Turėdama daugiau kaip 30 metų patirties, LSBU įstatymas formavo tūkstančių teisės studentų profesinę ateitį.

Šis LLM kursas apima sąvokas ir tarptautinės baudžiamosios teisės vykdymą, jis daugiausia dėmesio skiria tarptautiniams nusikaltimams, kurie priklauso tarptautinių baudžiamųjų teismų ir tribunolų jurisdikcijai (genocidas, nusikaltimai prieš žmoniją, karo nusikaltimai ir agresija). Pagrindiniai tarptautinės baudžiamosios teisės principai, įstatymai ir institucijos yra susietos su tarptautine teise, žmogaus teisėmis ir tarptautine humanitarine teise.


7 priežastys čia studijuoti

 1. Ekspertų akademikai: dėsto ekspertai ir praktikai. Kursų metu mokys keletas lankančių profesorių ir dėstytojų. Visi yra pirmaujanti praktika, turinti nacionalinę reputaciją tarptautinės baudžiamosios teisės ir žmogaus teisių srityse.
 2. Profesionalūs ryšiai: per mūsų augančius lankytojų ir dėstytojų grupę Teisės departamentas sukūrė tvirtą kontaktų tinklą su pirmaujančiais teisininkų praktikais Jungtinėje Karalystėje.
 3. Dinaminis tyrimas: naudinga bendradarbiauti su aukštos kvalifikacijos dėstytojais.
 4. Laisvas planšetinis kompiuteris: pažangios technologijos ir e. Mokymasis, nemokamas iPad ar planšetinis kompiuteris padės jūsų studijoms.
 5. Išsamūs skaitymo ištekliai: per virtualią mokymosi aplinką, asmeninę e. Teisės biblioteką, kurios vertė yra 6000 svarų.
 6. Įsidarbinamumas: absolventas, turintis reikiamų žinių ir įgūdžių dirbti tarptautinės baudžiamosios teisės ir tarptautinės baudžiamojo proceso srityse (tiek Jungtinėje Karalystėje, tiek užsienyje) kaip patarėjai, ekspertai, mokslininkai ir politikos formuotojai.
 7. Puikus mokymas: LSBU Teisės departamentas turi tvirtą ekspertų, konsultantų ir tarptautinių patarėjų rinkinį tarptautinės baudžiamosios teisės srityje ir rengia kasmetinius renginius ir konferencijas.
Studijuosite tokias tarptautinės teisės dalių kategorijas: tarptautinę baudžiamąją teisę, tarptautinę žmogaus teisių teisę ir humanitarinę teisę, išnagrinėję pareigą kaltinti tuos, kurie daro tarptautinius nusikaltimus, apibūdinti. Be to, pagrindinis dėmesys skiriamas vidaus ir tarptautinės teisės taikymui tarptautinės nusikalstamos veiklos jurisdikcijos klausimui, įskaitant visuotinę nacionalinių teismų jurisdikciją.
Žinoma, nagrinėjami tarptautinio bendradarbiavimo baudžiamosiose bylose procesiniai aspektai, ypatingas dėmesys skiriamas ekstradicijai ir problemoms, susijusioms su įrodymų iš užsienio.

Pagrindinės kurso informacija - užsakyta pagal režimą

Režimas

Moduliai

 • Tarptautinė baudžiamoji teisė
 • Tarptautinis baudžiamasis procesas ir praktika
 • Tarptautinė teisė ir žmogaus teisės
 • Tyrimo metodai
 • Disertacija

Plius du variantai iš:

 • Tarptautinė humanitarinė teisė
 • Tarptautinės žmogaus teisės ir plėtra
 • Terorizmas
 • Bylos valdymas
 • Advokatas
 • Migracija ir plėtra

Įsidarbinimo galimybės


Nauja tarptautinė baudžiamoji teisė

Ši programa yra ypač svarbi, jei ieškote karjeros naujose tarptautinėse baudžiamosios teisės institucijose, tokiose kaip Tarptautinis baudžiamasis teismas, arba agentūrose, kuriose sparčiai didėja baudžiamosios teisenos kompetencija, pvz., JT ar ES.

Jūs gausite išsamių žinių apie tarptautinę baudžiamąją teisę ir procedūrą, tarptautinę žmogaus teisių teisę ir tarptautinę humanitarinę teisę. Jūs turėsite reikiamų žinių ir įgūdžių tarptautinei baudžiamajai teisei praktikuoti prieš tarptautinius tribunolus ar nacionalinius teismus.

Šis LLM kreiptis į jus, jei jus domina didėjanti tendencija tarptautinėse žmogaus teisių įstatyme pripažinti nusikaltėlius ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn už masinius žmogaus teisių žiaurumus tiek vidaus teismuose, tiek tarptautiniuose tribunoluose, pavyzdžiui, Tarptautiniame baudžiamajame teisme.


Nevyriausybinės organizacijos

Kiti absolventai gali pradėti karjerą nevyriausybinėse organizacijose, tokiose kaip "Amnesty International" arba "Human Rights Watch", arba tarptautinės teisinės praktikos srityje. LLM taip pat labai svarbi teisės absolventams ir baudžiamosios teisės specialistams tiek iš Jungtinės Karalystės, tiek užsienyje. Be to, tai ypač svarbu absolventams iš Commonwealth Common Law jurisdikcijų, norinčių studijuoti tarptautinę baudžiamąją teisę ir praktiką plėtojant savo teisines ir profesines žinias ir įgūdžius tarptautinių bylų nagrinėjimo srityje.

LLM tikslas - parengti refleksyvius praktikus, kurie galėtų pasinaudoti savo profesine patirtimi kartu su teorinėmis žiniomis ir prisidėti prie viešų diskusijų dėl tarptautinės baudžiamosios justicijos politikos ir praktikos.

Mes esame Universiteto absolventų užimtumo metai - "Times" ir "Sunday Times" geras universiteto vadovas, 2018 m.

LSBU norime, kad jūs taptumėte sėkminga karjera. Per savo studijas - ir dvejus metus nuo to laiko, kai baigiate studijas - turėsite prieigą prie mūsų "Įdarbinimo" paslaugos, kurią sudaro:

 • Internetinė lenta, kurioje galite pamatyti daugybę paskirties vietų: ne visą darbo dieną, visą ar savanorišką. Taip pat galite nusileisti, kad pamatytumėte "Job Shop" patarėjus, kurie visada gali padėti jums atlikti kitą žingsnį jūsų paieškoje.
 • Mūsų "Careers Gym" siūlo grupines darbo grupes apie CV, interviu metodus ir darbo patirtį, taip pat reguliarius darbdavių įvairiuose sektoriuose pristatymus.

Mūsų studentų verslo komanda taip pat gali padėti jums pradėti savo verslą ir plėtoti vertingus verslumo įgūdžius.


Mokymas ir mokymasis


Vertinimas

Turinys, žinios ir supratimas vertinami per kursinius kursus, kursinius darbus, pristatymus ir internetinius vertinimus.

Vertinimo metodai atspindi teisinių gebėjimų ugdymą tam tikruose moduliuose, pavyzdžiui, advokatūros pristatymas "Advocacy Module" ir atvejų analizė bylų valdymo modulyje. Vertinimu žodžiu vertinamas jūsų sugebėjimas efektyviai ir kritiškai tirti, vertinti, parašyti ir pateikti nuoseklią konkrečios problemos teisinę analizę, pagrįstą atitinkamais įstatymo reformos pasiūlymais, vertinant prieštaraujančius Tarptautinės baudžiamosios teisės aiškinimus ir siūlant naujas hipotezes, susijusias su vertinamos temos.


Kursinis darbas

Kursinis darbas gali būti įvairių formų (remiantis praktiniu ar teoriniu modulio turiniu), įskaitant esė ir ataskaitas. Paprastai kursinių kūrinių ilgis bus 6000 žodžių. Studentai išnagrinės giliai aptariamą temą, suteikdami kritinę, praktinę, analizuojamos temos įžvalgą.

Patekimo reikalavimai

 • LLB (Hons) teisės laipsnis 2: 2 / Bakalauro laipsnis lygus Didžiosios Britanijos antrosios klasės apdovanojimų mažesnio skyriaus.
 • JK absolventai, turintys ne teisės laipsnį (2: 2) ir atitinkamos žinios bei patirtis.
 • Atskiros paraiškos dėl ankstesnio mokymosi ir patirties akreditavimo bus svarstomos pagal mokyklos politiką.
 • Mes sveikiname ekvivalentines kvalifikacijas iš viso pasaulio. Anglų kalbos kvalifikacija tarptautiniams studentams: IELTS įvertinimas - 6,5, Kembridžo kvalifikacija ar aukštesnysis laipsnis.
Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 7 daugiau kursų London South Bank University »

Paskutinį kartą atnaujinta Vasaris 26, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 23, 2019
Duration
1 - 2 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
7,500 MOP
Visą darbo dieną dirbantis UK / ES mokestis: 7500 svarų sterlingų; Tarptautinis mokestis: 13125 svarų sterlingų. 1 metai. Neakivaizdinio UK / ES mokestis: 3333,33 svaro sterlingų; Tarptautinis mokestis: 5833,33 svaro sterlingų
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 23, 2019
End Date
Birželis 5, 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 23, 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Birželis 5, 2020