LLM pasaulinėje kovos su antimonopolinėmis teisėmis srityje ir ekonomika: internete

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Antimonopoliniai įstatymai tiesiogiai veikia verslo globalizaciją ir tarptautinės ekonomikos sudėtingumą. Antimonopoliniai advokatai turi įsitraukti į sparčiai besikeičiančias taisykles ir pasaulinius klausimus. LLM Global Antitrust Law & Economics suteikia studentams pažangų supratimą apie įstatymus, reglamentuojančius verslo konkurencijos procesą ir ekonominę analizę, svarbią siekiant suprasti šiuolaikinių antimonopolinių sprendimų.

Atsižvelgiant į didėjančią JAV ir užsienyje kylančią konkurencijos advokatų, kurie gali palengvinti ir valdyti susijungimus ir įsigijimus nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu, nustatymą, nustato užsienio vyriausybių ekonominių įstatymų laikymąsi ir remia advokatų kontorų bei korporacijų pastangas, Scalia Law LLM yra sukurta patenkinti šią paklausą.

LLM Global Antitrust Law and Economics programa priima studentus tiek rudenį, tiek pavasarį ir pradedama teikti keturiomis sąlygomis. Vadovaujantis dalykų ekspertams ir pirmaujantiems antimonopolinių mokslų dėstytojams, LLM siūloma visiškai internete, kad šiam užsiėmusiam specialistui lanksčiu formatu būtų teikiama aukštos kokybės mokymosi patirtis.

LLM internete seka 30 geriausių nuotolinio švietimo ir kokybės klausimų praktikos, užtikrinant, kad studentai aktyviai dalyvautų ir bendradarbiautų su savo bendraamžiais ir dėstytojais, siekdami kuo aukštesnių mokymosi rezultatų.

Internetinis formatas

Scalia įstatymas siūlo savo klases asinchroniškai, leidžiant studentams užbaigti kursinių darbus ir dalyvauti kartais, kurie geriausiai atitinka jų tvarkaraštį, neatsižvelgiant į profesinius įsipareigojimus ar laiko juostas.

Interaktyvumas vykdomas per savaitinius vertinimus, grupines ir individualias užduotis, diskusijų lentynas ir virtualių darbo valandų su dėstytojais.

Pridedant vertę į LLM laipsnį

LLM internetinė programa suteiks šiandienos užsiėmę specialistui specialias praktines įžvalgas ir patyrusių teisininkų, dirbančių tiek Jungtinėse Amerikos Valstijose, tiek visame pasaulyje, patirtį, susijusią su kai kuriais svarbiausiais ir svarbiausiais antimonopolinių sričių atvejais. Programos fakultetas taip pat perduos "patarimus", kurie yra surinkti iš daugelio metų akademinių tyrimų ir praktikos patirties.

Laipsnio reikalavimus

Norėdami užsidirbti LLM pagal Pasaulinį kovos su monopolijomis įstatymą, studentai turi užpildyti 24 (JAV teisės mokyklos absolventas) arba 26 (ne JAV teisės mokyklos absolventas) kredito valandos kursinių. Šios valandos bus sudarytos iš privalomų kursų, ribotas pasirenkant, ir baigiamasis darbas, seminaras ar rašymo kursai, siekiant įgyvendinti LLM rašymo reikalavimą.

Studentai, baigę JD laipsnį Jungtinių Amerikos Valstijų teisės mokykloje, gaus atleidimą nuo įstatymo "Įvadas į JAV įstatymus", 2 kreditų kursą. Todėl studentai, įgiję JD iš Jungtinių Amerikos Valstijų teisės mokyklos, turi įgyti 24 kreditų valandas LLM laipsniui gauti. Studentai, kurie negauna savo JD Jungtinių Amerikos Valstijų teisės mokykloje, privalo užpildyti 2 kreditus, kurių reikia norint įstoti į Jungtinių Valstijų teisės kursą, taigi baigti 26 kreditų valandas LLM laipsniui gauti.

Studentai gali lankyti LLM programą ne visą darbo dieną.

Visi studentai turi baigti laipsnio reikalavimus per trejus metus nuo imigravimo ir būti įtraukti į bent du kursus per semestrą, nebent jiems būtų suteikta išimtis arba atostogos. Norint išlikti LLM programoje, kiekvieno pavasario semestro metu studentai privalo pateikti kumuliacinį vertinimo balų vidurkį mažiausiai 2,33 balais 4,33.

Magistrantūros studijų kreditai, skirti "Global Antitrust Law & Economics", nėra skirti parengti ar kvalifikuoti studentus, kurie nėra Jungtinių Amerikos Valstijų teisės mokyklos absolventai, norėdami įsitraukti į teisinę praktiką Jungtinėse Amerikos Valstijose arba įgyti teisę juos išbandyti Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2017

Apie mokyklą

The Antonin Scalia Law School is located just a few miles from downtown Washington, D.C., the nexus for the creation of the world's most important legislation and jurisprudence.

The Antonin Scalia Law School is located just a few miles from downtown Washington, D.C., the nexus for the creation of the world's most important legislation and jurisprudence. Skaityti mažiau