Šis specialistas LLM tarptautinėje komercinėje teisėje remiasi jūsų bakalauro studijomis, gilindamas savo supratimą apie tarptautinę verslo teisę, taip pat skatindamas savo komercinį supratimą šioje srityje. Kursas skirtas tiems, kurie ketina vykdyti teisės aktus tarptautinės komercinės teisės srityje.

Mes turime daugiau nei 30 metų patirties apmokyti teisininkus. Tai parodo: mes esame Londono universitetas Nr.1 ​​dėl studentų patirties ir mokymo kokybės ("Sunday Times League" lentelė 2017 m.) Ir 13-ajame teisės akte visoje šalyje (Guardian University Guide 2018).

Kursas apima pagrindinius tarptautinės verslo teisės principus ir tarptautinį prekių pardavimą. Be to, nagrinėjama reputacijos ir bylinėjimosi rizika, susijusi su įmonių socialine atsakomybe ir žmogaus teisėmis. Neprivalomi moduliai apima "tarpininkavimą ir derybas" bei "tarptautinį komercinį arbitražą".

Studentai, domisi Kinijos verslo teise, gali rinktis Kinijos verslo teisės modulį, kuris apima ir vizitą į Kiniją, organizuotą bendradarbiaujant su Konfucijaus institutu . Savo disertacijai galite pasirinkti ir šios temos aspektą. Jūs taip pat bus skatinamas ir palaikomas stažuotes su Londono advokatų kontoromis ir partnerių teisinėmis organizacijomis.

Pagrindinės kurso informacija - užsakyta pagal režimą

Režimas

Moduliai

 • Tyrimo metodai
 • Tarptautinės komercinės teisės principai
 • Tarptautinis prekių pardavimas
 • Tarptautinis verslas, žmogaus teisės ir ĮSA
 • Disertacija

Plius du papildomi moduliai iš:

 • Tarptautinė ir lyginamoji bendrovių teisė
 • Tarptautinis komercinis arbitražas
 • Tarpininkavimas ir derybos
 • Kinijos verslo teisė

Visi moduliai vertinami pagal kursinius darbus, išskyrus "Tarptautinis verslas, žmogaus teisės ir ĮSA", kuris vertinamas žodžiu.

Įsidarbinimo galimybės

Šis kursas yra orientuotas į tarptautinės komercinės teisės profesinę praktiką ir siekia tobulinti profesinius įgūdžius bei patirtį, taip pat akademines žinias. Pagrindiniai gebėjimai yra ginčų sprendimas, ir jūs būsite skatinami ir remiami kartu su savo studijomis ieškodami atitinkamų teisinių nuostatų.

Žinoma, reikia turėti teisės bakalauro laipsnį, todėl jūsų turimas žinias apie pagrindinius principus, koncepcijas ir teorijas, kartu su šia specialybe, padės jūsų karjerai šioje srityje pradėti.

LLM taip pat naudinga, jei norite pradėti mokytis teisės.

Mes esame Universiteto absolventų užimtumo metai - "Times" ir "Sunday Times" geras universiteto vadovas, 2018 m.

LSBU norime, kad jūs taptumėte sėkminga karjera. Per savo studijas - ir dvejus metus nuo to laiko, kai baigiate studijas - turėsite prieigą prie mūsų "Įdarbinimo" paslaugos, kurią sudaro:

 • Internetinė lenta, kurioje galite pamatyti daugybę paskirties vietų: ne visą darbo dieną, visą ar savanorišką. Taip pat galite nusileisti, kad pamatytumėte "Job Shop" patarėjus, kurie visada gali padėti jums atlikti kitą žingsnį jūsų paieškoje.
 • Mūsų "Careers Gym" siūlo grupines darbo grupes apie CV, interviu metodus ir darbo patirtį, taip pat reguliarius darbdavių įvairiuose sektoriuose pristatymus.

Mūsų studentų verslo komanda taip pat gali padėti jums pradėti savo verslą ir plėtoti vertingus verslumo įgūdžius.

Paskirties vietos

Galite pasirinkti studijuoti Mandarin 1 lygį ir dalyvauti studijų vizitui į Kiniją, kad galėtumėte įžvelgti Kinijos teisinę sistemą ir verslo teisę kaip pasiruošimą disertacijai. Jūs taip pat bus skatinamos ir remiamos ieškoti advokatų kontoros Londone.

Patekimo reikalavimai

 • LLB (Hons) Teisės laipsnis 2: 2 ar aukštesnis; arba
 • Jungtinės Karalystės absolventai, turintys ne teisės laipsnį (2: 2 ar aukštesnę) ir atitinkamas žinias ir patirtį: arba
 • Atskiros paraiškos dėl ankstesnio mokymosi ir patirties akreditavimo bus svarstomos pagal mokyklos politiką.
 • Mes sveikiname ekvivalentines kvalifikacijas iš viso pasaulio. Anglų kalbos kvalifikacija tarptautiniams studentams: IELTS įvertinimas - 6,5, Kembridžo kvalifikacija ar aukštesnysis laipsnis.
Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 7 daugiau kursų London South Bank University »

Paskutinį kartą atnaujinta Vasaris 26, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 23, 2019
Duration
1 - 2 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
7,500 GBP
Visą darbo dieną dirbantis UK / ES mokestis: 7500 svarų sterlingų; Tarptautinis mokestis: 13125 svarų sterlingų. 1 metai. Neakivaizdinio UK / ES mokestis: 3333,33 svaro sterlingų; Tarptautinis mokestis: 5833,33 svaro sterlingų
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 23, 2019
End Date
Birželis 5, 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 23, 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Birželis 5, 2020