Tarptautinis arbitražas ir verslo teisė LL.M. suteikia absolventams unikalų tarptautinių arbitražo įgūdžių rinkinį kartu su kieta patirtimi tarptautinėje verslo teisėje. Programa yra pritaikyta tiek tarptautiniams ginčų sprendimo procedūriniams, tiek materialiniams teisės aspektams.

Kokie aspektai apima programą?

Tarptautinis arbitražas

Sėkmingai baigę tyrimo ir rašymo įgūdžių modulį, jūs visiškai pasinerkite į tarptautinio arbitražo pasaulį. Per antrąjį akademinių metų bloką susidursite ne tik su pagrindiniais arbitražo teisės aspektais, bet ir su tarptautinės arbitražo principų supratimu iš lyginamosios teisės perspektyvos. Pavasario laikotarpiu jums taip pat bus taikomos išskirtinės investicijų arbitražo ateities sandoriai. Jums taip pat bus suteikta galimybė dalyvauti viename iš daugelio tarptautinių ginčų teismų.

Kursus dėsto mokslininkai ir specialistai, kurie dirba tarptautinio arbitražo srityje. Jūs galite tikėtis ištirti tarptautinio arbitražo pasaulį tiek iš teisinių patarėjų, tiek iš arbitrų perspektyvos.

Verslo teisė

Programa taip pat daug dėmesio skiria tarptautinio verslo sandoriui. 10 ECTS tarptautinės verslo teisės kursas suteikia išsamią tiek tarptautinės bendrovių teisės, tiek tarptautinės sutarčių teisės apžvalgą. Be to, sutarties rengimo metu turėsite galimybę pritaikyti savo žinias (ir pagerinti teisinius rašymo įgūdžius). Be to, pasirenkant vieną iš pasirenkamųjų dalykų (pvz., Intelektinės nuosavybės įstatymo ar laivo įstatymo), jūs turėsite galimybę įgyti patirties savo interesų srityje.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 5 daugiau kursų Erasmus School of Law - Erasmus University Rotterdam »

Paskutinį kartą atnaujinta Lapkritis 6, 2018
Šis kursas yra Campus based
Duration
12 mėnesių
Dieninės
Price
2,083 EUR
ES / EEE studentams. 11 900 EUR ne ES ir EEE studentams.
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date