Mūsų LLM Tarptautinės prekybos ir komercinės teisės kursą sukūrė dalykų ekspertai ir patyrę teisininkai, turintys ilgametę patirtį. Jis remiasi jūsų žiniomis iš PG Cert ir PG Dip programos modulių ir leidžia jums atlikti originalaus tyrimo dalį, užpildydamas 60 kreditų disertaciją.

Teisė yra plačiai pripažintas ir labai gerbiamas dalykas, o mūsų LLM Tarptautinėje prekybos ir komercinėje teisėje įgytos žinios suteiks jums daug galimybių plėtoti savo karjerą aukšto lygio karjerą tarptautinėje advokatų kontoroje, tarptautinėje kompanijoje ar vyriausybinėje organizacijoje.

Mokymo metodai ir stilius

Kadangi mes esame 100% internetinis universitetas, vietoj tradicinės kampelės naudojame virtualų mokymosi aplinką. Sistema stebi ir valdo mokymosi procesą realiuoju laiku ir suteikia jums greitą prieigą prie jūsų mokymosi medžiagos.

Ši mokymosi platforma leidžia tiek studentams, tiek dėstytojams aktyviai dalyvauti pokalbiuose realiuoju laiku, jūs galite klausytis ir peržiūrėti internetines paskaitas ir seminarus.

Visą savo kursą palaiko specialus studento patarėjas ir turi galimybę reguliariai bendrauti su kitais studentais ir savo globėjais.

Vertinimas

Vietoj egzaminų mes taikome vertinimą, pagrįstą užduotimi. LLM Tarptautinės prekybos ir komercinės teisės vertinimas bus grindžiamas rašytinių kursų deriniu ir darbas disertacijos ar individualaus projekto.

Pasibaigus studijoms, pateikite 60 kreditų tezę.

Galėsite pamatyti savo dabartinius laikinus ženklus nuo programos pradžios, kad galėtumėte įvertinti savo dabartinių studijų metodų sėkmę ir aiškiai identifikuoti patobulintas sritis.

Karjeros galimybės

Mes siekiame gerinti įsidarbinimo galimybes tarp mūsų absolventų. Mūsų internetiniai kursai suteikia jums galimybę pagerinti savo karjeros perspektyvas ir užsidirbti potencialą su pagrindiniais įgūdžiais, kurie yra tiesiogiai perkeliami į darbo vietą.

Teisės žinios, įgytos LLM Tarptautinėje prekybos ir komercinėje teisėje, gali pasirengti jūsų vaidmeniui tarptautinėje advokatų kontoroje, tarptautinėje kompanijoje ar vyriausybinėje organizacijoje.

Kvalifikuoti advokatai ar baristeriai taip pat galės pasinaudoti įgūdžiais ir žiniomis, įgytais studijuojant kursą, kad atitiktų jų metinius tęstinio profesinio tobulėjimo (CPD) reikalavimus.

Patekimo reikalavimai:

Šis įdomus kursas yra du įėjimo maršrutai: akademinis atvykimo maršrutas ir darbo patirties atvykimo maršrutas.

21 dienų pinigų grąžinimo garantija

Jei užsiregistruosite mūsų LLM Tarptautinėje prekybos ir komercinėje teisėje, tačiau nuspręsite, kad mokymasis internetu nėra skirtas jums, mes leisime jums atšaukti per 21 dieną nuo jūsų pasiūlymo laiške nurodytos pradžios datos. Jei sumokėjote pradinį įnašą iš anksto, gausite visą grąžinamąją išmoką.

Mokėjimo būdai

Mūsų mokesčiai vienodi visiems studentams, ir kiekvienas gaus 10% nuolaida, jei jie moka metinį mokestį ar kursinį mokestį iš anksto. Daugelis antrosios pakopos studijų studentų, kurie yra Jungtinės Karalystės ar ES piliečiai, gyvenantys Anglijoje, taip pat gali gauti vyriausybės remiamą studento paskolą.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 7 daugiau kursų University of Essex Online »

Paskutinį kartą atnaujinta Spalis 23, 2018
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Atvira registracija
Duration
24 mėnesių
Dieninės
Price
10,906 GBP
mokama mėnesinėmis dalimis.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date