LLM teisėje - nuotolinis mokymasis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

 • Trukmė (metai): 1,5 metų (3 semestrai)
 • Kvalifikacija suteikiama: magistro laipsnis (LLM)
 • Kvalifikacijos lygis: magistro laipsnis (2-asis ciklas)
 • Instrukcijos kalba: graikų kalba
 • Studijų forma: nuotolinis mokymasis
 • Minimalus ECTS kreditas: 90

Programos profilis

Programos tikslai ir uždaviniai yra šie:

suteikti studentams galimybę specializuotis dviejose konkrečiose teisės srities srityse: a) Europos verslo teisės ir b) žmogaus teisių ir socialinio teisingumo, tiek teoriniu, tiek praktiniu lygiu. Ji suteikia aukštąjį išsilavinimą teisės bakalauro arba kai kurių kitų atitinkamų bakalauro (politikos mokslų, Europos politikos, IR, ekonomikos ir kt.) Turėtojams. Tai daugiausia, bet neapsiribojama, asmenims, kurie dirba ar ketina tai daryti tose srityse susijusi su teisės mokslu (teisininkai, teisėjai, teisininkai, bendrieji įmonių darbuotojai ir kiti privačiojo sektoriaus subjektai ar organizacijos, valstybės tarnybos ar kitos viešosios ar pusiau viešosios įstaigos ar organizacijos organizacijos nariai, nevyriausybinių organizacijų nariai , diplomatai ir tt)

Tikimasi, kad programa suteiks absolventams papildomos kvalifikacijos ir padidins jų kognityvines savybes bei jų valdymo gebėjimus sprendžiant su įstatymu susijusius klausimus; tai padės jiems praturtinti savo karjeros galimybes. Programos absolventai taip pat turi galimybę toliau studijuoti doktorantūros lygmeniu.

Programoje ypač akcentuojami specialūs teisiniai klausimai, kurie turi didelę teorinę ir praktinę reikšmę, skatinant lyginamąjį požiūrį į teisės mokslą šiuolaikiniame Europos kontekste. Nacionalinės teisės nuostatos yra priimamos glaudžiai bendradarbiaujant su Europos teise, siekiant išspręsti šiuolaikines problemas ir problemas teoriškai informuotu, o praktiškai veiksmingu būdu.

Pagrindiniai akademiniai programos tikslai man yra:

(a) gilinti žinias specializuotose teisinės srities srityse, turinčioms teorinę ir praktinę reikšmę, taip pat (b) plečiant teisės mokslo supratimą ir jo įgyvendinimą lyginamuoju Europos ir tarptautiniu mastu. Programa nagrinėjama nacionalinės teisės funkcija ir jos sąsaja su Europos ir tarptautine teise. Teisės aiškinimo ir taikymo metodai yra nagrinėjami praktiniame kontekste, tuo pat metu pabrėžiami ir teoriniai parametrai, ir praktinis įgyvendinimas, bendras požiūris į studentų gebėjimų įveikti dabartinius iššūkius ir problemas, ypač jų gali kilti Europos ir tarptautinėje aplinkoje prekybos ar verslumo srityje arba žmogaus teisių ir socialinio teisingumo srityje.

Studentams suteikiama galimybė užsiimti akademiniais tyrimais ir teisinės praktikos bei modelių taikymu, įgyti gerai pagrįstą specializaciją ypatingos svarbos teisinėse srityse.

Pažymėtina, kad nuo 2013 m. Teisės fakultetas sėkmingai siūlydamas įprastą klasėje įsikūrusią teisės magistro laipsnį, specializuojasi minėtose srityse (Europos verslo teisė ir b. Žmogaus teisės ir socialinis teisingumas).

Karjeros galimybės

Programoje daugiausia, bet neapsiribojama, asmenims, kurie dirba ar ketina tai daryti teisiniuose moksluose: teisininkams, teisėjams, teisininkams ar apskritai įmonių darbuotojams ir kitiems privačiojo sektoriaus subjektams ar organizacijoms, viešoji tarnyba ar kita viešoji ar pusiau valstybinė agentūra ar organizacija, nevyriausybinių organizacijų nariai, diplomatai ir kt.

Prieiga prie tolesnių studijų

Programos absolventai gali būti priimti į trečiojo ciklo laipsnius (daktaro laipsnį)

Priėmimo kriterijai

Programa pripažįsta studentus rudenį ir pavasario semestrus. Paraiškos dėl priėmimo į programą bus svarstomos tik iš kandidatų, kurie atitinka minimalius įėjimo kriterijus, aprašytus toliau:

 • Būsimiems studentams turėtų būti teisės bakalauro laipsnį ar kitą atitinkamą sritį
 • Du rekomendaciniai laiškai ir būsimojo studento laiškas, išreiškiantis savo susidomėjimą programos vykdymu, pateikdamas savo tyrimo aprašymą ir paminęs jo lūkesčius, susijusius su jo asmenine raida ir profesine perspektyva.
 • Studentai tenkina anglų kalbos reikalavimus, jei jų pirmasis laipsnis buvo dėstomas anglų kalba. Priešingu atveju jiems reikės pateikti vidutinį TOEFL balą 500, GCSE "O" lygį su minimaliu "C" arba IELTS, kurio vidurkis yra 5,5-6, arba lyginamoji vieta anglų kalbos universiteto ENGL-100 lygmenyje Stojamasis testas. Universitetas siūlo angliškus kursus įvairiais lygmenimis, kad padėtų studentams pasiekti norimą aukštąjį išsilavinimą.

Vertinimas

Kursų vertinimas paprastai apima išsamų galutinį egzaminą ir nuolatinį vertinimą. Nuolatinis vertinimas gali apimti, be kita ko, vidutinės trukmės terminus, projektus ir tt

Raidžių klasės yra apskaičiuojamos remiantis baigiamojo egzamino ir tęstinio vertinimo svarmenimis bei faktiniais skaitiniais balais, kurie buvo gauti iš šių dviejų vertinimo komponentų. Pagal kursų klases apskaičiuojamas studento semestro laipsnio vidurkis (GPA) ir kaupiamo taško vidurkis (CPA).

Baigimo reikalavimai

Studentas turi užpildyti 90 ECTS ir visus programos reikalavimus.

Reikalingas minimalus bendrasis taškų vidurkis (CPA) 2,0. Taigi, nors "D-" yra PASS lygis, norint pasiekti 2,0 CPA, reikalingas vidutinis "C" laipsnis.

Mokymosi rezultatai

Sėkmingai baigus šią programą, studentai turėtų turėti galimybę:

 1. Sukurti pagrindinių sąvokų, principų, sąvokų, teorijų ir modelių žinias ir pritaikyti juos specialiose teisės mokslo pažinimo srityje srityse.
 2. Sukurti specialias teorines schemas ir modelius, susijusius su pažinimo srities turiniu ir konkrečiais objektais.
 3. Suderinkite teorines ir empirines žinias, kad galėtumėte spręsti paprastus ar sudėtingus klausimus, kurie kyla profesinėse interesų srityse.
 4. Analizuoti ir vertinti problemas, problemas ir pasiūlymus konkrečiose teisės srityse (norminis ir empirinis požiūris).
 5. Įvertinkite procedūras, kurių tikslas - susidurti su problemomis teisės mokslo srityje.
 6. Nustatykite prioritetinius klausimus, kurie nusipelno analizės ir vertinimo nacionaliniu, Europos ar tarptautiniu lygiu.
 7. Kurkite savo konkrečias teorijas, kuriomis remiantis tarpdalykiniai ir metodologiniai požiūriai į konkrečius klausimus ir problemas.
 8. Atlikti nepriklausomus tyrimus ir suderinti teisinių mokslų metodines ir pažintines priemones tarpdisciplininiu būdu, siekiant pateikti novatoriškus metodus ir pasiūlymus.
 9. Įgyvendinti reikalingus analitinius ir bendravimo įgūdžius, reikalingus norint įsitraukti į profesines interesų sritis nacionaliniu arba tarptautiniu lygiu.
 10. Plėtoti vadovavimo įgūdžius pagal teisininko profesijos reikalavimus.
 11. Naudodamiesi reikalingais ištekliais ir susijusia kultūra siekdami nuolat tobulinti savo individualius gebėjimus ir gebėjimus baigę studijas.

Stipendijos - finansinė pagalba

Universitetas siūlo stipendijas ir finansinę pagalbą dieninių studijų studentams, teikiant stipendijas akademinei stipendijai, finansinę pagalbą, sportines stipendijas ir studentų darbo studijų programas.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2018

Apie mokyklą

UNIC is the largest university in Cyprus, with over 12,000+ students, from over 70 countries across the globe, coming together in an innovative and transformative learning space.

UNIC is the largest university in Cyprus, with over 12,000+ students, from over 70 countries across the globe, coming together in an innovative and transformative learning space. Skaityti mažiau
Nikosija , Atėnai + 1 Daugiau Mažiau