Šis Pathway remiasi mūsų stipriu tyrimu tarptautinės teisės, lyginamosios teisės ir pasaulinės teisės teorijos srityse. Jūs sukursite daugialypį supratimą apie tai, kaip veikia tarptautinė sistema, bet taip pat ir svarbiausius šiuolaikinius iššūkius bei tai, kaip įstatymai ir reguliavimas juos sprendžia.

Šis Pathway remiasi mūsų stipriu tyrimu tarptautinės teisės, lyginamosios teisės ir pasaulinės teisės teorijos srityse. Jūs sukursite daugialypį supratimą apie tai, kaip veikia tarptautinė sistema, bet taip pat ir svarbiausius šiuolaikinius iššūkius bei tai, kaip įstatymai ir reguliavimas juos sprendžia. Bus galimybė sutelkti dėmesį į svarbiausius pasaulinius klausimus, įskaitant tarptautinės prekybos srautą ar energijos tiekimą, taip pat nusikalstamumo ir terorizmo globalizaciją, taip pat apskritai padarinius žmogaus teisėms ir tarptautinei plėtrai.

Kodėl studijuoti šį kursą

 • Modulio pasirinkimas - vienas iš didžiausių LLM modulių diapazonų, kurį galima įsigyti Jungtinėje Karalystėje
 • Gebėjimas įsidarbinti - ši programa suteikia retų specializuotų modulių, paliekančių absolventams unikalų kvalifikaciją augančioms tarptautinėms darbo rinkoms
 • Profesionalūs ryšiai - kasmetinė teisės mugė, apsilankymai ir iš pirmaujančių firmų

Moduliai

Jūs sekate modulinę programą (iš viso 180 kreditų), kurį sudaro šeši dėstomi moduliai (kiekvienas 20 kreditų) ir 15 000 žodžių (60 kreditų) disertacija; pastaroji turi būti pateikta studijų metų pabaigoje. Studentai, Pathway tarptautinę teisę ir globalizacijos Pathway iš žemiau pateikto sąrašo išnagrinės bent tris iš jų šešių modulių;

 • Aplinkos energetikos įstatymas
 • Europos žmogaus teisių įstatymas
 • Pasaulinės nusikalstamumo problemos
 • Žmogaus teisės ir kriminalinė justicija
 • Tarptautinis ir lyginamasis naftos ir dujų įstatymas
 • Tarptautiniai ir Europos teisiniai atsakymai į terorizmą
 • Tarptautinė baudžiamoji teisė ir teisingumas
 • Tarptautinis žmogaus teisių įstatymas
 • Tarptautinės prekybos teisės ir politika: fondai
 • Tarptautinės prekybos teisė ir viešieji pirkimai
 • Tarptautinė viešoji teisė
 • Tarptautinė baudžiamoji teisė

Studentai gali pasirinkti likusius tris modulius iš viso Birmingamo LLM modulio sąrašo.

Mokymasis ir mokymasis

Birmingemo LLM Pathways buvo sukurti išsamiai analizuojant svarbias teisines temas. Moduliai yra visi 20 kreditų vertės, susidedantys iš 10 dviejų valandų trukmės seminarų, leidžiančių studentams plėtoti svarbias žinias kiekvienoje teisės srityje.

LLM kursas truko 12 mėnesių, pradedant nuo rugsėjo iki rugsėjo. Visi LLM Pathways atitinka tą pačią pagrindinę struktūrą:

 • Kurso I dalyje jūs naudojate šešis 20 kreditų modulių: diapazonas priklauso nuo pasirinkto Pathway . Šiuose moduliuose esė arba formalus egzaminas yra vertinamas gegužės ir birželio mėnesiais.
 • Kursų II dalyje jūsų tyrimai ir 15 000 žodžių disertacija parašytą pasirinktą teisės temą prižiūrint personalo nariui.

Teisės mokyklos indukcija

Kursų pradžioje yra visapusiška pasveikinimo ir įvedimo programa, skirta padėti išspręsti ir suprasti Birmingamo LLM. Jūs susipažinsite su įvairiais būdais, kuriais galėtume jums visus metus palaikyti, kad užtikrintumėte, jog jūsų LLM kursas yra įdomus ir naudingas.

Studentai gali užsiregistruoti į modulius prieš atvykimą ir mokslo metų pradžioje. Kaip inicijuojant procesą, jūs gausite galimybę daugiau sužinoti apie įvairius turimus modulius ir pasirinkti pasirinkimus, kurie atitiktų jūsų interesus.

Neakivaizdinės studijos

Visi LLM Pathways gali būti vykdomi ne visą darbo dieną ir baigti per dvejus metus. Šis mokymosi būdas ypač tinka baristeriams ir advokatams, kurie nori sujungti profesinę praktiką su universitetinio lygio studija, įgyjant CPD taškus šiame procese.

Neakivaizdinių studijų klasės LLM bus planuojamos nuo 9 iki 18 val., O studentams paprastai trunka nuo 2 iki 4 valandų mokymo kiekvieną savaitę. Mokesčiai yra tokie patys kaip ir dieninių studijų metu, tačiau jie yra padalyti per dvejus metus.

Studentams, esantiems už JK ribų, bus suteikiama galimybė susipažinti su anglų teisine sistema, nes tai yra siūlomų modulių pagrindas. Tarptautinių studentų padalinio anglų kalba siūloma įvairiapusė pagalba anglų kalbos skaitymui ir rašymui.

Patekimo reikalavimai

Pareiškėjai turėtų turėti gerą teisės laipsnį ar laipsnį kitoje disciplinoje, praturtintą bendrojo profesinio egzamino leidimu.Tarptautiniai studentai:

Bus svarstomos tarptautinės kvalifikacijos, lygiavertės Didžiosios Britanijos teisės diplomai.

Jei jūsų pirmoji kalba nėra anglų kalba, privalote pateikti anglų kalbos kvalifikaciją. Pripažintos kvalifikacijos apima:

 • IELTS: 7,0, ne mažiau kaip 6,5 bet kurioje juostoje
Programa mokoma:
 • Anglų
University of Birmingham - College of Arts and Law

Peržiūrėti 6 daugiau kursų University of Birmingham - College of Arts and Law »

Paskutinį kartą atnaujinta Vasaris 5, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
1 - 2 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
- Metinis mokestis už mokslą - Mokestis už 2019/20: UK / ES: £ 9 250 visą darbo dieną Tarptautinis: £ 17,910 visą darbo dieną
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date