavimai

Jungtinė Karalystė

 • Geras teisės laipsnis, 2.2 ar aukštesnis.
 • Pareiškėjai, kurių pirmasis laipsnis nėra įstatymas, turės pateikti įrodymų, kad jie yra įsipareigoję LLM dalykui, kurį jie nori mokytis.
 • Pareiškėjai iš kitų disciplinų bus palankiai atitinkamomis aplinkybėmis, ypač jei jie turi patirties šioje srityje, net jei ne, advokatams.

Nurodome šiuos minimalius įvažiavimo reikalavimus, tačiau mes individualiai įvertinsime jūsų gebėjimą pasinaudoti kursu. Kartais mes siūlome vietas pagal nestandartines įvažiavimo kvalifikacijas ir pramoninę ar profesinę patirtį.

Tarptautinis

Mes priimame kvalifikacijas iš mokyklų, kolegijų ir universitetų visame pasaulyje, kad galėtume patekti į mūsų UG ir PG laipsnius. Jei nesate tikras, kaip jūsų tarptautinė kvalifikacines rungtynes ​​mūsų kurso reikalavimus apsilankykite mūsų tarptautinių kvalifikacijų puslapį.

Fondo kursai

Jei jums reikia padaryti, pamatų kursus patenkinti mūsų kurso reikalavimus apsilankykite Nottingham Trent International College (NTIC). Jei jau studijuoja Jungtinėje Karalystėje mokykloje arba kolegijoje ir norėtų žinoti, jei mes galime priimti savo kvalifikaciją prašome apsilankyti mūsų Fondas kursai puslapį.

Anglų kalbos patekimo į rinką reikalavimai

Jei anglų kalba nėra jūsų pirmoji kalba, turite parodyti mums, kad jūsų kalbos įgūdžiai yra pakankamai stiprūs, kad būtų galima intensyviai studijuoti akademinius dalykus. Šio kurso atveju paprastai reikalaujame vieną iš šių:

 • IELTS 6.5 su 5,5 minimalų kiekviename įgūdžių.
 • Atitinka anglų kalbos kvalifikacija.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Nottingham Law School is one of the largest university law schools in the UK with a reputation for innovation and delivering the highest standards of legal training and education. Our mission is to pr ... Skaityti daugiau

Nottingham Law School is one of the largest university law schools in the UK with a reputation for innovation and delivering the highest standards of legal training and education. Our mission is to prepare students for their future careers and we have a proven track record in graduate employability. The School's credentials speak for themselves... Skaityti mažiau
Notingemas , Nijmegenas + 1 Daugiau Mažiau