LLM Verslo ir nemokumo įstatymas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

LLM Verslo ir nemokumo įstatymas

Įmonių ir nemokumo įstatymas orientuojasi į įmonių organizacijas ir įstatymus, nes jie susiję su jais. Kursas buvo parengtas atsižvelgiant į spartų įmonių teisės vystymąsi Didžiojoje Britanijoje ir Europoje bei siekiant patenkinti šios srities teisininkų poreikius.

Apie LLM Verslo ir bankroto įstatymą

Notingemo teisės mokykla turi pirmaujančią reputaciją bankroto ir įmonių teisės srityse, o šio kurso dėstytojai gaus naudos iš mūsų mokslinių tyrimų ir ekspertų mokymo personalo.

Mūsų Verslo ir bankroto įstatymo centras palaiko ryšius su daugybe tarptautinių agentūrų, įskaitant INSOL International, nemokumo tarnybą ir Pasaulio banką. Ji taip pat rengia metinę tarptautinę bankroto konferenciją ir daugelį kitų renginių per metus bendradarbiaujant su kitomis agentūromis.

Tradiciniai dalykai, tokie kaip valstybinės įmonės, verslo organizacijos ir įmonių likvidavimas, yra pagrindinė šio kurso dalis. Jūs baigsite savo LLM, gerai suprasdami Bendrovių ir nemokumo įstatymą Europos ir tarptautiniu mastu, taip pat galėsite parodyti, kaip supranta platesnius ekonominius ir socialinius veiksnius, kurie daro įtaką korporacinėms institucijoms.

Kodėl verta rinktis šį kursą?

 • Susipažinkite su įmonių ir nemokumo įstatymu Europos ir tarptautiniame kontekste.
 • Sužinokite iš žinomų dėstytojų, įskaitant profesorių Davidą Burdetą ir profesorių Paulą Omarą, kurie yra tiek Pasaulio banko konsultantai.
 • Pasinaudokite stipriu ryšiu su mūsų Verslo ir bankroto įstatymo centru.
 • Pasirinkite studijų maršrutą, kuris tinka jums visą darbo dieną, ne visą darbo dieną ir nuotolinio mokymo galimybes
 • Dalyvaukite Tarptautinėje vasaros mokykloje, kuriai suteikiama galimybė išnagrinėti įstatymą Europos kontekste.
 • Stipendijos.
 • Individualūs moduliai gali būti mokomi tęstinio profesinio tobulėjimo (CPD) apdovanojimams.

Moduliai

Studijuosite šešis dėstomus modulius, po kurių bus disertacija.

Rinktis iš:

 • Verslo organizacijos *
 • Intelektinė nuosavybė
 • Valstybinės įmonės
 • Verslo darbdavys
 • Tarptautinis konkurencijos įstatymas
 • Verslo reguliavimo principai
 • Įmonių likvidavimas *
 • Įmonių gelbėjimas
 • Tarptautinis
 • Tarptautiniai komerciniai sandoriai
 • Tarpvalstybinis nemokumas
 • Verslo skolų užtikrinimas *

* Nuotolinių studijų studentai privalo mokytis šių modulių

Pradėsite savo disertaciją atlikę šiuos modulius.

Vertinimas

Kiekvienu atveju moduliai vertinami per vieną kursinių darbų dalį. Tai dažniausiai būna problemos ar esė-stiliaus klausimas, bet priklausomai nuo modulio. Galite pateikti ir gauti atsiliepimus apie vertinimus kiekvieno modulio metu.

Disertacija yra 12000 žodžių tinkamoje jūsų pasirinktoje temoje ir apima asmeninę priežiūrą su dėstytoju, kuris yra šios srities ekspertas.

Kaip mokytis?

LLM kursų akademiniai metai yra suskirstyti į tris dalis: dvi dešimties savaičių trukmės terminai (Terminas 1 prasideda nuo mokslo metų pradžios iki Kalėdų atostogų, dviejų terminų tarp Kalėdų ir Velykų) ir vasaros laikotarpiu.

Dieninių studijų studentai, baigę kursą per vienus mokslo metus, studijuoja tris modulius kiekviename semestre ir baigia disertaciją vasarą.

Neakivaizdinės ir nuotolinio mokymosi programos studentai, kurie baigia kursą per dvejus mokslo metus, studijavo tris modulius kiekvienoje (kiekvienoje šeštoje) vienoje ir trečioje semestruose, pradedant savo disertacijos tyrimą pirmuoju vasaros laikotarpiu ir jį baigdami per Antras.

Visą savaitę ir visą darbo dieną dirbantiems moduliams mokoma. Atsižvelgiant į jūsų tvarkaraštį, gali tekti dalyvauti daugiau nei vieną dieną. Seminarams vadovauja mokslininkai, tačiau dažniausiai jie reikalauja, kad jūs atliktumėte plataus masto parengiamuosius darbus ir dažnai dalyvaujate trumpuose pristatymuose ar kitose medžiagose.

Nuotolinio mokymosi moduliai yra struktūrizuoti, nukreipti mokymosi veiklą, teikiamas per Universiteto internetinę mokymosi platformą - DABAR. Nuotoliniai mokiniai taip pat turės galimybę dalyvauti virtualiose diskusijose su kitais studentais ir akademiniais darbuotojais, o kiekvieno modulio metu bus paprašyta atlikti papildomas užduotis, pavyzdžiui, parengti esė planus ar pristatymus.

Patekimo reikalavimai

Teisės absolventai

Jums reikės gero teisinio laipsnio (2.2 ar aukštesnio laipsnio) arba pagyrimo laipsnio kitoje disciplinoje kartu su CPE (bendras profesinis egzaminas) arba GDL (teisės magistro diplomas) perskaičiavimo kvalifikacija.

Ne teisės absolventai

Pareiškėjai iš kitų disciplinų bus sveikintinos tinkamomis aplinkybėmis, ypač jei jie turi patirties šioje srityje, net jei ne kaip advokatai.

Anglų kalbos reikalavimai

Tarptautiniai studentai turi parodyti, kad prieš pradėdami kursą jie turi pakankamai anglų raštu ir kalbos žiniomis. Paprastai mes reikalaujame vieną iš šių:

 • IELTS 6.5 su ne mažiau kaip 5,5 kiekvieno įgūdžio.
 • Ekvivalentinė anglų kalbos kvalifikacija.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Nottingham Law School is one of the largest university law schools in the UK with a reputation for innovation and delivering the highest standards of legal training and education. Our mission is to pr ... Skaityti daugiau

Nottingham Law School is one of the largest university law schools in the UK with a reputation for innovation and delivering the highest standards of legal training and education. Our mission is to prepare students for their future careers and we have a proven track record in graduate employability. The School's credentials speak for themselves... Skaityti mažiau
Notingemas , Nijmegenas + 1 Daugiau Mažiau