LLM Tarptautinės ginčų sprendimo (arbitražo)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Londono karalienės Marijos universiteto internetinėse tarptautinės ginčų sprendimo programose siekiama įkvėpti naujos kartos advokatų, kad būtų persvarstyti tradiciniai konfliktų sprendimo būdai ir jų sprendimo būdai, ir suteikti jiems priemones, reikalingas sėkmingam šioje srityje. Jie sujungia tvirtą teorinį pagrindą, plati tarpdisciplininį mokymą ir individualių studijų bei įgūdžių ugdymo galimybes. Be to, mūsų dinamiškos programos sukurtos taip, kad suteiktų jums visas puikias mokymosi galimybes, kurias galėtumėte gauti universitetuose, be apribojimų nustatytam laikui ir vietoms.

Tarptautinės ginčų sprendimo internetu programos gali būti mokomos ne visą darbo dieną kaip teisės magistras (LLM), magistrantūros diplomas (PGDip) arba magistrantūros pažymėjimas (PGCert). PGDip ir PGCert yra trumpesnės LLM programos versijos. Skirtingai nuo LLM, jiems nereikia užbaigti disertacijos, bet suteikti jums magistro lygio turinį. Skirtumas tarp PGDip ir PGCert yra būtinų modulių skaičius (PGCert yra trumpesnis nei PGDip).

Struktūra

LLM tarptautinio ginčų sprendimo klausimais gali dalyvauti neakivaizdinės studijos, siūlomos per dvejus mokslo metus. Per tą laiką atliksite keturis mokomus modulius ir 20 000 žodžių disertaciją. Už kiekvieną modulį jums bus skiriama 30 kreditų ir gausite dar 60 kreditų už disertaciją. Norėdami baigti, turėsite sukaupti visą 180 kreditų, tai reiškia, kad reikia užpildyti visus modulių aspektus ir perduoti visas atitinkamas užduotis.

Moduliai

Du pagrindiniai komercinio arbitražo moduliai, visų pirma, suteikia studentams išsamų visų pagrindinių teisinių klausimų, iškylančių vykstant arbitražo procesui. Tai suteiks jums žinių ir įgūdžių, reikalingų norint pasiekti puikių rezultatų šioje srityje, tiek vidaus teisininkų, ne advokatų, mokslininkų ar arbitrų.

 • Tarptautinis komercinis arbitražas: teorija ir kontekstas
 • Tarptautinis komercinis arbitražas: atrinkti klausimai
 • Investicijų sutarties arbitražas
 • Investicinis arbitražas: esminė apsauga
 • Disertacija

Patekimo reikalavimai

Kad galėtumėte patekti į LLM, PGDip arba PGCert tarptautinę ginčų sprendimo programą, turėtumėte turėti:

Teisės absolventai

 • Įprasta kvalifikacija įstoti į programą yra teisės laipsnis arba laipsnis, turintis didelę teisinę galią, ne mažiau kaip 2,1 apdovanojimai (arba tarptautinis lygiavertis).
 • Teisės specialistai, turintys 2,2 apdovanojimus, kurie taip pat turi kitokią teisinę kvalifikaciją ir (arba) didelę profesinę teisinę patirtį, taip pat gali gauti.

Ne teisės absolventai

 • Neįgalių absolventai, turintys mažiausiai 2,2 garbės laipsnį, kurie taip pat įgijo už nuopelnus (arba 60 proc.) Bendrą profesinį egzaminą (CPE) arba teisės magistro diplomą (GDL), pripažintą JK profesinių organizacijų.
 • Ne teisės absolventai taip pat gali būti svarstomi atsižvelgiant į didelę profesinę patirtį teisinėje srityje arba srityje, tiesiogiai susijusiose su jų studijų programa.

Visais atvejais norint sąžiningai įvertinti ir priimti sprendimą reikia pateikti išsamią internetinę paraišką. Kiekviena paraiška yra svarstoma iš esmės ir atsižvelgiant į išsamius paraiškos dokumentus.

Visoms paraiškoms reikalingas išsamus ir išsamus CV, ir tai ypač svarbu, jei reikia atsižvelgti į profesinę patirtį.

Tarptautiniai pareiškėjai

Karalienės Marijoje mes didžiuojamės savo pasauline bendruomene, ir turime ilgą istoriją, skirtą studentams iš viso pasaulio. Per daugelį metų mūsų tūkstančiai tarptautinių absolventų sėkmingai siekė karjeros.

Kad galėtumėte kuo geriau išnaudoti modulių ir mokymų pasiūlymus bei nepraleisti diskusijų internetu, visi pareiškėjai turi atitikti minimalų akademinį anglų kalbos standartą, kurį turi priimti. Jums reikės pateikti pakankamai anglų kalbos įrodymų, atitinkančių mūsų standartinius anglų kalbos reikalavimus. IELTS reikalavimas yra bendras 7,0 ir bent 7,0 rašymo komponentas.

Jei nepasiekėte reikiamo anglų kalbos lygio, tuomet turėtumėte tęsti savo anglų kalbos testus savo šalyje, kad pasiektumėte reikiamą lygį.

Kaip jūs vertinate

Būdama "Queen Mary Online" studentė, mes prašome jus aktyviai dalyvauti įgiję įgūdžius ir žinias. Mes naudojame diskusijų forumų ir grupinių seminarų mišinį, skirtą generuoti informuotą diskusiją apie tam tikras temas.

Kiekvieną modulį sudaro vertinamos užduotys, modulio esė ir baigiamasis vertinimas (egzaminas). Nuolatinis vertinimas sustiprins studentų ir dėstytojų santykius, o jums bus teikiamos reguliarios ekspertų žinovų atsiliepimai. Jūs taip pat galėsite atsakyti į klausimus ir klausimus tiesiogiai kursų rengėjui ir kursų direktoriui.

Galutinė disertacija, reikalinga LLM, bus susijusi su išsamesniu tyrimu ir nepriklausomais moksliniais tyrimais pagal temą, suderintą su jūsų vadovu.

Kur mes galėtume jus vesti

Mes iš LLM absolventų sėkmės istorijų žinome, kokios karjeros, kurios gali būti atviros jums sėkmingai baigus kursą. Kaip tikėjotės, didelė dalis pritaikė savo laipsnio žinias tiesiogiai dirbdama advokatais, advokatais, advokatais, teisiniais partneriais ar paralegals. Kiti pradėjo dirbti tokiose srityse kaip finansų ir energetikos reguliavimas, konsultacijos, patentai ir prekių ženklai. Daugelis studentų, kurie jau yra pakankamai kvalifikuojami ir jau keletą metų praktikuojantys, jau sugebėjo išplėsti savo pozicijas esamoje įmonėje arba specializuotis naujoje teisės srityje. Didelė dalis baigė doktorantūros studijas ir sėkmingai pritraukė lėšų šiems projektams tiek QMUL, tiek kitose Jungtinės Karalystės ar užsienio universitetuose.

Mūsų programoje sukurti įgūdžiai, kartu su siūloma neakivaizdine veikla, leido mūsų naujausiems absolventams pereiti į karjerą Jungtinėje Karalystėje ir visame pasaulyje tokiose kompanijose kaip:

 • Herbert Smith Freehills
 • Dentonai
 • Cubb draudimas
 • Nomura
 • Deloite
 • Latham
 • Europos Sąjungos delegacija
 • Ofgem
 • Honda
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Queen Mary Online offers four part-time, 100% online programmes delivered by the Queen Mary University of London – a world-leading Russell Group university. Gain access to cutting-edge research, a glo ... Skaityti daugiau

Queen Mary Online offers four part-time, 100% online programmes delivered by the Queen Mary University of London – a world-leading Russell Group university. Gain access to cutting-edge research, a global community, and world-class teaching that will empower you to make a global impact. By choosing to study online with Queen Mary, you still enjoy the same status and access to exemplary teaching as our campus students. The advantage you have is the flexibility to pursue your future career at a time and intensity suited to your own unique circumstances and without interrupting your income and career progression. Skaityti mažiau