LLM Tarptautinė prekyba ir komercinė teisė

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Atsižvelgiant į nacionalinę ir tarptautinę svarbą, tarptautinės prekybos teisė yra viena iš anglų bendrosios teisės sistemos eksporto. Tarptautinių sutarčių struktūroje vyrauja anglų bendrosios teisės principai. Šio kurso metu jūs išmoksite savo patirtį pagrindinėse srityse, turinčiose įtakos tarptautinei prekybai ir komercinei teisei.

Apie LLM Tarptautinės prekybos ir komercinės teisės

Šis populiarus kursas nagrinėja įvairių sričių dalyko, įskaitant:

 • tarptautinių pardavimų ir prekių vežimas
 • draudimas
 • tarptautiniai finansai
 • tarptautinė ginčų sprendimo
 • Pasaulio prekybos organizacija teisė.

Pastarasis yra ypač svarbus, kadangi Indija ir Kinija įstojo į PPO.

Kodėl verta rinktis šį kursą?

 • Ištirti įvairių aspektų Tarptautinės prekybos ir komercinė teisė, pagrindinių eksporto anglų bendrosios teisės sistemos.
 • Naudos iš artimų ryšių su mūsų centro Verslas ir nemokumo įstatymo.
 • Galimybė papildyti savo studijų tarptautinės prekybos ir komercinės teisės su su iki dviejų modulių iš kitų LLM dalykinėse srityse.
 • Pasirinkite tyrimo maršrutas, kuris tinka jums visą dieną, ne visą darbo dieną ir nuotolinio mokymosi galimybes.
 • Dalyvaukite Tarptautinė vasaros mokykla su galimybe ištirti įstatymą Europos kontekste.
 • Stipendijos.
 • Atskiri moduliai gali būti tiriamas tęstinio profesiniam tobulinimuisi (TPT) apdovanojimai.

Kaip man mokytis?

Akademiniai metai už LLM kursus yra padalintas į tris dalis: dvi dešimties savaičių sąlygos (terminas Vienas prasideda nuo mokslo metų pradžios iki Kalėdų atostogų, terminas du tarp Kalėdų ir Velykų) ir vasaros laikotarpiu.

Dieninės studentai - baigusiems kursą per vienerius akademinius metus - Tyrimas tris modulius kiekvieno termino ir baigę per vasarą disertaciją.

Neakivaizdinių studijų studentų ir nuotolinių studijų studentų - baigusiems kursą per dvejus mokslo metus - studijuoti tris modulius visoje Sąlygos Vieno ir dviejų kiekvienais metais (šeši iš viso), pradedant darbą tiriant jų disertaciją per pirmąjį vasaros laikotarpiu ir baigiant ją per Antras.

Dėl dieninio ir neakivaizdinių režimų moduliai yra dėstomi per savaitę. Priklausomai nuo jūsų tvarkaraščio jums gali būti tikimasi, dalyvaus daugiau nei vieną dieną. Moduliai išimties tvarka gali būti pakeistas dėl kursų poreikius.

Seminarai vedami mokslininkams, bet paprastai reikės atlikti daug vadovaujasi parengiamąjį darbą ir dažnai apima trumpus pristatymus ar kitas įmokas.

Nuotolinio mokymosi modulius struktūra, nukreipta mokymosi veiklą, teikiama per Universiteto virtualią mokymosi platforma - DABAR. Atstumas besimokantiesiems, taip pat turės galimybę dalyvauti virtualiose diskusijose su kitais studentais ir akademinio personalo ir bus paprašyta užpildyti papildomas užduotis - pavyzdžiui, rengiant esė planus ar pristatymus - virš kiekvieno modulio kursą.

Patekimo reikalavimai

Jungtinė Karalystė

 • Geras teisės laipsnis, 2.2 ar aukštesnis.
 • Pareiškėjai, kurių pirmasis laipsnis nėra įstatymas, turės pateikti įrodymų, kad jie yra įsipareigoję LLM dalykui, kurį jie nori mokytis.
 • Pareiškėjai iš kitų disciplinų bus palankiai atitinkamomis aplinkybėmis, ypač jei jie turi patirties šioje srityje, net jei ne, advokatams.

Nurodome šiuos minimalius įvažiavimo reikalavimus, tačiau mes individualiai įvertinsime jūsų gebėjimą pasinaudoti kursu. Kartais mes siūlome vietas pagal nestandartines įvažiavimo kvalifikacijas ir pramoninę ar profesinę patirtį.

Tarptautinis

Mes priimame kvalifikacijas iš mokyklų, kolegijų ir universitetų visame pasaulyje, kad galėtume patekti į mūsų UG ir PG laipsnius. Jei nesate tikras, kaip jūsų tarptautinė kvalifikacines rungtynes ​​mūsų kurso reikalavimus apsilankykite mūsų tarptautinių kvalifikacijų puslapį.

Fondo kursai

Jei jums reikia padaryti, pamatų kursus patenkinti mūsų kurso reikalavimus apsilankykite Nottingham Trent International College (NTIC). Jei jau studijuoja Jungtinėje Karalystėje mokykloje arba kolegijoje ir norėtų žinoti, jei mes galime priimti savo kvalifikaciją prašome apsilankyti mūsų Fondas kursai puslapį.

Anglų kalbos patekimo į rinką reikalavimai

Jei anglų kalba nėra jūsų pirmoji kalba, turite parodyti mums, kad jūsų kalbos įgūdžiai yra pakankamai stiprūs, kad būtų galima intensyviai studijuoti akademinius dalykus. Šio kurso atveju paprastai reikalaujame vieną iš šių:

 • IELTS 6.5 su 5,5 minimalų kiekviename įgūdžių.
 • Atitinka anglų kalbos kvalifikacija.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Nottingham Law School is one of the largest university law schools in the UK with a reputation for innovation and delivering the highest standards of legal training and education. Our mission is to pr ... Skaityti daugiau

Nottingham Law School is one of the largest university law schools in the UK with a reputation for innovation and delivering the highest standards of legal training and education. Our mission is to prepare students for their future careers and we have a proven track record in graduate employability. The School's credentials speak for themselves... Skaityti mažiau
Notingemas , Nijmegenas + 1 Daugiau Mažiau