LLM Tarptautiniame komerciniame arbitraže

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Tarptautinio komercinio arbitražo magistro laipsnis skirtas suderinti tvirtą akademinį pagrindą, praktikos patirtį, pagal kurią kiekvienas studentas įgyja patirties dėl netinkamo tarptautinio arbitražo nustatymo, metodinio tyrimo ir derybų bei tarpininkavimo proceso praktikos bei pakankamai pasirenkant studentus. Galėti imtis pasirenkant sėdėti Niujorko ar Kalifornijos juostų egzaminą.

Kodėl gaukite LLM iš Pepperdine?

Kvalifikuoti už NY ar CA juostą, kai dėmesys skiriamas ADR

Didėjant ginčų sprendimo būdui, daugiau tarptautinių advokatų ir teisėjų renkasi specializuotis derybose, tarpininkauti ar arbitraže, tuo pačiu laikantis Kalifornijos ar Niujorko advokato egzamino reikalavimų

Vykdomojo formato, kuris siūlo lankstų planavimą

Su savaitės, dviejų savaičių ir tradicinio pilno semestro formato kursais, šios srities specialistai gali tęsti programą ne visą darbo dieną arba visą darbo dieną, taip sparčiai, kuris atitinka jų užimamą grafiką.

Dabar siūlome LLM JD perkėlimo programą

"Pepperdine LLM" studentai dabar turi galimybę kreiptis į JD programą kaip studentų perkėlimą, nepaisydami teisės mokyklos priėmimo testo (LSAT).

"Summer Legal English" mokymo programa

Ši keturių savaičių mokymo programa skirta stiprinti kalbos, klausymo, skaitymo ir rašymo gebėjimus ne gimtojantiems kalbantiems žmonėms, o liepos mėnesį susitiks keturias savaites.

Apdovanojimų gelbėjimo ginčų sprendimas

Be JAV naujienų

Versti teorija į praktiką

Pasinaudokite praktine patirtimi, mokydamiesi derėtis, tarpininkauti ir arbitražuoti. Studentai turi galimybę tobulinti savo gebėjimus tarpininkaujant realioms byloms pagal klinikines ir studijų programas.

Platus ginčų sprendimo planas

„Pepperdine“ siūlo išsamesnę mokymo programą, kurioje yra daugiau kaip 50 skirtingų ginčų sprendimo kursų, susijusių su pažymėjimų, magistrantų ir LLM, ginčų sprendimo programose, įskaitant keletą ginčų sprendimo klinikų ir externships.

Stipendijos

Dėl savo pasiryžimo naudotis mokslu Straus institutas tradiciškai pasiūlė turtingas stipendijas studentams, remdamasis nuopelnais ir poreikiais, ir mes didžiuojamės galėdami pasiūlyti stipendijas iki 2019 m. reikia papildomų dokumentų. Be to, „Straus“ institutas siūlo vienerius mokymosi stipendijas per mokslo metus.

Didžiausia pasaulyje konfliktų sprendimo biblioteka

"Pepperdine" yra Amerikos arbitražo asociacijos bibliotekų ir informacijos centrų kolekcijos namuose. "AAA" biblioteka, įkurta 1954 m., Yra didžiausia kolekcija konfliktines medžiagas, kuriose yra daugiau kaip 24 000 pavadinimų.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Thanks to nationally recognized faculty, programs, and a truly inspiring location, the study of law at Pepperdine University is a one-of-a-kind experience. Learn why Pepperdine prepares you for a law ... Skaityti daugiau

Thanks to nationally recognized faculty, programs, and a truly inspiring location, the study of law at Pepperdine University is a one-of-a-kind experience. Learn why Pepperdine prepares you for a law career the way no other school can by exploring our unique attributes. Skaityti mažiau