LLM Teisė (bendra)

Mūsų LLM Teisė (bendra) suteikia įdomų ir lankstaus požiūrio į magistrantūros studijų, kad būtų galima kurti LLM kursus, kad atitiktų jūsų interesus ir specialistų reikalavimus.

Apie LLM įstatymo

Šis kursas idealiai tinka tiems, kurie nenori specializuotis tam tikroje teisės srityje, o tai įrodo gebėjimą dalykinių sričių. Jūs esate suteikta pasirinkimo laisvę, per kurį moduliai studijuoti iš mūsų platų dalykinių sričių, įskaitant Tarptautinės prekybos ir komercijos įstatymo; Firmos ir Nemokumo įstatymas; Intelektinės nuosavybės teisė; Naftos, dujų ir kasybos įstatymu; Sportas teisė; Žmogaus teisių ir teisingumo; ir sveikatos įstatymo ir etika.

Kodėl verta rinktis šį kursą?

 • Pasirinkite studijuoti kombinacijas modulių iš mūsų įvairiais būdais, dalykinėse srityse.
 • Idealiai tinka tiems, kurie nori išlaikyti savo studiją įstatymo plataus masto.
 • Pritaikyti savo LLM, kad atitiktų savo karjeros poreikius.
 • Dieninės ir neakivaizdinės studijų maršrutai.
 • Dalyvaukite Tarptautinė vasaros mokykla ir ištirti įstatymą Europos kontekste.
 • Stipendijos.
 • Atskiri moduliai gali būti tiriamas tęstinio profesiniam tobulinimuisi (TPT) apdovanojimai.

Moduliai

Jūs studijuoti šešių mokė moduliai po to disertacijos. Pasirinkite bet kurį šešių modulių iš galimų visoje mūsų LLM portfelio. Žiūrėkite modulių turimų kiekvienoje dalykinėje srityje atrodo:

 • Firmos ir Nemokumo įstatymas
 • Sveikatos teisė ir etika
 • Žmogaus teisių ir teisingumo
 • Intelektinės nuosavybės teisė
 • Tarptautinė prekyba ir komercinė teisė
 • Naftos, dujų ir kasybos įstatymu
 • Sportas teisė.

Jūs pradėsite savo disertaciją baigusi šiuos modulius.

Įvertinimas

Kiekvienu atveju moduliai vertinami vieno gabalo kursinį darbą. Tai paprastai įgauna problemiška ar esė stiliaus klausimo forma, tačiau skirsis modulį. Jūs galite pateikti ir gauti grįžtamąjį ryšį apie vertinimų virš kiekvieno modulio kursą.

Disertacija yra 18.000 iki 20.000 žodžių ir tiriami ir parašyta savarankiškai prižiūrint ekspertų akademinės gaires.

Kaip man mokytis?

Akademiniai metai už LLM kursus yra padalintas į tris dalis: dvi dešimties savaičių sąlygos (terminas Vienas prasideda nuo mokslo metų pradžios iki Kalėdų atostogų, terminas du tarp Kalėdų ir Velykų) ir vasaros laikotarpiu.

Dieninės studentai - baigusiems kursą per vienerius akademinius metus - Tyrimas tris modulius kiekvieno termino ir baigę per vasarą disertaciją.

Neakivaizdinių studijų studentų - baigusiems kursą per dvejus mokslo metus - Tyrimas tris modulius visoje Sąlygos Vieno ir dviejų kiekvienais metais (šeši iš viso), pradedant darbą tiriant jų disertaciją per pirmąjį vasaros laikotarpiu ir baigiant ją per sekundę.

Dėl dieninio ir neakivaizdinių režimų moduliai yra dėstomi per savaitę. Priklausomai nuo jūsų tvarkaraščio jums gali būti tikimasi, dalyvaus daugiau nei vieną dieną. Seminarai vedami mokslininkams, bet paprastai reikės atlikti daug vadovaujasi parengiamąjį darbą ir dažnai apima trumpus pristatymus ar kitas įmokas.

Patekimo reikalavimai

Jungtinė Karalystė

 • Geras teisės laipsnis, 2.2 ar aukštesnis.
 • Pareiškėjai, kurių pirmasis laipsnis nėra įstatymas, turės pateikti įrodymų, kad jie yra įsipareigoję LLM dalykui, kurį jie nori mokytis.
 • Pareiškėjai iš kitų disciplinų bus palankiai atitinkamomis aplinkybėmis, ypač jei jie turi patirties šioje srityje, net jei ne, advokatams.

Nurodome šiuos minimalius įvažiavimo reikalavimus, tačiau mes individualiai įvertinsime jūsų gebėjimą pasinaudoti kursu. Kartais mes siūlome vietas pagal nestandartines įvažiavimo kvalifikacijas ir pramoninę ar profesinę patirtį.

Tarptautinis

Mes priimame kvalifikacijas iš mokyklų, kolegijų ir universitetų visame pasaulyje, kad galėtume patekti į mūsų UG ir PG laipsnius. Jei nesate tikras, kaip jūsų tarptautinė kvalifikacines rungtynes ​​mūsų kurso reikalavimus apsilankykite mūsų tarptautinių kvalifikacijų puslapį.

Fondo kursai

Jei jums reikia padaryti, pamatų kursus patenkinti mūsų kurso reikalavimus apsilankykite Nottingham Trent International College (NTIC). Jei jau studijuoja Jungtinėje Karalystėje mokykloje arba kolegijoje ir norėtų žinoti, jei mes galime priimti savo kvalifikaciją prašome apsilankyti mūsų Fondas kursai puslapį.

Anglų kalbos patekimo į rinką reikalavimai

Jei anglų kalba nėra jūsų pirmoji kalba, turite parodyti mums, kad jūsų kalbos įgūdžiai yra pakankamai stiprūs, kad būtų galima intensyviai studijuoti akademinius dalykus. Šio kurso atveju paprastai reikalaujame vieną iš šių:

 • IELTS 6.5 su 5,5 minimalų kiekviename įgūdžių.
 • Atitinka anglų kalbos kvalifikacija.
Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 9 daugiau kursų Nottingham Trent University - Nottingham Law School »

Šis kursas yra Campus based
Duration
1 - 2 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
6,500 GBP
Visą darbo dieną ir 3,250 £ ne visą darbo dieną, skirtus namuose / ES studentams - 12 900 svarų sterlingų visą darbo dieną ir 6 450 GBP neakivaizdines studijas tarptautiniams studentams
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas