LLM Tarptautinės ir Europos teisės

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

Mūsų LL.M. Tarptautinės ir Europos teisės programa pirmiausia skirta studentams, norintiems plėsti savo supratimą ir žinias apie tarptautinę ir Europos Sąjungos teisę, siekiant teisinės karjeros, turinčios stiprią tarptautinę dimensiją. Šis magistro laipsnis suteikia išsamų išsilavinimą Europos teisėje, įskaitant konkurencijos teisę, imigracijos įstatymą, išorės santykių teisę, teisminę apsaugą ir tarptautinę viešąją teisę. Studentai gauna tvirtą pagrindą tarptautinei teisinei karjerai.

Kodėl verta studijuoti tarptautinę ir Europos teisę Radboud University ?

Radboud University tarptautinės ir Europos teisės programa buvo pirmoji tokio pobūdžio programa Nyderlanduose. Dėl mūsų ilgą reputaciją ir platų tinklą, studentai pagal šią programą gali gauti naudos iš jungčių į daugiau nei penkiasdešimt universitetų visame pasaulyje, įskaitant JAV, Azijoje, Australijoje ir Europoje.

Daugelis šios programos dėstytojų taip pat praktikuoja teisę, kuri suteikia jums supratimą apie įstatymo raidę ir praktiką. Radboud University teisės studentai reguliariai dalyvauja Europos teismų teismo posėdžių konkursuose, kurie leidžia jiems įgyti įgūdžių ir pasitikrinti teorines žinias.

Programoje yra geras tarptautinis studentų derinys, todėl galite mokytis iš savo bendraamžių ir užmegzti ryšius ateičiai. Jūs taip pat turite galimybę išvykti į užsienį stažuotis arba lankyti papildomus kursus kaip mainų studentas mūsų akademinių partnerių institucijose.

Eikite į tarptautinės ir Europos teisės tinklalapį

Karjeros galimybės

Absolventai pagal šią programą galėtų apsvarstyti būsimą karjerą:

 • Teisinė praktika
 • Konsultavimas
 • Advokatas
 • Politikos formuotojai
 • Lobistinės organizacijos
 • NVO
 • Vyriausybė ar tarpvyriausybinės organizacijos

Specializacijos

Tarptautinės ir Europos teisės magistrantūros programa Radboud University yra išskirtinė tuo, kad ne tik suteikia išsamų supratimą apie Europos teisę apskritai, bet ir siūlo tolesnę specializaciją. Baigę privalomus kursus, galite specializuotis viename iš keturių kursų:

 • Išplėstinė tarptautinė ir Europos teisė
  Sukurti išsamų supratimą apie Europos ir tarptautinę teisę, įskaitant išsamias žinias apie ES teisės išorės aspektą ir taisykles, reglamentuojančias Europos Sąjungos tarptautinius santykius.
 • Žmogaus teisės ir migracija
  Suprasti, kaip tarptautiniai ir Europos teisiniai dokumentai daro įtaką piliečių padėčiai ir judumui ES ir kaip pagrindiniai tarptautiniai dokumentai ir teismai saugo asmenų teises.
 • Verslo teisė
  Sukurti aiškų supratimą apie visus verslo teisės aspektus ir teisinius ES veiksmus, siekiant spręsti teisinius klausimus vykdant verslą ar prekybą su Europos Sąjunga.
 • Europos teisė ir globalūs reikalai
  Ši specializacija siūlo unikalią daugiadalykę programą, apimančią Europos teisės ir politikos mokslų studijas. Jame dėmesys sutelkiamas į pagrindinius iššūkius, su kuriais ES susiduria XXI amžiuje, ir nagrinėjamos įvairios teisinės taisyklės ir politinės galimybės, kurios gali būti parengtos reaguojant.

Priėmimo sąlygos

Kaip tarptautinis studentas, jūsų ankstesnis išsilavinimas turi atitikti tam tikrus reikalavimus.

 1. Įgytas teisės bakalauro ar magistro laipsnis, prilygstantis Olandijos išsilavinimo lygiui *.
  Specializacijai Europos teisė ir globalūs reikalai: Į šią specializaciją taip pat gali pretenduoti studentai, turintys politikos, valdymo, tarptautinių santykių, laisvųjų menų ar jiems prilygintą laipsnį, turintys nemažą skaičių teisės kursų. Šie studentai turėtų įrodyti, kad žino savo pagrindines teisės sąvokas.
 2. Motyvacinis laiškas anglų kalba ***
  • Motyvaciniame laiške paaiškinkite, kodėl norėtumėte stoti į pasirinktą magistro specialybę pagal Tarptautinės ir Europos teisės programas. Prie šio laiško taip pat pridėkite savo gyvenimo aprašymą su nuotrauka ir pažymių sąrašą.
   Atkreipkite dėmesį:
  • Tiems, kurie neatitinka reikalavimų , Radboud University nesiūlo tarptautinės ir Europos teisės magistro programos. Jei norite įstoti į tarptautinės ir Europos teisės magistrantūros programą, jums reikės bakalauro laipsnio (iš mokslo universiteto), kuris atitiktų reikalavimus.
  • Jei esate Kinijos studentas ir norite užsiregistruoti kaip studentas pagal anglų kalbos programą Nyderlandų aukštojoje mokykloje, turite kreiptis dėl „Nuffic“ pažymėjimo. Daugiau informacijos galite rasti „Study in Holland“ svetainėje.

Kalbos reikalavimai

Norėdami dalyvauti šioje programoje, turite mokėti pakankamai anglų kalbos. Ne gimtoji anglų kalba ** turi pateikti savo įgūdžių įrodymus pateikdami vieną iš šių testų:

 • TOEFL pažymėjimas, turintis mažiausiai 90 balų (internetinis, mažiausiai 23 rašymui) arba 575 (popierinis). Radboud University TOEFL kodas yra 3387; arba
 • IELTS, kurio bendras balas yra ne mažesnis kaip 6,5 (minimalus balas yra 6,0, kai klausoma, skaitoma ir kalbama komponentams, o minimalus balas yra 6,5, kai reikia rašyti); arba
 • Kembridžo pažymėjimas pažengusiųjų anglų kalba (CAE), turint C arba aukštesnį laipsnį, arba anglų kalbos mokėjimo pažymėjimas (CPE), turintis C ar aukštesnį laipsnį.
  • Atminkite, kad IELTS ir TOEFL sertifikatai galioja 2 metus, o CAE / CPE - 5 metus.
  • Studentai iš ES šalių (įskaitant studentus iš Olandijos), įgiję LL.B (teisės bakalauro diplomą), dėstantys kita nei anglų kalba, gali laikyti RATEr testą mūsų kalbos institute „ Radboud In'to Languages“. Nijmegeno teisės fakultetas mokės už RATEr testą. Mes taip pat priimame TOEFL, IELTS, CAE ir CPE sertifikatus su aukščiau paminėtais balais. Tačiau Teisės fakultetas nekompensuos šių testų išlaidų.

* Studentai, įgiję laipsnį Nyderlanduose, privalo turėti mokslo universiteto (universiteto) bakalauro laipsnį. Studentai, įgiję bakalauro diplomą iš taikomųjų mokslų universiteto (hbo), negali būti priimami.

Studentai, įgiję diplomą Indonezijoje, privalo turėti teisės magistro laipsnį (Sarjana Hukum II).

** Kandidatai yra laikomi gimtąja anglų kalba, jei jie yra Australijos, Kanados (išskyrus Kvebeko), Airijos, Naujosios Zelandijos, Singapūro, JK, JAV ar Pietų Afrikos piliečiai arba jei įgijo LL. B (teisės bakalauro programa) vienoje iš aukščiau paminėtų šalių. Kalbos testas taip pat netaikomas Radboud University Europos teisės mokyklos bakalauro Radboud University .

*** Radboud University Europos teisės mokyklos bakalauro Radboud University atleidžiami nuo motyvacinio laiško.

Terminai

Programoms, prasidedančioms rugsėjo mėn

 • Ne Europos ekonominės erdvės studentai: balandžio 1 d
 • EAA studentai: gegužės 1 d

Programoms, prasidedančioms vasario mėn

 • Studentai, nepriklausantys EEE: lapkričio 1 d
 • EAA studentai: gruodžio 1 d

Kokybės ženklas

Tiek Keuzegidų magistro, tiek bakalauro programų informacijos vadovas "Keuzegids Universiteiten" dabar paskyrė Radboud University Nyderlandų "geriausiu bendruoju universitetu".

Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2020

Apie mokyklą

At Radboud University in the Netherlands, you can obtain a high-quality and internationally accredited Master’s degree. Leading academics and excellent professors offer you what you need a a top-200 r ... Skaityti daugiau

At Radboud University in the Netherlands, you can obtain a high-quality and internationally accredited Master’s degree. Leading academics and excellent professors offer you what you need a a top-200 research university. We offer 11 English-taught Bachelor's programmes and 35 English-taught Master’s programmes with many specialisations which will give you the necessary skills and insights into research and practice within your own subject area. You will benefit from our personal teaching style, our top research institutes, and a green and friendly student city. Skaityti mažiau