LLM / MSc Aplinkosaugos politikoje ir valdyme

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Aplinkosaugos problemos yra viena iš aktualiausių visame pasaulyje. Nesvarbu, ar dėl klimato kaitos, biologinės įvairovės nykimo ar žalos aplinkai, neišvengiamai reikia spręsti politikos ir valdymo sprendimus, siekiant sušvelninti, pritaikyti, sumažinti arba užkirsti kelią reikšmingam poveikiui. Šis magistro laipsnis skirtas šiems problemoms spręsti ir išnagrinėti galimus sprendimus, leidžiančius jums tobulinti įgūdžius ir patirtį, reikalingą ilgalaikiam ir teigiamam poveikiui planetai.

Šiuo kursu jūs puikiai suprasite vietinę, nacionalinę ir tarptautinę aplinkosaugos politiką ir valdymą. Joje aptariami teisiniai, ekonominiai, moksliniai ir politiniai iššūkiai, su kuriais susiduria visuomenė, suteikiant jums integruotą supratimą apie atitinkamus klausimus, kurie gerokai padidins jūsų įsidarbinimo galimybes.

Pagrindinės priežastys mokytis su mumis

# 1 Jūs įgysite įgūdžių ir žinių, kad galėtumėte veiksmingai konkuruoti su užimtumo galimybėmis nuolat augančiame aplinkosaugos sektoriuje

# 2 Jūs gausite naudos iš mūsų ekspertų aplinkos politikos ir valdymo dėstytojų bei praktikų žinios ir patarimų

# 3 Turėsite galimybę sutelkti dėmesį į veiksmingų aplinkos politikos ir valdymo sprendimų nustatymą

Kurso tikslai

Šis magistro kursas bus:

  • pristatysite aplinkos politikos ir valdymo temą
  • plėtoti savo supratimą ir supratimą apie šiuolaikinius šios srities klausimus
  • pateikti griežtą ir intelektualiai sudėtingą aukštesnio lygio aplinkosaugos mokymo kursą, kaip pasiruošimą ar tobulinimą karjerai šioje srityje
  • plėtoti savo nepriklausomą kritišką mąstymą, tyrimus ir rašymo įgūdžius magistro lygiu
  • Išmoksite savo sugebėjimus bendrauti ir plėtoti politiką plačią tarpdisciplininę sritį ir taip, kad būtų susiję ne tik su siaura "nacionalinio" aplinkosaugos valdymo sritimi, bet ir su įvairiomis tarptautinėmis aplinkybėmis

Tyrimų vadovaujamas mokymas

Mūsų akademinis personalas yra pripažintas visame pasaulyje už novatoriškus tyrimus ir yra laikomas jų srities ekspertais. Jų darbas yra gerai atstovaujamas nacionaliniuose ir tarptautiniuose žurnaluose, akademinėse konferencijose visame pasaulyje ir žiniasklaidoje.

Jūs taip pat gausite pramonės pristatymus, kuriuos paprastai teikia aplinkosaugos nevyriausybinės organizacijos ir tarptautinės organizacijos, daugiausia dėmesio skiriant aplinkosaugos problemoms.

Kurso informacija

Kursai yra daugiadiscipliniai ir susideda iš šešių dėstomų modulių, kuriuos teikia personalas meno ir humanitarinių mokslų, gamtos mokslų ir Stirlingo valdymo mokykloje. Savo semestruose galėsite pasinaudoti specialių modulių deriniu ir vasaros mėnesiais užbaigti 10 000 žodžių disertaciją.

Mokymas

Visi moduliai pristatomi per mažas grupes mokymosi ir mokymo sesijas, kurios suteikia jums puikias galimybes bendrauti su darbuotojais ir ugdyti bendravimo įgūdžius per diskusijas ir pagrindinių klausimų pristatymą. Jūs privalote dalyvauti kas savaitę dviejų valandų seminaruose. Aktyvus dalyvavimas bus skatinamas klasėje, ir jums gali tekti parengti trumpą pristatymą savo pasirinktoje temoje kiekviename modulyje, nors tai paprastai nėra įvertintas.

Jūs taip pat atliksite nepriklausomą tyrimą ir plačiai perskaitysite iš įvairių šaltinių - ypač jūsų disertacijos. Šis darbas suteikia galimybę rengti nepriklausomus tyrimus jūsų pasirinktoje srityje.

Šis kursas yra dalis programos "Padaryti daugumą magistro", kuri leidžia jums pradėti savo karjerą, atlikdami darbui skirtą disertacijos projektą. Projektas bus orientuotas į sprendimus ir spręs realius mokslinių tyrimų poreikius organizacijoje. Norėdami sužinoti daugiau apie programą, eikite į svetainę "Padaryti daugumą magistro".

Vertinimas

Moduliai vertinami kursų ir egzamino deriniu.

Kursų direktorius

Dr Thomas Muinzer

thomas.muinzer@stir.ac.uk

Dr Annalisa Savaresi

annalisa.savaresi@stir.ac.uk

Pagrindiniai darbuotojai

Kursų dėstytojai susideda iš įvairių sričių ekspertų:

Dr Annalisa Savaresi - aplinkos teisės dėstytoja ir kursų direktorė

Dr. Thomas Muinzer - aplinkos teisės ir viešosios teisės dėstytojas

Profesorius Gavinas Little - aplinkos ir viešosios teisės profesorius

Profesorius Simonas Marsdenas - energetikos įstatymo pirmininkas

Profesorius Davidas Copplestonas, biologinių ir aplinkosaugos mokslų skyriaus profesorius

Profesorius Nigel Wilby - vyresnysis lektorius

Mokesčiai - 2018/2019

  • Namai / ES: 6 300 svarų sterlingų
  • Užsienyje: 15 250 svarų sterlingų
Paskutinį kartą atnaujinta May 2018

Apie mokyklą

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. Skaityti mažiau