LLM Tarptautinis arbitražas ir verslo teisė

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Tarptautinis arbitražas ir verslo teisė LL.M. suteikia absolventams unikalų tarptautinių arbitražo įgūdžių rinkinį kartu su kieta patirtimi tarptautinėje verslo teisėje. Programa yra pritaikyta tiek tarptautiniams ginčų sprendimo procedūriniams, tiek materialiniams teisės aspektams.

Kokie aspektai apima programą?

Tarptautinis arbitražas

Sėkmingai baigę tyrimo ir rašymo įgūdžių modulį, jūs visiškai pasinerkite į tarptautinio arbitražo pasaulį. Per antrąjį akademinių metų bloką susidursite ne tik su pagrindiniais arbitražo teisės aspektais, bet ir su tarptautinės arbitražo principų supratimu iš lyginamosios teisės perspektyvos. Pavasario laikotarpiu jums taip pat bus taikomos išskirtinės investicijų arbitražo ateities sandoriai. Jums taip pat bus suteikta galimybė dalyvauti viename iš daugelio tarptautinių ginčų teismų.

Kursus dėsto mokslininkai ir specialistai, kurie dirba tarptautinio arbitražo srityje. Jūs galite tikėtis ištirti tarptautinio arbitražo pasaulį tiek iš teisinių patarėjų, tiek iš arbitrų perspektyvos.

Verslo teisė

Programa taip pat daug dėmesio skiria tarptautinio verslo sandoriui. 10 ECTS tarptautinės verslo teisės kursas suteikia išsamią tiek tarptautinės bendrovių teisės, tiek tarptautinės sutarčių teisės apžvalgą. Be to, sutarties rengimo metu turėsite galimybę pritaikyti savo žinias (ir pagerinti teisinius rašymo įgūdžius). Be to, pasirenkant vieną iš pasirenkamųjų dalykų (pvz., Intelektinės nuosavybės įstatymo ar laivo įstatymo), jūs turėsite galimybę įgyti patirties savo interesų srityje.

Kodėl verta rinktis šią programą?

  • Tai LL.M. programa siūlo jums išsamų vaizdą apie tarptautinį arbitražą (įskaitant investicijų arbitražą) ir tarptautinių sandorių teisinius aspektus;
  • Jus ugdo puikus mokymo principas. Programos dėstytojai turi tvirtą (tarptautinę) akademinę patirtį bei didelę komercinės ir teisinės praktikos patirtį. Be to, per visą programą sužinosite apie tarptautinį arbitražą iš teisinių patarėjų ir arbitrų perspektyvos;
  • Jūs mokysitės viename iš pirmaujančių prekybos centrų ir didžiausių Europos uostų, tai reiškia, kad dažnai eisite „vietoje“ norėdami pamatyti, kaip viskas veikia praktiškai. Šių išvykų metu vyks vizitai į svarbiausias arbitražo institucijas, tokias kaip Nuolatinis arbitražo teismas ir Nyderlandų arbitražo institutas.

Kodėl „Erasmus“ teisės mokykla?

„Erasmus“ teisės mokykla siūlo jums aukštos kokybės išsilavinimą tarptautinėje mokymosi aplinkoje. Mūsų teisės mokykla taiko tarpdisciplininį požiūrį, apjungiantį teisinį, ekonominį, socialinį ir politinį mąstymą.

Be to, Roterdame yra „Erasmus“ teisės mokykla . Roterdamas, turintis didžiausią uostą Europoje, yra vienas iš svarbiausių Nyderlandų ekonomikos variklių. Todėl Roterdamas šiandien yra energingas kosmopolitinis ir daugiakultūris miestas, kuriame gyvena daugiau nei 160 tautybių ir daugybė tarptautinių ir vietos įmonių, tokių kaip „Unilever“ ir „Shell“.

Daugiau informacijos?

Spustelėkite čia, jei norite sužinoti daugiau apie šią programą!

5431

Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2020

Apie mokyklą

Erasmus School of Law is one of the schools of Erasmus University Rotterdam: a world-class university ranked 71th in the Times Higher Education World Universities Ranking. Our LLM programmes combine a ... Skaityti daugiau

Erasmus School of Law is one of the schools of Erasmus University Rotterdam: a world-class university ranked 71th in the Times Higher Education World Universities Ranking. Our LLM programmes combine academic thinking with practical training. Skaityti mažiau