Apžvalga

Šiam unikaliam, ne visą darbo dieną dirbančiam programai numatytas "auksinis standartas" švietimo srityje šioje srityje, siekiant patenkinti poreikį tobulinti išsilavinimą šioje srityje.

Per pastaruosius du dešimtmečius įvykusių pokyčių viešųjų pirkimų teisė tapo viena iš labiausiai įdomių ir sparčiai besikeičiančių teisės sričių. Atsižvelgiant į tai, kokiu mastu šiuo metu reglamentuojamos daugelio viešųjų pirkimų veiklos taisyklės, žinios apie viešųjų pirkimų teisę tapo itin svarbios visiems, dirbantiems viešojo sektoriaus viešuosiuose pirkimuose.

Ši programa atviri tiems, kurie turi teisinį pagrindą, ir tiems, kurie neturi ir neturi teisės laipsnio. Jis suprojektuotas visų pirma:

 • viešųjų pirkimų pareigūnai, kurių vaidmuo reikalauja teisinių taisyklių supratimo
 • politikos formuotojai, atsakingi už viešųjų pirkimų teisės aktų rengimą ir įgyvendinimą
 • advokatai, konsultuojantys viešuosiuose pirkimuose
 • tiems, kurie nori atlikti mokslinius tyrimus ar mokymą viešuosiuose pirkimuose

Tai suteikia išsamų supratimą apie:

 • teisės ir proceso pobūdis
 • viešųjų pirkimų teisės principai ir taisyklės
 • šių taisyklių taikymas svarbiausiose nacionalinėse ir tarptautinėse sistemose / modeliuose, įskaitant UNCITRAL, PPO, Pasaulio banką, ES ir JK
 • kaip įgyvendinti geriausią praktiką teisinės sistemos kontekste

Pagrindiniai faktai

 • Ši novatorišką programą moko pagrindiniai akademikai iš viso pasaulio žinomos Viešųjų pirkimų tyrimų grupės (PPRG)
 • Jūs gausite platų kursų medžiagą, apimančią užsakytus mini vadovus, papildytus papildomais skaitymais ir savarankiško testo klausimais bei atsakymais
 • Kiekvienas modulis * yra paremtas dviejų dienų intensyvaus mokymo sesija, vyko Notingamo universitete

* Teisinių tyrimų metodų požiūris skiriasi tuo, kad yra įžanginė sesija ir sesija, kaip atlikti teisinius tyrimus (rengti kartu su kitų modulių mokymu), po to užbaigiant modulio paskyrimą.

Ar "Brexit" gali paveikti programą?

Jums gali būti įdomu, ar "Brexit" rezultatas gali būti mūsų programos turinio pakeitimų.

Akivaizdu, kad labai sunku numatyti, ką dalyvaus "Brexit". Iš esmės tai priklausys nuo to, kokiais prekybos susitarimais, jei tokių yra, Jungtinė Karalystė derasi dėl išvykimo iš ES. Kalbant apie poveikį mūsų programai, tai, ką mes žinome:

 1. Nepriklausomai nuo poveikio JK, mes ketiname toliau mokyti mūsų ES pirkimų modulius po "Brexit" taip pat kaip ir dabar . (Mes taip pat ketiname tęsti savo mokslinius tyrimus šioje srityje). Todėl negalima paveikti potencialių studentų iš už JK ribų.
 2. ES viešųjų pirkimų moduliai išliks aktualūs JK asmenims iki mažiausiai 2019 m. Vidurio ir galbūt ilgiau, nes dabartiniai JK reglamentai, pagrįsti ES teise, gali likti iki derybų su ES ir kitų PPO šalių derybų pabaigos Viešųjų pirkimų sutartis (GPA).
 3. ES viešųjų pirkimų moduliai gali būti visam laikui svarbūs JK, nes vienas labai tikėtinas derybų rezultatas yra prekybos susitarimas, apimantis dabartines ES viešųjų pirkimų taisykles.

Jei įvyks bet koks JK taisyklių pakeitimas, mes ketiname įvesti naujus modulius, apimančius šias taisykles - ir, žinoma, mūsų esamas JK viešųjų pirkimų modulis ir toliau bus plačiai aprėptis įvykių raidai, kai jie atsiskleidžia!

Jei JK sistema iš esmės pasikeis, mes ketiname (atsižvelgiant į IP apribojimus) bet kokią naują JK modulio medžiagą nemokamai gauti visiems, kurie per pastaruosius trejus metus ėmėsi programos , kad jie galėtų lengvai atnaujinti save nauja sistema .

Sužinoti daugiau.

Kurso informacija

LLM

Viešųjų pirkimų įstatymas ir politikos LLM programa siūloma ne visą darbo dieną, kuri turi būti baigta per 24 mėnesius. Tam reikia aštuonių modulių ir disertacijos pabaigos.

PGDip

PGDip programa siūloma ne visą darbo dieną, kuri turi būti baigta per 21 mėnesį. Tam reikia aštuonių modulių. Disertacija nėra.

PGCert

PGCert programa siūloma ne visą darbo dieną, kuri bus baigta per 10-24 mėnesius (pagal pasirinktus modulius). Tam reikia keturių modulių. Disertacija nėra.

Kursų medžiaga

Kursą daugiausia teikia nuotolinis mokymasis, skirtas mokytis ne visą darbo dieną, kad atitiktų jūsų įsipareigojimus. Kiekvienam moduliui jums suteikiamos išsamios medžiagos, įskaitant pagrindinį tekstą, atvejų tyrimus, tolesnius skaitymo ir savitikros klausimus.

Jūs taip pat gausite pagrindinių akademinių straipsnių ir teisės aktų skaitymo paketą kiekvienam moduliui. Medžiaga pateikiama tiek internete, tiek spausdintine ar diskine forma, tiek internetiniam akademiniam palaikymui, taip pat internetiniam diskusijų forumui kiekvienam moduliui.

Intensyvios mokymo sesijos

Kiekvienas modulis apima dviejų dienų intensyvų mokymo sesiją, vykusią Notingamo universitete. Tai suteikia galimybę plėtoti supratimą per tradicinį mokymąsi akis į akį (paskaitos, seminarai ir praktiniai seminarai). Šiuos rezultatus daugiausiai teiks mokslininkai iš Notingemo universiteto, kelis posėdžius taip pat pristatys profesijos praktikos ir tarptautinių institucijų svečiai dėstytojai.

Intensyvios mokymo sesijos yra svarbus programos elementas, padedantis užtikrinti, kad programa būtų tokia pati kaip ir mokyklos dieninės programos. Jus primygtinai rekomenduojama dalyvauti, nors tai nėra privaloma gauti kvalifikaciją.

Patekimo reikalavimai

2: 1 arba aukštas 2: 2 (ar tarptautinis ekvivalentas); Pareiškėjai, turintys alternatyvius akademinius dalykus, taip pat mano, kad jie turi atitinkamą darbo patirtį ir (arba) profesinę kvalifikaciją, pvz., MCIPS

Anglų kalbos reikalavimai

IELTS: 7,0 (raštu ne mažiau kaip 7,0, skaitymo 6,5 ir kalbėjimo bei klausymo 6,0)

Karjera

Šios magistrantūros kvalifikacijos įgijimas parodo žinias šioje specialioje viešųjų pirkimų reguliavimo srityje, kuri yra aukšto lygio ir skiriasi visoje srityje, taip pat pažangius teisės įgūdžius tiems, kurie neturi išankstinio teisinio mokymo.

Didžioji dauguma programos studentų jau dirba viešųjų pirkimų srityje, dažnai vyresnio amžiaus pareigūnai, tiek advokatai (vidaus arba privati ​​praktika), viešųjų pirkimų / paslaugų sektoriaus specialistai, konsultantai, politikos formuotojai arba (keliais atvejais) tiekėjai. Šiems studentams specialios žinių ir supratimas apie pirkimų teisės įgijimą iš programos labai padidina jų gebėjimą atlikti savo vaidmenis, kaip tai patvirtina daugybė atsiliepimų, gautų šiuo tikslu.

Studentai taip pat naudojosi savo kvalifikacija, siekdami pereiti prie vyresniųjų vaidmenų savo dabartinėse organizacijose ar kitose organizacijose, taip pat pereiti į naujus sektorius, pavyzdžiui, dirbdami ES viešųjų pirkimų įstatyme, dirbdami vystymosi viešuosiuose pirkimuose arba vykdydami viešųjų pirkimų praktiką konsultacijos - kaip tai dar kartą patvirtina atsiliepimai. Daugelis studentų taip pat praneša, kad jų profesinė veikla yra labai naudinga vykdant programos ryšius su kitais aukšto lygio specialistais visoje srityje.

Kai kurie mūsų mokiniai yra nauji šioje srityje ir pasinaudojo įgytomis kvalifikacijomis, siekdami pereiti į šią sparčiai augančią sritį. Keletas taip pat ėmėsi programos, norėdamos įgyti išsamių žinių apie viešųjų pirkimų reglamentavimą kaip pagrindą tolesniam doktorantūros studijoms šioje srityje arba nusprendė užsiimti doktorantūros studijomis.

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 12 daugiau kursų University of Nottingham - Faculty of Social Sciences »

Paskutinį kartą atnaujinta Vasaris 18, 2019
Šis kursas yra Internetu ir universiteto miestelyje
Start Date
Rgs. 2019
Duration
10 - 24 mėnesių
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date