LLM Tarptautinės verslo teisės

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Tarptautinės minties teisininkai yra labai paklausūs. LL.M. Tarptautinio verslo teisė yra skirta mokyti modernius, į pasaulį orientuotus, technologijomis pagrįstus, gerai suapvalintus teisininkus, kurie reikšmingai prisidės organizacijose, vykdančiose labai sudėtingus tarptautinius sandorius ir operacijas. Ši holistinė programa paruošia kitą šių dienų teisininkų profesionalų bangą, kad pasaulio scenoje būtų ilgalaikis ženklas.

LL.M. Tarptautinio verslo teisė leis jums valdyti pasaulinius teisinius sandorius verslo požiūriu. Be to, kad patiriate IE įvairovę ir dinamišką universiteto miestelio aplinką, gausite galimybę dalyvauti pasauliniuose mainuose ir teisėtose rizikos klinikose. Madride mūsų praktinė, konkrečiais atvejais pagrįsta metodika padės jums susitvarkyti su didelėmis pasaulinėmis kompanijomis, tarptautinėmis advokatų kontoromis, organizacijomis, vyriausybe ir viešojo sektoriaus subjektais ar NVO.

Be to, ši programa suteikia studentams galimybę studijuoti JAV įstatymus ir įgyti reikiamų įgaliojimų, kad pasaulinė praktika taptų realybe. Mūsų partnerystė su didžiausiu baro peržiūros kursu Jungtinėse Amerikos Valstijose leidžia mūsų studentams kvalifikuoti teisininkus, sujungti savo LL.M. programa su JAV teisės kursais, kurie parengs juos išlaikyti Kalifornijos baro egzaminą ir taps JAV advokatu.

Greiti faktai

 • Formatas: dieninės studijos
 • Vartojimas: spalio mėn
 • Campus: Madridas
 • Kalba: Anglų
 • Ilgis: 10 mėnesių
 • Priėmimo laikotarpis: riedėjimo priėmimo procesas

LL.M. Tarptautinio verslo teisė skirta nusistovėjusiems, tarptautiniu mastu dirbantiems specialistams, turintiems vidutiniškai trejų metų patirtį.

Siekiama pritaikyti savo įgūdžius ir patirtį pasauliniame lygmenyje, įgyjant naujų įžvalgų ir perspektyvų, leidžiančių sėkmingai ir efektyviai išspręsti sėkmę ar išspręsti kliento problemas.

Tapti pagrindiniu žaidėju pasaulio arenoje atliekant vieną iš šių profesinių vaidmenų:

 • Asocijuotasis (LLP)
 • Analitikas
 • Užsienio partneris
 • Solicitor
 • Junior Associate
 • „In-House“ teisininkas
 • Įmonių teisės srities vadovas
 • Verslo finansų sektoriaus pokyčių kūrėjas

Išplėskite savo karjeros galimybes visame pasaulyje

Kadangi mes gyvename vis labiau globalizuotame, tarpusavyje susijusiame pasaulyje, o teisinių specialistų, kurie supranta daugiau nei vienos teisinės sistemos veikimą ir sudėtingumą, paklausa toliau auga, turime mokyti pasaulinio mąstymo teisininkus.

„ IE Law School yra pasiryžusi skatinti pasaulinį teisinį švietimą, kad teisininkai galėtų tarptautiniu mastu siekti karjeros įvairiose teisinėse sistemose ir valdyti tarpvalstybinius sandorius bei daugialypius klausimus.

Siekiant užpildyti atotrūkį, mes bendradarbiaujame su BARBRI, vieninteliu baro egzaminų peržiūros kursu Jungtinėse Amerikos Valstijose, kad suteiktume mūsų LL.M. studentai, turintys advokatų kvalifikaciją, gali pasinaudoti Kalifornijos advokato egzaminu ir tapti kvalifikuotais praktikuoti JAV. Dėl novatoriškų ir lanksčių studijų priemonių BARBRI buvo užregistruotas pirmuoju baro peržiūros kursu. Tiems BARBRI studentams, kurie baigė 80 proc. Ar daugiau asmeninio studijų plano, 76 proc.

Mūsų partnerystė su BARBRI suteikia studentams galimybę studijuoti Amerikos teisę ir įgyti reikiamus įgaliojimus, kad pasaulinė praktika taptų realybe. BARBRI tarptautinė baro paruošimo programa yra sukurta atsižvelgiant į prisitaikymą; Konkrečiau, jis skirtas padėti ne JAV ir kvalifikuotiems teisininkams išlaikyti sunkiausią JAV baro egzaminą.

Programa

MBA modulis suteikia studentams plačių žinių apie verslo vadybos ir strategijos pagrindus bei leidžia studentams užsisakyti verslo administravimo pažymėjimą iš IE verslo mokyklos, be LL.M. laipsnis. LL.M. Tarptautinio verslo teisėje studentai parengiami tvarkyti pasaulinius teisinius sandorius taikant verslo požiūrį, teikiant tarptautinę patirtį, kupiną tarptautinių mainų, teisinių rizikos klinikų ir praktinių atvejų metodikos, taikytinos didelėms pasaulinėms įmonėms, tarptautinėms advokatų kontoroms, organizacijoms, vyriausybei ir viešasis sektorius ar nevyriausybinės organizacijos. Tai LL.M. suteikia studentams galimybę peržengti teisines ribas, kad būtų prastos pasaulinėje sistemoje.

Praturtinanti mokymosi patirtis

LLM tarptautinėje verslo teisėje siekiama transformuoti mokinius į pasaulinius teisininkus, kurie yra problemų sprendimo ir verslo strategai. Per MBA modulį, Tarptautines panardinimo savaites, teismų teismus ir „Venture Law Clinic“, mūsų studentai palieka pasirengimą dirbti kartu su klientais ir būti pirmaujančiais teisinės praktikos ir inovacijų lyderiais pasauliniu mastu.

Briuselio panardinimo savaitė

Studentai susitinka su konkurso vadovais pasaulio prestižinėse tarptautinėse įmonėse ir pasauliniuose kompanijose. Norint užkirsti kelią, kelionė atskleidžia studentus į Europos politinę mašiną su apsilankymais lobistuose ir susitikimais su pačiais Europos Komisijos reguliuotojais.

Londono panardinimo savaitė

Studentai susiduria su teisėta pasaulio finansinio kapitalo rinka. Mes užimame pirmą vietą Londono teisinėje rinkoje, kur mes bendraujame su garsiausiais Londono teisininkais ir aptariame jų praktiką bei besikeičiančią finansų, tarptautinės teisės ir teisinių paslaugų aplinką Londone.

Vienos Mootų teismo konkursas

Velykų švenčių dienomis keturi studentai keliauja į Vieną, Austriją, konkuruodami arbitražo posėdžio modeliavime Willem C. Vis tarptautiniame komerciniame arbitražo teismo konkurse, kuris yra vienas didžiausių ir pripažintų varžybų teismų pasaulyje.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Explore a different way of understanding law that prepares you for the world, whatever it may be.

Explore a different way of understanding law that prepares you for the world, whatever it may be. Skaityti mažiau
Madridas , Segovija + 1 Daugiau Mažiau