LLM aukštojo mokslo studijos Europos ir tarptautinėse žmogaus teisių įstatyme

Bendroji informacija

10 locations available

Programos aprašymas

Ar tam tikra valstybė pažeidžia žmogaus teises, ar veiksmingiau naudoti nacionalinius, regioninius ar tarptautinius žmogaus teisių apsaugos mechanizmus ? O koks mechanizmas tikriausiai bus veiksmingiausias kovojant su konkrečių rūšių žmogaus teisių pažeidimais?

Ką reiškia magistrantūros programa?

Šiuolaikiniame pasaulyje teisinis režimų sambūvis ir sąveika tampa būdingu bruožu. Tas pats pasakytina ir apie žmogaus teisių sistemas, kurios buvo sukurtos nacionaliniu, regioniniu ir pasauliniu mastu.

Ši programa yra kryptinga ir sudėtinga magistrantūros studijų programa.

Mažos apimties mokymas įgalina intensyvią studentų ir dėstytojų sąveiką , tokiu būdu leidžiant atlikti išsamią analizę, mokymą ir tyrimus. Programa orientuota į žmogaus teisių teisės studijas lyginamuoju požiūriu, kartu apimant tarptautines ir regionines žmogaus teisių sistemas.

Mes didžiuojamės tuo, kad galime pasiūlyti įnašus į programą iš žinomų žmogaus teisių ekspertų, dirbančių šioje srityje, kurie pateikia naujausius įvykius ir klausimus į klasės salę, kad galėtų susipažinti realiu laiku.

Pažintinė kelionė į žmogaus teisių organizacijas Strasbūre ir Ženevoje, be abejo, yra būtina šiai programai, ir tai padės iš tikrųjų suprasti žmogaus teisių įstatymus, padėdami teoriją pritaikyti praktikoje.

Leiden University Europos ir tarptautinių žmogaus teisių įstatymo pasirinkimo priežastys?

Kaip Europos ir tarptautinės humanitarinės teisės pažangiųjų studijų programos studentas, jūs gausite naudos iš:

  1. Ekspertų instruktoriai: Be mokymosi iš mūsų akademinio personalo patirties, jūs dalyvausite paskaitose, meistriškumo kursuose ir seminaruose, kuriuose dalyvaus žinomi žmogaus teisių ekspertai, dirbantys JT, ES, NVO ar kitose organizacijose.
  2. Gyvenimą keičiantis darbas: jūs išmokysite kurti savo balsą, kad galėtumėte kalbėti žmonėms pasaulyje, kurie kitais būdais galėjo būti užmigti. Jūs tapsite veiksmingu pagrindinių teisių ir pagrindinių laisvių, neatsiejamų nuo visų žmonių, atkūrimo.
  3. Puikios reputacijos: Leideno teisės mokykla turi puikią reputaciją žmogaus teisių srityje.

Ar Europos ir tarptautinis žmogaus teisių įstatymas yra tau tinkama programa?

Ar norėtumėte aktyviai dirbti, kad apsaugotumėte žmonių teises visame pasaulyje? Ar esate suinteresuotas pritaikyti savo žinias apie žmogaus teisių teisę į realaus pasaulio politines, socialines ir teisines aplinkybes? Tada tai yra programa jums. Jūs taip pat turėtumėte turėti pakankamą teisinį pagrindą.

Priėmimas ir taikymas

Ar norite kreiptis į šią magistrantūros programą Leiden University ? Sužinokite, kaip kreiptis dėl savo programos, sekdami išsamų vadovą paraiškų priėmimo ir priėmimo skyriuje :

https://www.universiteitleiden.nl/lt/education/study-programmes/master/european-and-international-human-rights-law/admission-and- application

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Are you curious, critical and involved in the world around you? At Leiden University, the oldest university in the Netherlands, you can make a valuable contribution to tackling the various national an ... Skaityti daugiau

Are you curious, critical and involved in the world around you? At Leiden University, the oldest university in the Netherlands, you can make a valuable contribution to tackling the various national and international challenges facing modern society. Together with academics and fellow students from all over the world, you will actively address these challenges. We keep an open mind, do not shy away from difficult discussions and allow one another the space to disagree. We expect the same active, open-minded and critical attitude from you. We challenge you to look beyond your own boundaries. Leiden University welcomes anyone who wants to achieve their full potential. Our modest community size in the historical cities of Leiden and The Hague creates a highly personal and committed atmosphere. Together, we map out a learning path that suits you and your ambitions. You will also be encouraged to conduct research in cooperation with eminent and enthusiastic scholars. The knowledge and skills you develop here will benefit you for the rest of your life, regardless of the career path you choose! Skaityti mažiau
Leidenas , Leidenas , Leidenas , Leidenas , Leidenas , Leidenas , Haga , Haga , Haga , Haga + 9 Daugiau Mažiau