LLM užsienio teisės mokyklų absolventams

Bendroji informacija

Programos aprašymas

LL.M. Užsienio teisės mokyklų absolventų laipsnis yra vienerių metų dieninių studijų programa, skirta studentams, turintiems pagrindinės teisės laipsnį iš pripažintos tarptautinės teisės mokyklos. Studentai, įstojusieji į šią studijų programą, privalo baigti 24 kreditų valandas, įskaitant privalomą dviejų kredito kursą Amerikos teisinės sistemos perspektyvose. Kiti kursai yra pasirenkami ir siūlo platų pasirinkimų spektrą. Studentai turi laisvę rinktis iš daugybės klasių ir gali kurti savo LL.M. laipsnį, kad atitiktų jų poreikius ir tikslus studijuoti Jungtinėse Amerikos Valstijose. Studentai, norintys eiti baro egzaminą Teksase, Niujorke ar Kalifornijoje, gali įgyti klases, reikalingas tiems egzaminams. Kiti studentai gali norėti specializuotis tarptautinėse studijose ar kitose teisės srityse.

21434_IMG_4238_1.jpg


Pagrindinis programos tikslas yra sustiprinti tarptautinius studentų teisinius įgūdžius, kad jis arba ji galėtų tapti veiksmingesniu teisininku ir visuomenės nariu. Šiuo atžvilgiu programa siekiama plėtoti:

 • teisinės valstybės nacionalinio ir tarptautinio vystymosi vaidmens vertinimas
 • gebėjimas lyginamuosiuose ir tarptautiniuose tyrimuose identifikuoti įvairių teisinių taisyklių politinius aspektus
 • teisininko vaidmens socialiniuose ir ekonominiuose pokyčiuose vertinimas
 • teisinę analizę ir problemų sprendimo gebėjimus, kad studentas galėtų patenkinti sudėtingus mūsų modemo pasaulio poreikius
 • pagrindinis JAV teisinės sistemos suvokimas, išnagrinėtas lyginamosios perspektyvos požiūriu
 • orientacinis pagrindas sprendžiant verslo ir teisėtų interesų tarpvalstybiniame kontekste

Sužinokite daugiau apie SMU Dedman School of Law .

Norėdami peržiūrėti internetinį LL.M. Užsienio teisės mokyklų absolventams Priėmimo brošiūra Spauskite čia

Kaip taikyti

Priėmimo kriterijai

Pareiškėjas dėl priėmimo į LL.M. Užsienio teisės mokyklų absolventų laipsnis turi būti pripažintas užsienio teisės mokyklos absolventas. Pareiškėjo bakalauro studijų rezultatai turi įrodyti mokslinę teisinę kvalifikaciją. Pareiškėjas, kuriam anglų kalba yra antroji kalba, privalo pateikti įrodymų, kad anglų kalbos kaip užsienio kalbos testas (TOEFL) yra 233 arba įrašytas 575 balų. JAV rengiami teisės studentai gali netaikyti šios studijų programos.

21437_SMU_Law_Graduation_2013_-_Thomas_Garza_Photography-230.jpg

Paraiška

Kandidatai į LL.M. programos (Užsienio teisės absolventams, mokesčių ir generalinis direktoratas) turi pateikti:

 • asmeninė pažyma (įskaitant tai, kodėl jus domina įstojusiems į magistro studijų programą)
 • santrauka (gyvenimo aprašymas)
 • du rekomendacinius laiškus anglų kalba (arba išversti į anglų kalbą) iš pareiškėjo teisės mokyklos dekano ir teisės profesoriaus
 • įrodymai apie anglų kalbos mokėjimą (dažniausiai TOEFL kompiuterinis 233 balas arba rašytinis balas 575) *
 • patvirtintą anglų kalba apie teisinių mokyklų gautus pažymius - nuorašai turi būti siunčiami tiesiai į Priėmimo tarnybą iš jūsų mokyklų.
 • įrodymai apie finansinę galimybę mokėti už mokslą, mokesčiai ir visos kitos išlaidos pareiškėjo buvimo metu Jungtinėse Amerikos Valstijose *
 • paskutinė pareiškėjo nuotrauka iš pečių ir pečių

Tarptautiniai pareiškėjai, kuriems anglų kalba nėra ta kalba, taip pat privalo išbandyti anglų kalbos kaip užsienio kalbos testą (TOEFL), kurį administruoja Švietimo testų tarnyba, PO Box 6151, Prinstonas, Niu Džersis 08541 (www.TOEFL.org). Partitūra turi būti pranešta Priėmimo biurui tiesiai iš Švietimo testų tarnybos. Svarbu, kad paraiškoje teigiama TOEFL formoje kodo numeris 6660, departamento kodas 03, siekiant užtikrinti, kad jūsų rezultatas būtų išsiųstas SMU Dedman School of Law . Mažiausias priimtinas TOEFL balas yra 575 arba lygiavertis. Studentai, kurių TOEFL balas neatitinka šių reikalavimų, gali kreiptis dėl sąlyginio priėmimo, jei studentas sėkmingai užpildo pakankamą anglų kalbą kaip antrosios kalbos kursą SMU ar kitoje institucijoje.

** Tarptautiniai pareiškėjai turi pateikti pakankamus finansinius išteklius asmenims ir bankams, kad būtų galima padengti numatytą mokslą, mokesčius, knygas ir pragyvenimo išlaidas. Šie sertifikatai turi būti JAV doleriais.

Paraiškos Paskutinis pristatymo laikas

Paraiškos LL.M. programos yra tvarkomos nuo gruodžio pradžios. Jūsų interesas yra kuo anksčiau pateikti paraišką su visais patvirtinamaisiais dokumentais. Paraiškos bus priimamos pagal laisvą erdvę. Paraiškos bus peržiūrėtos baigus, o vėliau bus priimami sprendimai.

Specializuoti kursai

SMU Dedman School of Law siūlo turtingą mokymo programą, skirtą stiprinti tarptautinius studentų teisinius gebėjimus tapti veiksmingesniu teisininku. Siūlomų kursų įvairovę ir gylį galite rasti SMU Dedman School of Law kurso kataloge arba kursų sąraše .

Laipsnio reikalavimai

A) Studentai gali pradėti studijas rudenį ar pavasario semestrą. Jie turi dalyvauti SMU Dedman School of Law vyksiančioje orientavimo programoje rugpjūčio viduryje (rudenį) arba kiekvienų metų pradžioje (pavasario semestre) prieš pradedant pamokas.

(B) Studentai, siekianti LL.M. Užsienio teisės mokyklų absolventų laipsnis privalo baigti 24 valandas kreditą iš kursų ar seminarų, atrinktų konsultuojantis su studento fakulteto patarėju ir paskirtu orientacijos metu. Fakulteto nariai, patarę kandidatams į šį laipsnį, stengsis pritaikyti studento studijų planą pagal jo konkrečius baigimo tikslus. Tačiau visi studentai privalo imtis kursų "Amerikos teisinės sistemos perspektyvos". Paprastai jie taip pat turi vieną pagrindinį JD kursą, pavyzdžiui, sutartis. SMU Dedman Law suteikia studentams, kurie baigia kursinius darbus, vidurinį išsilavinimą, lyginant su visais kursais, lygiais su C arba 1,70. Studentas negaus kreditų už kursą ar seminarą, kuriame jo ar jos klasė yra mažesnė nei D arba 1.00. Studentams, kuriems anglų kalba yra antroji kalba, suteikiamas papildomas laikas baigti rašytinius egzaminus.

Stipendijos

SMU Dedman School of Law paprastai suteiks stipendiją daugumai mūsų LL.M. studentai. Visi pareiškėjai automatiškai laikomi dalinėmis stipendijomis. Be dalinių stipendijų, mes siūlome keletą pilnas stipendijas. Atskira paraiška gauti šias stipendijas nėra būtina. Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės į aukštųjų teisinių programų biurą el. Paštu bheine@smu.edu arba telefonu 214-768-2758 arba nemokamu telefonu 1-888-768-5291.

Bibliotekos egzaminų tinkamumas

Tarptautiniai studentai, norintys praktikuoti įstatymus šioje šalyje ir gauti leidimą į vieną iš valstijų ar Kolumbijos apygardos baro, turėtų susipažinti su baro priėmimo reikalavimais toje jurisdikcijoje, kurioje jie ketina praktikuotis. Baro priėmimo reikalavimai skiriasi priklausomai nuo valstijos. Kai kuriose valstijose reikalaujama, kad kandidatai turėtų JD laipsnį, o kitiems šios šalies teisės mokyklai reikės tik tam tikrų kursų. Teksase dabar leidžiama kvalifikuotų užsienio išsilavinusių advokatų, baigusių LL.M. laipsnį sėdėti "Texas Bar" egzaminui.

Dėl išsamių taisyklių, reglamentuojančių priėmimą į "Texas State Bar", spustelėkite čia

Informaciniame lapelyje, kuriame apibendrinami užsienyje studijuotų pareiškėjų ir užsienio advokatų tinkamumas pasinaudoti Texas Bar Examination, spauskite čia

21435_22519D_079_HR_RT1.jpg

Apie

SMU Dedman School of Law įkurta 1925 m., Yra aukščiausio lygio privataus teisės mokykla, įsikūrusi Dalaso mieste, Teksase, įsikūrusi medynoje esančiame apylinkėse, vos kelios minutės nuo miesto centro. Įkurta 1949 m., Teisės mokyklos magistro laipsnį reglamentuojančios teisės programos vaidina svarbų vaidmenį mokant kai kuriuos pirmaujančius lyderius visame pasaulyje. Mes didžiuojamės savo pasauliniu absolventų tinklu - daugiau nei 2000 absolventų iš 80 šalių, turinčių svarbias pareigas vyriausybės, teisinės praktikos, verslo, teismų ir teisinio švietimo srityje visame pasaulyje.

SMU Dedman Alumni Network

Išimtines aukštojo mokslo studijų programas

SMU Dedman School of Law siūlo aukštojo mokslo studijų programas tiek JAV, tiek užsienyje parengtiems teisininkams. LL.M. ir SJD programos stiprina karjerą privačioje teisės, mokymo ir viešosios paslaugos praktikoje, mokydamos analizės ir problemų sprendimo įgūdžius, kad galėtų patenkinti sudėtingus mūsų pasaulio poreikius. Programa didina studento supratimą apie teisinę teoriją ir politiką, plečia studento teisinius horizontus ir skatina teisinių tyrimų bei rašymo įgūdžių ugdymą.

Mokytis Vibrant Dallas, Teksase

SMU Dedman Law suteikia tarptautiniams studentams galimybę tapti dinamiškos, įvairialypės mokslinės bendruomenės dalyve, kurios dėka mokosi Dalasas - tai ne tik tarptautinis verslo centras, bet ir dinamiškas kultūros centras, esantis pusiaukelėje tarp Jungtinių Amerikos Valstijų rytų ir vakarų pakrantės Regiono, kuris yra žinomas dėl lengvo, saulėto klimato. Dalasas yra devintas didžiausias miestas ir Dallas / Ft. Worth metroplex sudaro ketvirtą pagal dydį didmiesčio zoną Jungtinėse Amerikos Valstijose. Tai modernus miestas su klestinčia darbo rinka, aukšta gyvenimo kokybe ir gana žema pragyvenimo kaina. Tai puiki vieta gyventi ir mokytis!

Visuotinai pripažintas fakultetas

Fakultete yra mokslininkai ir novatoriai įvairiausiose srityse: konstitucinė teisė, įmonių teisė, baudžiamoji teisė, aplinkosaugos teisė, sveikatos apsauga, intelektinė nuosavybė, nacionalinio saugumo įstatymai, naftos ir dujų įstatymai, viešojo intereso įstatymai ir mokesčių teisė. Šie mokslininkai reguliariai įsitraukia į pasaulį, dalyvaudami kongreso komitetuose, bendradarbiaudami su valstybinėmis ir federalinėmis reguliavimo agentūromis, ginčydami prieš valstybinius ir federalinius teismus, dirba su įmonių vadovais ir ne pelno siekiančiais asmenimis, reguliariai rodomi žiniasklaidoje, kad galėtų išversti savo mokslinius tyrimus arba pateikti komentarus svarbioms istorijoms dienos. Studijų teisė SMU suteikia studentams prieigą prie išskirtinio fakulteto užsiima laiku ir pažangiausius tyrimus, dažnai informuojama pagal metų patirtį.

21429_SMU_Law_LOW_RES_PROOFS_-_Students_around_campus-Lifestyle_-_Bret_Redman-187_1.jpg

Mokymosi patirtis

Be mūsų įvairios mokymo programos, studentai kviečiami pasinaudoti daugybe užsiėmimų už klasės ribų. SMU Dedmano įstatyme jūsų mokymosi patirtis bus praturtinta per metus vykstančias tarptautines konferencijas ir paskaitas, atveriant žymius tarptautinius studentų miestelio miestus aptarti esamus pasaulinius teisinius klausimus. Tarptautinis LL.M. studentai mokosi su amerikiečių JD studentais ir dalyvauja teismų programoje - programoje, kuri yra įvesta orientuojant į kur studentai sujungia nedideles grupes kartu su kolegomis iš vienos klasės mokiniais, fakultetais, studentų vadovais, karjeros konsultantais ir absolventais, norinčiais bendrauti su visuomene per visą savo laiką SMU Dedman School of Law . Fakulteto narys taps jūsų asmeniniu akademiniu patarėju. Dallas advokatų asociacijos tarptautinės teisės skyrius praktikuojantys advokatai taip pat tarnauja kaip mokytojai.

Tarptautiniu mastu žinomi absolventai

SMU Dedman School of Law tarptautiniai absolventai padarė poveikį visame pasaulyje. Mūsų tarptautinis absolventų tinklas apima daugiau nei 2000 absolventų daugiau nei 80 šalių. Šie specialistai gali būti aukščiausio lygio valdžios, teisinės praktikos ir verslo srityse. SMU tarptautinės absolventai atstovauja platų teisinių sistemų spektrą, įskaitant Centrinės ir Pietų Amerikos, Meksikos, Kanados, Europos, Afrikos, Indijos, Pietryčių Azijos, Kinijos, Artimųjų Rytų ir Ramiojo vandenyno šalių rinkas. Mes siekiame visuotinės geografinės įvairovės mūsų studentų įskaitoje ir teikia aukštą individualaus dėmesio ir paramos kiekvienam tarptautiniam studentui.

Sobchok Sukharomna '81

Aukščiausiojo teismo pirmininkas, Tailandas

Dr. Shen Shiaoming'81

Mackenzie tarptautinis teisinis konsultantas

Garbingas SM Krišna '59

Indijos užsienio reikalų ministras (2009-2012 m.)

Siriporn Chaiyasuta'85

Generalinis advokatas, "Chevron Europe", "Eurazija" ir "Artimieji Rytai"

Moath Alhussain'11

Asoc. Advokatas, Saudi Basic Industries Corporation

Antonio M. Garza'83

Buvęs ambasadorius JAV Meksikoje

Dr Helmut Sohmen'66

BW grupės pirmininkas ir pirmininkas

Dr Hassan Okour'07

Buvęs dekanas, Kataro teisės mokykla

Jinsung Lee'88

Teisingumas, Korėjos Konstitucinis Teismas

Yukio Horigome'71

Japonijos Aukščiausiojo Teismo teisingumas

Hans Heppe'97

Tarptautinis partneris, "Locke Lord" LLP Garbės Vokietijos konsulas

Studentų gyvenimas

Teisės mokykla įsikūrusi SMU pagrindiniame miestelio šiaurės vakarų kampe - su klasių pastatais, administracijos pastatu ir teisės biblioteka, kuria vadinamas "Law Quad". Ši ideali vieta suteikia galimybę lengvai pasiekti daugelį SMU nuostabių studentų išteklių, įskaitant maitinimo paslaugos, premjero treniruoklių centras ir sveikatos priežiūros centras.

21430_28439363.jpg

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2019

Apie mokyklą

Founded in 1925, SMU Dedman School of Law is a top-ranked tier-one private law school located in Dallas, Texas, and is situated in a tree-lined neighborhood, just minutes from the city center. Establi ... Skaityti daugiau

Founded in 1925, SMU Dedman School of Law is a top-ranked tier-one private law school located in Dallas, Texas, and is situated in a tree-lined neighborhood, just minutes from the city center. Established in 1949, the law school's graduate degree law programs have played an important role in training some of the foremost leaders around the world. Skaityti mažiau