Aplankykite LLM programos puslapius čia .

Žmogaus teisės yra visuotinės, tačiau visur nėra pripažįstamos, ir visose šalyse jos nėra aiškios. Kai kuriais atvejais tai gali palikti nukentėjusiuosius ir jų advokatus tokioje situacijoje, kai jie turi pasirinkti, į kokį forumą patekti ar kokia žmogaus teisių teisėkūros sistema turėtų judėti norint rasti teisingumą.

Per šiuos vienerius metus vykusios tarptautinės LLM programos žmogaus teisių srityje jūs būsite apmokyti žmogaus teisių klausimais tarptautiniu lygmeniu, bet ir tarptautinės humanitarinės teisės srityje bei kitose susijusiose srityse.

Jūs sužinosite apie įvairias žmogaus teisių sistemas ir jų interpretaciją šiose sistemose ir skirtingose ​​šalyse. Mūsų mokymo misija orientuota ne tik į specializuotų žinių perdavimą, bet ir į studentų akademinių tyrimų įgūdžių, taip pat žodinių ir raštu pateikimo įgūdžių didinimą. Tai turėtų paruošti studentus bet kokiai būsimos karjeros rūšiai tarptautinėje teisinėje aplinkoje, susijusiose su tarptautinėmis žmogaus teisėmis, pavyzdžiui, Jungtinėse Tautose ir kitose tarptautinėse ir nevyriausybinėse organizacijose. Be to, studentai mokysis tikrai tarptautinėje aplinkoje, labai gyvybingame mieste, kuris yra labai populiarus tarp studentų.

Ši tarptautinė žmogaus teisių LLM programa siūlo plačią požiūrį į žmogaus teises ir todėl yra specializacija plačiąja prasme, aprėpianti visus žmogaus teisių aspektus ir jų apimtį. Visų pirma, Nyderlanduose dalyvaudama LLM programoje bet kurioje tarptautinės teisės srityje užtikrina, kad studentai iš tikrųjų mokytų tikrai tarptautinėje, teisinėje aplinkoje; Nyderlanduose gyvena keletas svarbiausių tarptautinių teisinių institucijų pasaulyje. Tai apima Tarptautinį teisingumą, Nuolatinį arbitražo teismą, Tarptautinį baudžiamąjį tribunolą buvusiai Jugoslavijai, Tarptautinį baudžiamąjį teismą ir Irano ir JAV pretenzijų tribunolą.

Karjeros galimybės

LLM programa pagal Tarptautines žmogaus teisių įstatymą galiausiai padės parengti absolventus (teisinę) karjerą vykdant su žmogaus teisėmis susijusias užduotis vyriausybės ar ES institucijose ir ministerijose, JT ar kitose tarptautinėse organizacijose, nevyriausybinėse organizacijose (pvz., "Amnesty International" ar "Greenpeace"), tarptautiniame prekybos sektoriuje, tarptautiniu mastu veikiančiose įmonėse ir akademinėse institucijose.

Priėmimo sąlygos (bendroji)

 • Pagrindinis priėmimo į universitetines studijas reikalavimas yra universiteto teisės laipsnis, kuris suteikia turėtojui teisę įstoti į savo kilmės šalį arba reiškia baigti teisinio išsilavinimo akademinį etapą (pvz., LLB)
 • Tyrimų santraukoje turi būti nurodytas GPA (Grade Point Average), atitinkantis 7/10 (Nyderlandų klasifikavimo skalė);
 • Anglų kalbos įgūdžių įrodymas (būtini minimalūs balai);
 • Motyvacijos laiškas;
 • Gyvenimo aprašymas;
 • Viena akademinė nuoroda

Konkretūs reikalavimai pateikiami čia .

Paraiškų pateikimo terminas (kursas prasideda 2019 m. Rugsėjo 1 d.)

 • ES / EEE studentai: 2019 m. Gegužės 1 d
 • Ne ES ir EEE studentai: 2019 m. Gegužės 1 d

Mokestis už mokslą

 • ES ir EEE studentai: 2083 EUR
 • ne ES / EEE studentai: 14650 EUR
Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 7 daugiau kursų University of Groningen »

Paskutinį kartą atnaujinta Liepa 10, 2019
Šis kursas yra Campus based
Duration
1 metai
Dieninės
Price
2,083 EUR
- ES, 14,650 EUR. - ne ES per metus
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date