LLM ne Middlesex

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Kodėl reiktų studijuoti LLM Teisė (bendra) ne Middlesex universiteto?

Teisinės Mokykla susideda iš visame pasaulyje žinomų mokslininkų iš viso pasaulio specializuojasi tokiose srityse kaip žmogaus teisių, migracijos ir Europos Sąjungos teisės, kurie yra ekspertas bendraujant naujausią mąstymą apie sudėtingus teisinius klausimus, derinant nurodymą pagrindinių pranešimus su vaisių jų dabartinių mokslinių tyrimų.

Jūs taip pat gaus naudos iš savo plačius tinklus, ryšius, kurie leistų mokyklos siūlome stažuotes su atitinkantiems studentams su pagrindinių tarptautinių organizacijų, įskaitant Jungtines Tautas.

Kurso renginiai

  • Tyrimas su dėstytojų, kurie užsiima pagrindinių mokslinių tyrimų visoje įvairių sričių, iš komercinės teisės žmogaus teisių ir Europos teisės - Sužinokite greta studentų iš viso pasaulio viename iš didžiausių pasaulio miestų Pasirinkite bet kurias siūlo antrosios pakopos teisės modulių derinys teisinės mokykla sukurti pasirinktinį programą, atspindinčią savo asmeninius interesus, su papildoma galimybe pasirinkti vieną magistro modulis - derinant pagrindines teisines įgūdžių modulis su mokslinių tyrimų disertacijos ir savarankiškai parinkti papildomų modulių, jums įgyti išsamų įžeminimo Išplėstinė teisines žinias ir mokslinių tyrimų.
Paskutinį kartą atnaujinta Lapkritis 2016

Apie mokyklą

At Middlesex University, our students come first. As a forward thinking, global university, we empower students from all backgrounds by providing the opportunities to discover, shape and develop the ... Skaityti daugiau

At Middlesex University, our students come first. As a forward thinking, global university, we empower students from all backgrounds by providing the opportunities to discover, shape and develop their own path to success. Informed by impactful research, and taught by internationally recognised academics and practitioners, our broad-range of contemporary courses are industry-informed and practice-based. Skaityti mažiau
Londonas , JK internete + 1 Daugiau Mažiau