LLM Tarptautinės žmogaus teisių įstatymas

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Tarptautinės žmogaus teisių teisės magistras jau daugiau nei tris dešimtmečius bendradarbiauja Lund University Teisės fakultete ir Raulo Wallenbergo žmogaus teisių ir humanitarinės teisės institute . Tai daro jūsų išsilavinimą išskirtiniu: jokia kita LL.M programa nesiūlo bendrų prestižinės teisės mokyklos ir žinomos į įgyvendinimą orientuotos žmogaus teisių institucijos išteklių.

Ir mes manome, kad jokia kita LL.M programa dar nėra tokia gerai įsitvirtinusi žmogaus teisių srityje dirbantiems darbdaviams. Mes siekiame išmokyti jūsų konteksto suvokimo, mokslinio požiūrio, analitinio aiškumo ir praktinių įgūdžių.

Tiek Lund University Teisės fakultetas, tiek RWI yra gerai gerbiami švietimo veikėjai, o mūsų absolventams naudinga tai, kad Lundo magistrantūros programa visame pasaulyje yra vertinama aukštai. Programos personalas buvo pasirinktas siekiant užtikrinti aukščiausius mokslo ir tyrimų standartus. Mes taip pat reguliariai priimame žinomus kviestinius profesorius ir kviestinius pranešėjus iš praktikos ir akademinės bendruomenės, įskaitant teisėjus tarptautiniuose teismuose ar tribunoluose, vyresnius policijos ir karinius pareigūnus, diplomatus ir mokslininkus. Mes teikiame savo studentams daugybę perspektyvų žmogaus teisių srityje, tačiau užtikriname raudoną akademinės pažangos giją visoje programoje, taip pat siekiame sustiprinti žmogaus teisių įgyvendinimą ir apsaugą pasitelkdami žinias. Buvę kviestiniai pranešėjai apėmė Jungtinių Tautų generalinį sekretorių Kofi Annaną ir Nobelio taikos premijos laureatę Shirin Ebadi.

Tarptautinės žmogaus teisių teisės magistro laipsnis Lunde buvo viena iš pirmųjų LL.M programų pasaulyje, sukurtų specialiai tam, kad būtų užtikrintas vis sudėtingesnės srities: tarptautinės žmogaus teisių teisės, akademinis įsisavinimas.

Karjeros galimybės

Programa atvers duris daugybei tarptautinės ir vidaus karjeros teisiniame sektoriuje. Mūsų absolventai įsidarbina tarptautinėse organizacijose, NVO, privačiose advokatų kontorose ir nacionalinėse vyriausybėse. JT sistema ar regioninės organizacijos, tarptautiniai ar vidaus teismai, viešasis ar privatusis sektorius - jums patiks didelis pasirinkimas. Mūsų magistrantūra kruopščiai paruošia jus būsimos profesijos iššūkiams ir suteikia konkurencinį pranašumą darbo rinkoje.

Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su pagrindinės programos koordinatoriumi Andersu Tröjeriu, anders.trojer@jur.lu.se.

Daugiau informacijos galite rasti https://www.lunduniversity.lu.se/lubas/i-uoh-lu-JAMRÄ

Kodėl Lund University ?

Lund University buvo įkurtas 1666 m. Ir yra vienas seniausių, plačiausių ir geriausių šiaurės Europos universitetų. Universitetas patenka į 100 geriausių universitetų „QS World University Rankings 2020“ sąraše ir yra pirmas pasirinkimas tarptautiniams studentams, atvykstantiems į Švediją - vieną inovatyviausių, tvariausių ir demokratiškiausių pasaulio šalių.

Jei norėtumėte pradėti kurti tarptautinį tinklą pasaulinėje klasėje, Lund University yra puikus pasirinkimas. Patirkite kitokį mokymosi būdą šalyje, kuri yra viena geriausių pasaulyje teikiant aukštąjį išsilavinimą. Grupinis darbas ir neformaliojo mokytojo ir studento santykiai palengvina gilesnį mokymąsi.

Universitetas įsikūręs Lunde, žavinga ir kompaktiškas universiteto miestas Švedijos pietuose, tik 35 minutės nuo Kopenhagos oro uosto Danijoje. Miestas yra garsus dinamišku studentų gyvenimu, taip pat gyvena daugelyje pasaulyje pirmaujančių mokslinių tyrimų įstaigų ir tarptautinių kompanijų.

Sužinokite daugiau apie Lund University www.lunduniversity.lu.se

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A ... Skaityti daugiau

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A degree from Lund University is a hallmark of quality both in Sweden and abroad. Skaityti mažiau
Lundas , Malmė , Helsingborgas + 2 Daugiau Mažiau
Apsilankykite mokyklos tinklalapyje