LLM Tarptautinėje komercinėje teisėje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kurso apžvalga

Tarptautinės komercinės teisės magistrantūra suteiks jums žinių ir įgūdžių, leidžiančių paruošti kelią įdomiai karjerai šioje svarbioje ir įvairialypėje teisės srityje.

Mokydamiesi iš ekspertų, turinčių aukšto lygio akademinę ir praktinę patirtį, įgysite išsamų teisinių ir praktinių iššūkių, susijusių su tarptautiniais komerciniais sandoriais, supratimą.

Šis LLM laipsnis padės jums tapti komercinės teisės specialistu, turinčiu žinių ir įgūdžių, kuriuos darbdaviai labai vertina.

Kodėl tarptautinė komercinė teisė Svonsyje?

Būdamas Hillary Rodham Clinton teisės mokyklos aspirantu, tu priklausysi visuotinai pripažintai teisės mokyklai, kurioje klesti akademinė aplinka, pasižyminti mokymo ir mokslinių tyrimų kompetencija ir siūlanti išskirtinę studentų patirtį.

Jums bus atleista nuo CIArb narystės 2 lygio reikalavimų, taigi sėkmingai pateikus Tarptautinio komercinio arbitražo modulį, galite kreiptis į instituto narį (MCIArb).

Swansea University užima 26 vietą JK pagal tyrimų kokybę ir 22 vietą pagal tyrimų poveikį (REF 2014)

Jūsų tarptautinės komercinės teisės patirtis

Šiuo LLM laipsniu įgysite žinių ir patirties, kad galėtumėte tapti 21-ojo amžiaus teisininku ar teisinių paslaugų specialistu, turinčiu specialų ir išsamų tarptautinės komercinės teisės supratimą.

Mūsų teisės magistrantūra suteikia jums galimybę mokytis iš akademikų, kurie yra pramonės ekspertai, turintys didelę akademinę ir praktinę patirtį.

Jūs taip pat mokysitės per:

  • Svečių paskaitos, kad būtų galima sužinoti apie praktiką šioje srityje
  • Šaudymo varžybos
  • Vasaros mokyklos užsienyje

Tarptautinės komercinės teisės įdarbinimo galimybės

Tarptautinės komercinės teisės LLM absolventai turi geras galimybes skatinti ir apdovanoti karjeros galimybes.

Jūsų užimtumo gerinimas yra pagrindinis mūsų prioritetas, todėl rengiame įvairius renginius, kurie gali padėti, įskaitant kasmetinę LLM karjeros mugę, suteikiančią galimybę susitikti su vietinėmis ir tarptautinėmis advokatų kontoromis, taip pat tinklų renginius ir apsilankymus geriausiose praktikose. Londono mieste.

Patekimo reikalavimai

Patekimo į šį LLM reikalavimas tarptautinėje komercinėje teisėje yra 2: 2 pagyrimo laipsnis, idealu - giminingos disciplinos atžvilgiu.

Kandidatai, turintys atitinkamos patirties, taip pat skatinami kreiptis.

Mes laukiame studentų iš viso pasaulio prašymų ir reikalaujame ankstesnio tyrimo įrodymų, kurie yra lygiaverčiai stojantiesiems.

Jei anglų kalba nėra jūsų pirmoji kalba, jums reikės priimtino patvirtinto anglų kalbos pažymio, pavyzdžiui, IELTS testo, išlaikymo (išlaikant bent 6,5 balo ir ne mažiau kaip 6,0 kiekviename komponente).

Yra nemokamos anglų kalbos pamokos, skirtos padėti jums pagerinti savo kritinį teisinį mąstymą ir rašymą.

Karjera ir darbingumas

Karjera ir galimybė įsidarbinti "Swansea Employability Academy" (SEA) padės jums kiekviename savo karjeros kelio etape, kuris padės jums sukurti ryškią ateitį.

Mūsų karjeros palaikymo paslaugos apima:

  • Įdarbinimo seminarai, darbdavių pokalbiai, specialūs renginiai ir karjeros mugės.
  • Individualūs patarimai ir patarimai iš profesionaliai kvalifikuotų karjeros konsultantų.
  • Pagalba ieškant darbo, stažuočių, darbo vietų ir savanoriškos veiklos galimybių.
  • Prieiga prie informacijos šaltinių įvairiomis karjeros valdymo temomis.
  • Finansavimas studentų stažuočių galimybių ir Studentų draugijos / klubo renginiams remti.

Mes taip pat siūlome pagalbą ir patarimus Swansea University absolventams iki dvejų metų nuo to, kai baigsite studijas.

Įsidarbinimas teisės mokykloje

Teisės mokykla pasirenka aktyvų požiūrį, kad padidintų absolventų įsidarbinimo galimybes, pasitelkdama įdarbinimo ir įdarbinimo pareigūną. Mokykla siūlo įvairias vietines, nacionalines ir tarptautines darbo vietas, profesinius kursus, patarimus ir paramą, padėsiančią jums išsiugdyti įgūdžius, reikalingus jūsų ambicijoms įgyvendinti.

Mūsų studentų užimtumo gerinimas yra pagrindinis prioritetas. Norėdami tai padaryti, mes organizuojame daugybę iniciatyvų, skirtų LLM studentams, įskaitant kasmetinę LLM karjeros mugę, suteikiančią studentams galimybę susitikti su vietinių ir tarptautinių advokatų kontorų atstovais, tinklų renginius ir apsilankymus vadovaujančiose praktikose Londono mieste. .

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent t ... Skaityti daugiau

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent teaching and research, matched by an enviable quality of life. Skaityti mažiau