Tarptautiniu mastu nusiteikę advokatai turi didelę paklausą. LL.M. „International Business Law“ yra skirta apmokyti sudėtingus, į pasaulį orientuotus, technologinius išminties, gerai apvalius teisininkus, kurie suteiks vertingą indėlį organizacijose, veikiančiose labai sudėtinguose tarptautiniuose sandoriuose ir operacijose. Ši holistinė programa ruošia kitą šiandienos teisininkų specialistų bangą, kad būtų sukurtas ilgalaikis ženklas pasaulio arenoje.

LL.M. Tarptautinėje verslo teisėje galėsite taikyti verslo požiūrį valdant pasaulinius teisinius sandorius. Be patiriamos IE įvairios ir dinamiškos universitetinės aplinkos, gausite galimybę dalyvauti pasaulinėse mainų ir teisinių įmonių klinikose. Madride mūsų praktinė, atvejo metodika padės jums susidoroti su didelėmis pasaulinėmis įmonėmis, tarptautinėmis advokatų kontoromis, organizacijomis, vyriausybėmis ir viešojo sektoriaus įmonėmis ar NVO.

Be to, ši programa suteikia studentams galimybę studijuoti JAV įstatymus ir įgyti reikiamų įgaliojimų, kad pasaulinė praktika taptų realybe. Mūsų partnerystė su didžiausiu baro peržiūros kursu Jungtinėse Amerikos Valstijose leidžia mūsų studentams kvalifikuoti teisininkus, sujungti savo LL.M. programa su JAV teisės kursais, kurie parengs juos išlaikyti Kalifornijos baro egzaminą ir taps JAV advokatu.

Greiti faktai

 • Formatas: dieninės studijos
 • Vartojimas: spalio mėn
 • Campus: Madridas
 • Kalba: Anglų
 • Ilgis: 10 mėnesių
 • Priėmimo laikotarpis: riedėjimo priėmimo procesas

LL.M. Tarptautinėje verslo teisėje yra ... Įkurti tarptautiniu mastu veikiantys specialistai, turintys vidutiniškai trejų metų patirtį.

Žvelgiant į… Priimkite savo įgūdžius ir patirtį pasauliniu mastu, įgydami naujų įžvalgų ir perspektyvų, leidžiančių jiems pasiekti sėkmę arba efektyviai ir efektyviai išspręsti klientų problemas.

Tapti ... Pagrindinis veikėjas pasaulio arenoje vienu iš šių profesinių vaidmenų:

 • Asocijuotasis (LLP)
 • Analitikas
 • Užsienio partneris
 • Solicitor
 • Junior Associate
 • „In-House“ teisininkas
 • Įmonių teisės srities vadovas
 • Verslo finansų sektoriaus pokyčių kūrėjas

Išplėskite savo karjeros galimybes visame pasaulyje

Kadangi mes gyvename vis labiau globalizuotame, tarpusavyje susijusiame pasaulyje, o teisinių specialistų, kurie supranta daugiau nei vienos teisinės sistemos veikimą ir sudėtingumą, paklausa toliau auga, turime mokyti pasaulinio mąstymo teisininkus.

„ IE Law School yra pasiryžusi skatinti pasaulinį teisinį švietimą, kad teisininkai galėtų tarptautiniu mastu siekti karjeros įvairiose teisinėse sistemose ir valdyti tarpvalstybinius sandorius bei daugialypius klausimus.

Siekiant užpildyti atotrūkį, mes bendradarbiaujame su BARBRI, vieninteliu baro egzaminų peržiūros kursu Jungtinėse Amerikos Valstijose, kad suteiktume mūsų LL.M. studentai, turintys advokatų kvalifikaciją, gali pasinaudoti Kalifornijos advokato egzaminu ir tapti kvalifikuotais praktikuoti JAV. Dėl novatoriškų ir lanksčių studijų priemonių BARBRI buvo užregistruotas pirmuoju baro peržiūros kursu. Tiems BARBRI studentams, kurie baigė 80 proc. Ar daugiau asmeninio studijų plano, 76 proc.

Mūsų partnerystė su BARBRI suteikia studentams galimybę studijuoti Amerikos teisę ir įgyti reikiamus įgaliojimus, kad pasaulinė praktika taptų realybe. BARBRI tarptautinė baro paruošimo programa yra sukurta atsižvelgiant į prisitaikymą; Konkrečiau, jis skirtas padėti ne JAV ir kvalifikuotiems teisininkams išlaikyti sunkiausią JAV baro egzaminą.

Programa

MBA modulis suteikia studentams plačias žinias apie verslo valdymo ir strategijos pagrindus ir leidžia studentams uždirbti verslo administravimo sertifikatą iš „IE Business School“. laipsnis. LL.M. Tarptautinėje verslo teisėje studentai rengiami vadovauti pasauliniams teisiniams sandoriams verslo požiūriu, suteikiant tarptautinės patirties, pilnos pasaulinių mainų, teisinių įmonių klinikų ir praktinių atvejų metodikos, taikomos didelėms pasaulinėms įmonėms, tarptautinėms advokatų kontoroms, organizacijoms, vyriausybėms ir viešojo sektoriaus ar NVO. Ši LL.M. suteikia studentams galimybę viršyti teisines ribas, kad išsiaiškintų pasaulinę sistemą.

Praturtinanti mokymosi patirtis

LLM tarptautinėje verslo teisėje siekiama transformuoti mokinius į pasaulinius teisininkus, kurie yra problemų sprendimo ir verslo strategai. Per MBA modulį, Tarptautines panardinimo savaites, teismų teismus ir „Venture Law Clinic“, mūsų studentai palieka pasirengimą dirbti kartu su klientais ir būti pirmaujančiais teisinės praktikos ir inovacijų lyderiais pasauliniu mastu.

Briuselio panardinimo savaitė

Studentai susitinka su konkurso vadovais pasaulio prestižinėse tarptautinėse įmonėse ir pasauliniuose kompanijose. Norint užkirsti kelią, kelionė atskleidžia studentus į Europos politinę mašiną su apsilankymais lobistuose ir susitikimais su pačiais Europos Komisijos reguliuotojais.

Londono panardinimo savaitė

Studentai patiria teisėtą pasaulio finansinio kapitalo rinką. Mes priimsime pirmos eilės vietą Londono teisinėje rinkoje, kur mes bendradarbiaujame su svarbiausiais Londono advokatais ir aptariame jų praktiką bei besikeičiančią finansų, tarptautinės teisės ir teisinių paslaugų kraštą Londone.

Vienos Mootų teismo konkursas

Velykų švenčių dienomis keturi studentai keliauja į Vieną, Austriją, konkuruodami arbitražo posėdžio modeliavime Willem C. Vis tarptautiniame komerciniame arbitražo teismo konkurse, kuris yra vienas didžiausių ir pripažintų varžybų teismų pasaulyje.

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 1 daugiau kursų IE Law School »

Paskutinį kartą atnaujinta Balandis 10, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal. 2019
Duration
10 mėnesių
Dieninės
Price
31,700 EUR
Atminkite, kad kainos peržiūrimos kasmet ir gali būti keičiamos.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Spal. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Spal. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date