LLM teisinė praktika

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Notingemo teisės mokykla įstoja LLM (magistro laipsnį) apdovanojimą asmenims, turintiems profesinę teisinę kvalifikaciją. Profesionalūs teisinės kvalifikacijos (pavyzdžiui, BPTC arba LPC arba jų pirmtakai), bus pateikti įrodymus, atitinkamą ankstesnio mokymosi ir pasiekimų, atitinkančio du trečdaliai LLM sudarymo. Studentai bus pripildyti šios kredito taškus su disertacijos ar galima paskelbti straipsnį, studijavo ir baigė nuotolinio mokymosi, įgyti LLM laipsnį.

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Per vis labiau konkurencinga legalaus darbo rinkos specialistų, gali rasti, kad turintys papildomą kvalifikaciją, magistro laipsnį, leis jiems išsiskirti iš konkurentų. LLM teisinė praktika (DL) kvalifikacija bus ne tik pateikti papildomų įrodymų savo akademinius gebėjimus, bet ir pademonstruoti savo žinias labiau specializuotų aspektus teisinėje praktikoje.

LLM teisinė praktika (DL) suteikia 60 magistro lygio kreditus, kurie, kai ji derinama su akademinių pasiekimų iš sėkmingo BPTC ar LPC (arba lygiavertis) įrodymų, prives prie AN LLM sudarymo.

Ką jums mokytis

Šis kursas yra lygiavertis 600 valandų studijoms ir apima kontroliuojamą vertinimo užduotį tiek tradicinėje disertacijoje, tiek publikuojamos kokybės straipsniui.

Šis kursas suprojektuotas taip, kad būtų galima užbaigti papildymo elementą per 4-24 mėnesių laikotarpį. Tai leidžia studentams studijuoti iš karto po to, kai LPC arba BPTC užbaigimo ir greitai baigti kursą, bet taip pat siūlo lankstesnes terminų užbaigti savarankiškas modulis.

Žinoma, yra ne tik dabartinės LPC ir BPTC studentams. Tie, kurie sėkmingai baigė LPC ir BPTC (arba jų ekvivalentas) bet kuriuo metu turi teisę gauti priėmimo. Žinoma, bus labai patraukli praktikams, nes ji taip pat atitinka SPD reikalavimus.

Patekimo reikalavimai

  • Pareiškėjai turėtų būti sėkmingai baigę arba teisinėje praktikoje kursai (LPC), arba Baras profesinio rengimo kursu (BPTC).
  • Paraiškos iš narių ir kitų teisinių profesijų taip pat bus atsižvelgta, pavyzdžiui, patentiniai patikėtiniai arba prekės ženklas Advokatai.
  • Teisės specialistai iš kitų jurisdikcijų taip pat gali kreiptis.

Nurodome šiuos minimalius įvažiavimo reikalavimus, tačiau mes individualiai įvertinsime jūsų gebėjimą pasinaudoti kursu. Kartais mes siūlome vietas pagal nestandartines įvažiavimo kvalifikacijas ir pramoninę ar profesinę patirtį.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Nottingham Law School is one of the largest university law schools in the UK with a reputation for innovation and delivering the highest standards of legal training and education. Our mission is to pr ... Skaityti daugiau

Nottingham Law School is one of the largest university law schools in the UK with a reputation for innovation and delivering the highest standards of legal training and education. Our mission is to prepare students for their future careers and we have a proven track record in graduate employability. The School's credentials speak for themselves... Skaityti mažiau
Notingemas , Nijmegenas + 1 Daugiau Mažiau