LLM Mokesčių Teisė

Bendroji informacija

Programos aprašymas

LLM Mokesčių Teisėje

Teisės mokykla turi ilgametę federalinių mokesčių apmokėjimo tradiciją. Absolventų apmokestinimo programa, skirta dieninių arba neakivaizdinių studijų studentams, yra išsami, pažangiosios pakopos studijų programa, skirta advokatams, ketinantiems specializuotis mokesčių praktikoje. Joje daugiausia dėmesio skiriama ne tik techniniam mokesčių įstatymų valdymui, bet ir platesniems mokesčių ir fiskalinės politikos klausimams. Dauguma mokymo programų kursų teikia apklausos lygio instrukcijas dalykuose, kurie paprastai nėra nagrinėjami JD lygio mokesčių kursuose. Be to, pažangūs kursai kuria išsamią, į praktiką orientuotą kompetenciją.

Kursai yra mokomi teisės mokyklos fakulteto ir papildomų dėstytojų ir dėstytojų, kurie yra patyrę, praktikuojantys mokesčių specialistai Dalaso srities advokatų kontorose ir bendrovių teisės departamentuose. Kad prisitaikytų prie dirbančių studentų, daugelis mokesčių kursų siūlomi anksti ryte, vėlyvą popietę ir vakare.

21432_Prof._Hanna.jpgnuotrauka sutiko su „ SMU Dedman School of Law

Laipsnio reikalavimai

Gauti LL.M. (Apmokestinimo) laipsnį studentas turi atitikti visus šiuos reikalavimus:

(A) Gyventi teisės mokykloje ne trumpiau kaip du semestrus, jei dirba dieninių studijų studentų ir ne mažiau kaip tris semestrus, jei yra neakivaizdinis studentas. Šios programos dieninių studijų studentai gali pradėti studijas rudenį ar pavasario semestrą.

(B) Pasibaigus 24 valandų kursams, seminarams, tyrimams ir rašymui. Iš šių 24 darbo valandų apmokestinimo srityje turi būti 18 kreditų valandų. Privalomi kursai yra mokesčių apskaita, mokesčių ir mokesčių politika, mokesčių praktika ir profesinė atsakomybė. Gavus išankstinį Teisės studijų baigimo komisijos patvirtinimą, studentas gali užtrukti keturias 24 valandų trukmės studijas Dedmano koledžo (SMU humanitarinių ir mokslų mokyklų), Perkinso teologijos mokykloje ar Koxo mokykloje Verslas. Studentas gaus teisinės mokyklos kreditą, kai baigsite visą darbą, kad atitiktų instruktoriaus reikalavimus, tačiau jie nebus skaičiuojami į studento teisės mokyklos vidurkį. Studentas gali būti leidžiama atlikti nukreiptus mokslinius tyrimus vienerių iki trijų valandų laipsnio popieriaus, jei jis arba ji gali gauti fakulteto rėmėjas.

(C) Studentai, atvykstantys į programą, turi būti vidutiniškai C arba 2,00 už visus kursus. Būtinas GPA C arba 2,00 turi būti gauta per pirmąsias 24 kredito valandas. Studentas negaus kreditų už kursą ar seminarą, kuriame jo ar jos klasė yra mažesnė nei D arba 1.00.

(D) Užbaigti visus reikalavimus per 36 mėnesius nuo pirmojo įstojimo į aukštąją mokyklą studento dienos. Tačiau kandidatas, nuolat besimokantis neakivaizdžiu, turi 60 mėnesių, kad įvykdytų visus reikalavimus.

21436_HSJ_82242.jpgnuotrauka sutiko su „ SMU Dedman School of Law

Kaip taikyti

Priėmimo kriterijai

Priėmimas į šią programą vyksta pagal atranką. Stojantysis į LL.M. Mokesčių studijų programa turi turėti JD laipsnį. Jei kreipsitės į šią programą ir esate tarptautinis studentas, taip pat turėsite atitikti priėmimo į magistrantūrą kriterijus. užsienio teisės mokyklos absolventams.

Paraiška

Kandidatai į LL.M. programos turi pateikti:

 1. užpildytą prašymą,
 2. Asmeninis pareiškimas,
 3. gyvenimo aprašymas (gyvenimo aprašymas),
 4. dvi rekomendacinės raidės anglų kalba,
 5. 75 USD (JAV dolerių) negrąžinamas paraiškos mokestis, mokamas „ SMU Dedman School of Law , kuri bus atmesta tarptautiniams studentams, kurie to prašo, ir
 6. atestuoti bakalauro ir teisės mokyklų nuorašai.

Nuorašai turi būti išsiųsti tiesiai į jūsų mokyklos „ SMU Dedman School of Law Teisės fakulteto Teisės fakultetą.

Tarptautiniai pareiškėjai

Kandidatai, kuriems anglų kalba nėra pagrindinė kalba, privalo laikyti anglų kalbos kaip užsienio kalbos testą (TOEFL) arba tarptautinę anglų kalbos testų sistemą (IELTS). Informacijos apie du bandymus galima rasti tinklalapiuose www.ets.org arba www.IELTS.org. TOEFL SMU įstaigos kodas yra 6660, skyriaus kodas 03. IELTS nėra įstaigos kodo. TOEFL arba IELTS rezultatas turi būti praneštas tiesiogiai SMU.

Paraiškos Paskutinis pristatymo laikas

Paraiškos LL.M. programos yra apdorojamos nuolat. Jūsų interesas - kuo anksčiau pateikti paraišką. Kandidatai į rudens (rugpjūčio) atvykimą turi būti pažymėti iki balandžio 1 d. Visi patvirtinamieji dokumentai turi būti gauti iki balandžio 15 d.

Paraiškos pavasario (sausio) stojimui turi būti pažymėtos iki spalio 1 d. Visi patvirtinamieji dokumentai turi būti gauti iki spalio 15 d. Pavėluotos paraiškos bus priimamos kiekvienu konkrečiu atveju. Paraiškos bus peržiūrėtos jas užpildžius, o sprendimai bus priimti netrukus po to.

Specializuoti kursai

Toliau pateiktame sąraše iliustruojama "Dedmano teisės mokyklos" mokesčių ir susijusiose srityse siūlomų kursų įvairovė ir gylis. Tačiau pareiškėjai turėtų atkreipti dėmesį į tai, kad Teisės mokykla nesiūlo visų šių kursų ir seminarų kiekvieną semestrą ar net kasmet. Kiti susiję kursai, kurie nėra nurodyti žemiau, taip pat gali būti teikiami kiekvienais metais vienkartiniu pagrindu.

 • Išplėstinis įmonių apmokestinimas
 • Firmos planavimas
 • Įmonių apmokestinimas
 • Baudžiamojo mokesčio sukčiavimas
 • Kryptingi moksliniai tyrimai mokesčių srityje
 • Turtas, dovanos ir pajamų apmokestinimas
 • Turto planavimas ir praktika
 • Federalinė mokesčių tvarka I ir 11
 • Tarptautinis mokestis I
 • Tarptautinis mokestis 11
 • Teisinė apskaita
 • Partnerystės mokesčiai
 • Valstybės ir vietos mokesčiai
 • Mokesčių apskaita
 • Mokesčių praktika ir profesinė atsakomybė
 • Mokesčiai ir fiskalinė politika
 • Atidėtojo kompensavimo apmokestinimas
 • Profesinių ir uždarų korporacijų apmokestinimas
 • Nuosavybės turto apmokestinimas
 • Norai ir trys

Sužinokite daugiau apie SMU Dedman School of Law

Finansinė pagalba

SMU Financial Aid Office gali padėti studentams gauti studentų paskolas.

Stipendijos

SMU suteiks ribotą skaičių dalinių stipendijų LL.M. kandidatai. Mes neturime atskiros paraiškos LL.M. stipendijos. Jūsų stojimo paraiška yra jūsų stipendijos paraiška.

21435_22519D_079_HR_RT1.jpgnuotrauka sutiko su „ SMU Dedman School of Law

Apie

Įkurta 1925 m., „ SMU Dedman School of Law yra aukščiausio lygio pirmojo lygio privačios teisės mokykla, įsikūrusi Dalase, Teksaso valstijoje, ir yra medžių apsuptyje, vos kelios minutės nuo miesto centro. Įkurtos 1949 m., Teisės mokyklos absolventų teisės programos vaidino svarbų vaidmenį rengiant keletą žymiausių lyderių visame pasaulyje. Mes didžiuojamės savo pasauliniu absolventų tinklu - daugiau nei 2000 absolventų iš 80 šalių, užimančių svarbias pareigas vyriausybės, teisinės praktikos, verslo, teismų sistemos ir teisinio švietimo srityse visame pasaulyje.

SMU Dedman Alumni Networknuotrauka sutiko su „ SMU Dedman School of Law

Išimtines aukštojo mokslo studijų programas

SMU Dedman School of Law siūlo aukštojo mokslo studijų programas tiek JAV, tiek užsienyje parengtiems teisininkams. LL.M. ir SJD programos stiprina karjerą privačioje teisės, mokymo ir viešosios paslaugos praktikoje, mokydamos analizės ir problemų sprendimo įgūdžius, kad galėtų patenkinti sudėtingus mūsų pasaulio poreikius. Programa didina studento supratimą apie teisinę teoriją ir politiką, plečia studento teisinius horizontus ir skatina teisinių tyrimų bei rašymo įgūdžių ugdymą.

Mokytis Vibrant Dallas, Teksase

SMU Dedman Law suteikia tarptautiniams studentams galimybę tapti dinamiškos, įvairialypės mokslinės bendruomenės dalyve, kurios dėka mokosi Dalasas - tai ne tik tarptautinis verslo centras, bet ir dinamiškas kultūros centras, esantis pusiaukelėje tarp Jungtinių Amerikos Valstijų rytų ir vakarų pakrantės Regiono, kuris yra žinomas dėl lengvo, saulėto klimato. Dalasas yra devintas didžiausias miestas ir Dallas / Ft. Worth metroplex sudaro ketvirtą pagal dydį didmiesčio zoną Jungtinėse Amerikos Valstijose. Tai modernus miestas su klestinčia darbo rinka, aukšta gyvenimo kokybe ir gana žema pragyvenimo kaina. Tai puiki vieta gyventi ir mokytis!

Visuotinai pripažintas fakultetas

Fakultete yra mokslininkai ir novatoriai įvairiausiose srityse: konstitucinė teisė, įmonių teisė, baudžiamoji teisė, aplinkosaugos teisė, sveikatos apsauga, intelektinė nuosavybė, nacionalinio saugumo įstatymai, naftos ir dujų įstatymai, viešojo intereso įstatymai ir mokesčių teisė. Šie mokslininkai reguliariai įsitraukia į pasaulį, dalyvaudami kongreso komitetuose, bendradarbiaudami su valstybinėmis ir federalinėmis reguliavimo agentūromis, ginčydami prieš valstybinius ir federalinius teismus, dirba su įmonių vadovais ir ne pelno siekiančiais asmenimis, reguliariai rodomi žiniasklaidoje, kad galėtų išversti savo mokslinius tyrimus arba pateikti komentarus svarbioms istorijoms dienos. Studijų teisė SMU suteikia studentams prieigą prie išskirtinio fakulteto užsiima laiku ir pažangiausius tyrimus, dažnai informuojama pagal metų patirtį.

21429_SMU_Law_LOW_RES_PROOFS_-_Students_around_campus-Lifestyle_-_Bret_Redman-187_1.jpgnuotrauka sutiko su „ SMU Dedman School of Law

Mokymosi patirtis

Be mūsų įvairios mokymo programos, studentai kviečiami pasinaudoti daugybe užsiėmimų už klasės ribų. SMU Dedmano įstatyme jūsų mokymosi patirtis bus praturtinta per metus vykstančias tarptautines konferencijas ir paskaitas, atveriant žymius tarptautinius studentų miestelio miestus aptarti esamus pasaulinius teisinius klausimus. Tarptautinis LL.M. studentai mokosi su amerikiečių JD studentais ir dalyvauja mūsų teismo programoje - programoje, kuri pateikiama orientacijos metu, kai studentai visą laiką jungia mažas grupes su kolegomis iš vienos klasės mokiniais, fakultetais, studentų vadovais, karjeros konsultantais ir absolventais. SMU Dedman School of Law . Fakulteto narys taps jūsų asmeniniu akademiniu patarėju. Dallas advokatų asociacijos tarptautinės teisės skyrius praktikuojantys advokatai taip pat tarnauja kaip mokytojai.

Tarptautiniu mastu žinomi absolventai

SMU Dedman School of Law tarptautiniai absolventai padarė poveikį visame pasaulyje. Mūsų tarptautinis absolventų tinklas apima daugiau nei 2000 absolventų daugiau nei 80 šalių. Šie specialistai gali būti aukščiausio lygio valdžios, teisinės praktikos ir verslo srityse. SMU tarptautinės absolventai atstovauja platų teisinių sistemų spektrą, įskaitant Centrinės ir Pietų Amerikos, Meksikos, Kanados, Europos, Afrikos, Indijos, Pietryčių Azijos, Kinijos, Artimųjų Rytų ir Ramiojo vandenyno šalių rinkas. Mes siekiame visuotinės geografinės įvairovės mūsų studentų įskaitoje ir teikia aukštą individualaus dėmesio ir paramos kiekvienam tarptautiniam studentui.

Sobchok Sukharomna '81

Aukščiausiojo teismo pirmininkas, Tailandas

Dr. Shen Shiaoming'81

Tarptautinis „Mackenzie & Albritton LLP“ teisinis konsultantas

Garbingas SM Krišna '59

Indijos užsienio reikalų ministras (2009-2012 m.)

Siriporn Chaiyasuta'85

Generalinis patarėjas, „Chevron Europe“, Eurazijoje ir Viduriniuose Rytuose

Moath Alhussain'11

Asoc. Advokatas, Saudi Basic Industries Corporation

Antonio M. Garza'83

Buvęs ambasadorius JAV Meksikoje

Dr Helmut Sohmen'66

BW grupės pirmininkas ir pirmininkas

Dr Hassan Okour'07

Buvęs dekanas, Kataro teisės mokykla

Jinsung Lee'88

Teisingumas, Korėjos Konstitucinis Teismas

Yukio Horigome'71

Japonijos Aukščiausiojo Teismo teisingumas

Hans Heppe'97

Tarptautinis partneris, "Locke Lord" LLP Garbės Vokietijos konsulas

Studentų gyvenimas

Teisės mokykla įsikūrusi SMU pagrindiniame miestelio šiaurės vakarų kampe - su klasių pastatais, administracijos pastatu ir teisės biblioteka, kuria vadinamas "Law Quad". Ši ideali vieta suteikia galimybę lengvai pasiekti daugelį SMU nuostabių studentų išteklių, įskaitant maitinimo paslaugos, premjero treniruoklių centras ir sveikatos priežiūros centras.

21430_28439363.jpgnuotrauka sutiko su „ SMU Dedman School of Law

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Įkurta 1925 m., „ SMU Dedman School of Law yra aukščiausio lygio pirmojo lygio privačios teisės mokykla, įsikūrusi Dalase, Teksaso valstijoje, ir yra medžių apsuptyje, vos kelios minutės nuo miesto ce ... Skaityti daugiau

Įkurta 1925 m., „ SMU Dedman School of Law yra aukščiausio lygio pirmojo lygio privačios teisės mokykla, įsikūrusi Dalase, Teksaso valstijoje, ir yra medžių apsuptyje, vos kelios minutės nuo miesto centro. Įkurtos 1949 m., Teisės mokyklos absolventų teisės programos vaidino svarbų vaidmenį rengiant keletą žymiausių lyderių visame pasaulyje. Skaityti mažiau