Jau 25 metus Tarptautinės žmogaus teisių teisės magistro laipsnį siūlo Teisės fakultetas. Tai yra Teisės fakulteto ir Raoul Wallenberg žmogaus teisių ir humanitarinės teisės instituto (RWI) bendradarbiavimo įmonė. Dėl to jūsų švietimas yra unikalus: jokia kita LL.M programa nepasiūlo bendrų prestižinės teisės mokyklos ir į žmogaus teisių gynimo instituciją orientuotos institucijos. Manome, kad tai suteikia galimybę moksliniam požiūriui į žmogaus teises priartėti prie žmogaus teisių praktikos.

Mes siekiame apmokyti savo kontekstinį sąmoningumą, analitinį aiškumą ir praktinius įgūdžius. Lund University Teisės fakultetas ir RWI yra gerbiami švietimo veikėjai, o mūsų absolventai gauna naudos iš to, kad Lundo magistrantūros programa yra vertinama visame pasaulyje. Programos darbuotojai buvo atrinkti siekiant užtikrinti aukščiausius mokslo ir mokymo standartus. Reguliariai įtraukiame neįvykdytus mokslininkus, ekspertus, teisėjus iš tarptautinių teismų ir tribunolų, diplomatų ir žmogaus teisių intelektualų į mūsų studentų sąrašą. Žymūs svečiai fakultete ir RWI, be kita ko, buvo Kofi Annan, Shirin Ebadi, Hans Corell, Chris Patten, Rosalyn Higgins ir Gro Harlem Brundtland.

Lundo tarptautinės žmogaus teisės teisės magistras buvo viena iš pirmųjų LL.M programų, specialiai parengtų siekiant užtikrinti vis sudėtingesnės srities akademinį meistriškumą: tarptautinę žmogaus teisių ir humanitarinės teisės teisę. Programa atvers duris daugybei tarptautinių ir vidaus karjeros teisiniame sektoriuje.

Programos moduliai / kursai

Ši programa atveria Tarptautinių žmogaus teisių teisės magistro laipsnį (LL.M).

Privalomi kursai (iš viso 97,5 kreditų): Tarptautinė teisė (15), Tarptautinė žmogaus teisių teisė (15), Tarptautinė žmogaus teisių teisė II (15), Humanitarinė teisė (7.5), Žmogaus teisių procedūrinė teisė ( 15), magistro darbas (30). Pasirenkamieji kursai: Iš viso 22,5 kreditai.

Karjeros galimybės

Mūsų absolventai dirba su tarptautinėmis organizacijomis, nevyriausybinėmis organizacijomis, privačiomis advokatų kontoromis, akademinėmis bendruomenėmis ir valdžios institucijomis. JT sistema ar regioninės organizacijos, tarptautiniai ar nacionaliniai teismai, viešasis ar privatus sektorius - galėsite pasirinkti platų pasirinkimą. Mūsų LL.M kruopščiai pasiruošia jūsų būsimos profesijos iššūkiams ir suteikia jums konkurencinį pranašumą prieš kitų magistro laipsnių turėtojus žmogaus teisių srityje.

Daugiau apie šią programą skaitykite www.lunduniversity.lu.se/human-rights-law

Kodėl Lund University ?

Lund University buvo įkurtas 1666 m. Ir yra vienas iš seniausių, plačiausių ir geriausių universitetų Šiaurės Europoje. Universitetas yra viena iš 100 geriausių pasaulyje QS pasaulio universitetų reitingų 2019 m. Ir yra # 1 pasirinkimas tarptautiniams studentams, atvykstantiems į Švediją - vieną iš labiausiai novatoriškų, tvarių ir demokratinių pasaulio šalių.

Jei norėtumėte pradėti kurti tarptautinį tinklą pasaulinėje klasėje, Lund University yra puikus pasirinkimas. Patirkite kitokį mokymosi būdą šalyje, kuri yra viena geriausių pasaulyje teikiant aukštąjį išsilavinimą. Grupinis darbas ir neformaliojo mokytojo ir studento santykiai palengvina gilesnį mokymąsi.

Universitetas įsikūręs Lunde, žavinga ir kompaktiškas universiteto miestas Švedijos pietuose, tik 35 minutės nuo Kopenhagos oro uosto Danijoje. Miestas yra garsus dinamišku studentų gyvenimu, taip pat gyvena daugelyje pasaulyje pirmaujančių mokslinių tyrimų įstaigų ir tarptautinių kompanijų.

Sužinokite daugiau apie Lund University www.lunduniversity.lu.se

Programa mokoma:
  • Anglų
Lund University

Peržiūrėti 1 daugiau kursų Lund University »

Paskutinį kartą atnaujinta Vasaris 9, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
2 metų
Dieninės
Price
Contact school
Deadline
Contact school
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
End Date
Contact school
Galutinis paraiškų davimo terminas
Contact school

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Contact school
End Date
Contact school