Apie

Dalis mūsų įvairiausių magistrantūros LLM programų, LLM pagal Komercinės teisės suteikia jums specialistą Pathway skirtas išsamiai studijuoti teisės srityje, susijusius su verslu.

Suplanuotos suteikti platų, kontekstualų ir kritinį supratimą apie komercinės teisės sritį, kursas apima teisminių, teisinių ir administracinių veiksmų vykdymą atitinkamose nacionalinėse, europinėse ir tarptautinėse situacijose. Jūs dirbate pirmaujančią stipendiją šioje srityje, suteikdami jums pranašumą ieškodami darbo teisinėje praktikoje arba komerciniame pasaulyje.

Įvairūs modulių pasirinkimai

Vykdydami LLM galite sutelkti dėmesį į konkrečią teisės sritį, įžvelgdami giliai į temą ir vykdydami nepriklausomus tyrimus ir mokymąsi. LLM teikiami moduliai apima įvairias teisines temas, todėl galima pritaikyti kursus į konkrečias teisės sritis, kurias norėtumėte siekti toliau.

Mokymas paremtas naujausiais tyrimais

Mokykla turi klestinčią mokslinių tyrimų kultūrą, o dauguma darbuotojų, kurie moko mūsų LLM, yra aktyvūs tyrinėtojai, publikuojantys svarbiausiuose žurnaluose. Tuo pačiu metu Aukštojo mokslo aukšta kokybė buvo pripažinta Kokybės užtikrinimo agentūra, kuri Teisės mokyklai suteikė "puikų" įvertinimą. Todėl galite tikėtis, kad dalyvaus kruopščiai suplanuotose, gyvybingose ​​ir labai informatyviose sesijose, skirtose giliai ir išsamiai pagrįsti jūsų pasirinktą teisės sritį.

Mokymasis ir mokymasis

Lankstus dalyko pobūdis leidžia jums mokytis su mumis visą arba ne visą darbo dieną. Kursas apima tiek išsamius nepriklausomus tyrimus, tiek diskusijas seminarų kontekste, skirtų skatinti jūsų kritinių, analitinių ir refleksinių įgūdžių ugdymą. Tikimasi, kad pasirinksite kiekvieną dirbtuvę ir aktyviai dalyvausite diskusijoje su savo globėjais ir bendraamžiais.

Jūs taip pat turėsite galimybę naudotis kursų ir modulių informacija per mūsų internetinę Blackboard sistemą.

Mokslo laikas

  • Visą darbo dieną

Dieninis kursas trunka vienerius metus, kai yra maždaug 6-9 kontaktinių valandų per savaitę. Tačiau, kadangi savarankiškas tyrimas yra esminis dalykas, bendras studijų laikas turėtų būti maždaug 36 valandos per savaitę.

  • Neakivaizdinė lankomumas

Lankstus neakivaizdinis maršrutas trunka nuo dvejų iki trejų metų. Jūs paprastai turėsite apie tris valandas susisiekti su savo dėstytojais per savaitę, priklausomai nuo maršruto, kurį sekate, ir jūs turėtumėte praleisti nuo 12 iki 18 valandų per savaitę, studijuodami atskirai.

  • Speciali parama

Jūs gausite aukštą paramos lygį tiek savo studijų metu, tiek baigę pamokas. Jums bus suteiktas LLM akademinis dėstytojas, kuris padės jums visą kursą. Mes taip pat organizuojame renginius, kurie padės planuoti savo karjerą po LLM.

Vertinimas

Mokomieji LLM komercijos teisės dalyko moduliai vertinami naudojant rašytinių dalykinių užduočių ir žodinių pristatymų derinį. Kursas baigia iki 15 000 žodžių disertaciją, kuri yra originalus indėlis į teisinių žinių korpusą komercinės teisės srityje.

Karjera / tolesnis tyrimas

Mokymasis LLM suteikia puikią galimybę plėtoti specialistus, kuriuos darbdaviai teikia pirmenybę tiek teisiniame pasaulyje, tiek už jos ribų. Tai atveria įvairias karjeros galimybes ir suteikia studentams pranašumą prieš kitus absolventus.

Išsamios žinios, kurias įgysite konkrečioje teisės srityje, padės išsamiai apžvelgti dalyko sritis ir padidinti galimybes įsidarbinti, kad galėtumėte tapti savo organizacijos specialistu. Būtent dėl ​​šios priežasties dauguma mūsų LLM absolventų nusprendžia baigti doktorantūros studijas arba mokytis ir studijuoti.

Naujausi Briuselio teisės mokyklos absolventai įgijo vietos savivaldos, advokatų kontorų, Gynybos ministerijos ir kitų organizacijų, įskaitant "Marks" ir "Spencer plc", "Direct Line" ir "Lloyds TSB", pareigas.

Mūsų apdovanojimai už karjeros tarnybą padeda jums plėtoti savo užimtumo potencialą karjeros koučingo, stažuočių, darbo vietų, visuotinių galimybių, savanoriškos veiklos ir bendruomenės veiklos, taip pat verslo verslumo ir galimybių dalyvauti darbdavių renginiuose.

Patekimo reikalavimai

Tu turėtum turėti:

  • Pagyrimu laipsnis 2: 2 ar didesnis įstatyme; arba
  • Pagyrimo laipsnis 2: 2 ar aukštesnis, plius teisės magistro laipsnis (GDL) arba bendras profesinis egzaminas (CPE); arba
  • Garbės laipsnis 2: 2 ar aukštesniuose laipsniuose susijusioje temoje (pvz., Verslo, politikos ar tarptautinių santykių) ir (arba) atitinkamos patirties: prašome pateikti išsamią informaciją savo paraiškoje.

Jei anglų kalba nėra jūsų pirmoji kalba, jums taip pat reikės parodyti savo anglų kalbos žinias. Tu turėtum turėti:

  • IELTS 6.5, iš viso ne mažiau kaip 5,5 visose sudedamosiose dalyse

Žr. Papildomą informaciją apie mūsų anglų kalbos reikalavimus.

UWE Bristolio tarptautinis koledžas
Tarptautiniai studentai, kurie neatitinka akademinių ar anglų kalbos reikalavimų, norint studijuoti šį kursą, gali būti įgiję atlikdami parengiamąjį tyrimą mūsų tarptautiniame kolegijoje.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 4 daugiau kursų University Of the West Of England, Bristol »

Paskutinį kartą atnaujinta September 27, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Duration
1 - 3 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
13,250 GBP
Namai / ES visą darbo dieną: £ 6500 | Tarptautinis visą laiką: £ 13250 | Namai / ES vakarienė: £ 542
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date