LLM Tarptautinėje komercinėje teisėje

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Kursų santrauka

Šis kursas subalansuoja geriausius iš šiuolaikinės perspektyvos ir tradicinio teisinio išsilavinimo. Mūsų specializacijos sritys sprendžia svarbiausius verslo ir teisinius iššūkius, įskaitant komercinių santykių tyrimą tarptautinėje arenoje, elektroninės prekybos vaidmenį ir poveikį bei laipsnišką tarptautinės komercinės teisės derinimą.

Šis Mokytojas ne tik apie tai, ką mokosi klasėje, bet ir apie dabartinę globalizacijos ir tarptautinės prekybos pasaulį. Štai kodėl LLM suteikia ne tik stiprią akademinę dimensiją, bet ir koncentruotą, realiai orientuotą teisinį išsilavinimą.

Kursas suteikia jums galimybę plėtoti stiprius akademinius ir praktinius įgūdžius labai konkurencingoje ir intelektualiai atitinkančioje teisės srityje. Tai puikiai tinka tiems, kurie yra kilę iš komercinės teisės, tarptautinio verslo, vadybos ar ekonomikos. Turėsite galimybę susipažinti su savo idėjomis, įgyti žinių ir didinti perleidžiamus įgūdžius palaikančioje aplinkoje. Jūs gausite naudos iš stiprios lankytojų, puikių internetinių medžiagų ir mokymosi išteklių, aukščiausios kokybės instrukcijų ir profesionalaus bei praktinio dėmesio skyriuje, turinčiame tvirtą mokslinių tyrimų profilį.

Kurso struktūra

Šie moduliai rodo, ką jūs mokysitės šiuo kursu.

Tarptautinės komercinės teisės studentai taip pat gali pasirinkti vieną laisvo pasirinkimo LLM modulį per dieninių studijų semestrą (arba du iš viso neakivaizdinių studijų) iš bet kurio kito kurso tokiose srityse kaip Ginčų sprendimas, Įmonių finansai, Tarptautinė teisė ir Pramogų teisė.

Atkreipkite dėmesį, kad pasirinkimo moduliai priklauso nuo studentų poreikių ir prieinamumo personalui, todėl ne visi moduliai gali būti siūlomi vienais akademiniais metais.Pagrindiniai moduliai

 • Disertacija
 • Tarptautinės komercinės teisės pagrindai
Pasirinkimo moduliai
 • Prekių vežimas
 • Įmonių socialinės atsakomybės klausimai versle ir teisėje
 • Tarptautinis mokesčių įstatymas
 • Tarptautinio pardavimo įstatymas
 • Elektroninės komercijos teisiniai aspektai
 • Daugiašalės įmonės ir tiesioginės investicijos
 • Intelektinė nuosavybė
 • Tarptautinė ekonominė teisė
 • Tarptautinė bankininkystės teisė ir reglamentas

Patekimo reikalavimai

Paprastai tikimasi, kad turėsite gerą antrosios klasės apdovanojimą (arba lygiavertį) teisės laipsnį arba viršutinės antrosios klasės ne teisinį laipsnį, turintį įrodytą teisinį interesą (tai gali būti padaryta per savo patvirtinamąjį pareiškimą).

Jūs taip pat bus laikomas be standartinės kvalifikacijos, jei esate pakankamai motyvuotas mokytis efektyviai magistrantūros studijų programoje ir (arba) turėjote daug atitinkamos patirties.

Jei jūsų gimtoji kalba nėra anglų, jums reikės IELTS 6,5 bendrojo balo, su 6,0 kiekviename komponente arba lygiaverte.

KarjeraKarjeros kelias

Mūsų modulinis studentas tęs profesinę teisinę karjerą JK arba užjūrio advokatų kontoroje (arba grįš į ją), gana dažnai pagal Civilinės teisės jurisdikciją, sąveikaudamas su Anglijos bendruoju įstatymu tokiose srityse kaip laivybos ar pardavimo ginčai. Kiti studentai tęsia studijas, norėdami tapti advokatais arba advokatais JK ar užsienyje.

Tarptautinės komercinės teisės LLM kvalifikacija taip pat suteikia absolventams teisinį ryšį mažose ir vidutinėse įmonėse, ypač tose, kurios dalyvauja tarptautiniame prekių ir paslaugų teikime. Ryšių palaikymo srityje absolventas gali neoficialiai įvertinti teisinę riziką ir konsultuoti bei priimti teisines konsultacijas iš specializuotų teisininkų savo įmonės vardu.Karjeros plėtros centras

Mūsų Karjeros vystymo centras ką tik buvo atrinktas geriausiam universiteto karjeros tarnybai Nacionaliniame bakalauro įdarbinimo apdovanojimuose už 2017 m.

Turėdami vis daugiau nei 3000 darbdavių tinklą visame pasaulyje ir patyrusių karjeros konsultantų komandą, mes esame čia, kad padėtų jums sėkmingai.

2015–2016 m. Padėjome daugiau kaip 1500 studentų rasti darbo vietų įvairiuose sektoriuose, 250 darbdavių dalyvavo 14 universitetinių įgūdžių ir karjeros mugėse.

Kaip „Westminster“ studentas galėsite susipažinti su mūsų paslaugomis per visą savo studijas ir baigus studijas.

Mes galime Jums padėti:

 • rasti su jūsų kursu susijusių darbo vietų,
 • rasti ne visą darbo dieną / atostogas, įdarbinimo ir absolventų darbo vietas, įskaitant savanorišką patirtį,
 • rasti tarptautinių galimybių padidinti savo įsidarbinimo galimybes,
 • efektyviai prekiauti darbdaviais,
 • parašyti geresnius gyvenimo aprašymus ir paraiškų formas,
 • plėtoti savo interviu ir verslo įgūdžius,
 • planuoti savo karjerą su savo karjeros konsultantais,
 • susitikti su darbdaviais ir ištirti savo karjeros galimybes mūsų darbdavių mugėse, karjeros pristatymuose ir tinklo renginiuose per metus.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of Westminster is a dynamic international education institution with a distinguished 175-year history. With three campuses in central London (Cavendish, Marylebone and Regent) and one i ... Skaityti daugiau

The University of Westminster is a dynamic international education institution with a distinguished 175-year history. With three campuses in central London (Cavendish, Marylebone and Regent) and one in Harrow, it is home to over 20,000 students from over 150 nations. Skaityti mažiau