Oficialus aprašymas

„Guardian University Guide 2018“ pasiekė Juridinės mokyklos kvalifikaciją, kuri yra trečioji vieta Jungtinėje Karalystėje

Kurso apžvalga

  • Įgyvendinkite lanksčią, alternatyvią studijų tradiciją tradicinėms universitetų programoms, pritaikytas darbo specialistams toliau išvardytose srityse ir studijavo 100 proc .
  • Pagerinkite savo karjeros perspektyvas, įgyjant aukšto lygio kvalifikaciją, nekeliant pavojaus jūsų darbo įsipareigojimams ir įgyti profesionalių įgūdžių ir praktinės patirties, kurią įmonės šiandien ieško.
  • Naudokitės mokymu, į kurį įeina pramonės patirtis ir kurią informuoja pasauliniai mokslininkai.
  • Pasirinkite modulius ir disertaciją, kad programa būtų tiksliai pritaikyta Jūsų poreikiams ir jūsų verslo poreikiams bei užtikrintumėte geriausias galimybes savo karjeros pažangai.

Įvykdžius programą įvairiais lygmenimis, poreikiai patenkinti iš tikrųjų įvairiapusiu studentų organu. Didelė konkurencija dėl darbo vietų reiškia, kad papildomas mokymas ir švietimas gali būti realus pranašumas, nesvarbu, ar esate rinkoje naujos karjeros metu, ar tiesiog norite pereiti į esamą padėtį.

Kurso struktūra

Ši unikali nuotolinio mokymosi programa remiasi nustatytomis CCLS mokymo stiprybėmis ir pirmaujančia mokslinių tyrimų reputacija skaitmeninės intelektinės nuosavybės teisės, žiniasklaidos teisės, telekomunikacijų teisės ir IT teisės srityse.

Studijuodamas LLM, antrosios pakopos studijų diplomą ar sertifikatą:

  • Įgyti patirties teisinių režimų, reglamentuojančių kompiuterinių ir ryšių technologijų tiekimą ir naudojimą, srityje.
  • Išnagrinėti sudėtingus klausimus, susijusius su nacionaline ir tarptautine teise ir politika, susijusia su kompiuterių ir ryšių technologijomis.
  • Analizuokite, kaip kompiuterių ir ryšių technologijos paveikė tradicinių teisinių principų taikymą.

Teisės absolventų programa

Mes sukūrėme Pathway skirtą absolventams, kurie nėra teisininkai, dalyvauti mūsų technologijų, žiniasklaidos ir telekomunikacijų teisės programoje.

Šie absolventai baigs ikimokyklinius teisinių sistemų modulius, mokslinių tyrimų įgūdžius ir IT teisės rašymą (studijavo nuo 2020 m. Sausio – gegužės mėn. (Tik 2020 m. Sausio mėn.). privalomas teisinių principų ir koncepcijų modulis kompiuterių teisės srityje.

Tuomet papildomi kreditai gaunami derinant pasirenkamus internetinius modulius, disertacijas (10 000 ar 20 000 žodžių) ir seminarų pristatymus.

Tikslas - suteikti teisinę kvalifikaciją turintiems absolventams teisinio rašymo, mokslinių tyrimų įgūdžių ir teisinių sistemų pagrindą ir suteikti jiems galimybę susipažinti su teisiniais ištekliais ir juos suprasti bei taikyti visas šias žinias kompiuterių ir ryšių teisės programai.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 9 daugiau kursų KNect365 Learning »

Paskutinį kartą atnaujinta May 7, 2019
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rgp. 28, 2019
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Price
14,015 GBP
LLM --- antrosios pakopos studijų diplomas £ 8,130 - magistrantūros pažymėjimas £ 530
Deadline
Liepa 22, 2019
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp. 28, 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Liepa 22, 2019

Rgp. 28, 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Liepa 22, 2019
End Date