LLM aukštojo mokslo studijos pagal tarptautinę civilinę ir komercinę teisę

Bendroji informacija

10 locations available

Programos aprašymas

Kaip valstybės sprendžia savo tarptautinius ginčus? Kaip vyksta teisminiai ginčai ir arbitražas tarptautinės teisės lygmeniu? Ar gali būti sprendžiami investiciniai ginčai tarp valstybės ir užsienio investuotojo arba tarp dviejų valstybių? Koks yra Tarptautinio Teisingumo Teismo ir kitų tarptautinių teismų vaidmuo tarptautinėje visuomenėje?

Sužinokite, kaip atsakyti ir spręsti šiuos ir kitus klausimus tarptautinės teisės požiūriu.

Ką reiškia magistrantūros programa?

Globalizacija ir didėjanti tarptautinė prekyba paskatino greitą civilinės ir komercinės teisės internacionalizaciją, taip formuojant sudėtingą ir daugiasluoksnę discipliną. Leiden University tarptautinėje civilinės ir komercinės teisės programoje nagrinėjami skirtingi tarptautinių, ES ir nacionalinių įstatymų lygiai, kai jie egzistuoja ir sąveikauja. Ši programa suteiks jums įgūdžių, reikalingų visiškai suprasti ir pritaikyti tokius susipynusius sluoksnius su konkrečia sritimi susijusiuose teisiniuose klausimuose.

Šis meistras leidžia specializuotis tarptautiniame ginčų sprendime ir arbitraže, daug dėmesio skiriant tarptautinei teisei, tuo pačiu metu jungiantis prie kitų susijusių teisės sričių, pavyzdžiui, arbitražo tarptautinės komercinės teisės kontekste. Tai taip pat apima popamokines veiklas, tokias kaip ginčo teismai, programos išvykos ir vizitai, dirbtuvės ir grupinės pratybos.

Leiden University tarptautinės civilinės ir komercinės teisės pasirinkimo priežastys?

Kaip Europos ir tarptautinės verslo teisės pažengusio magistro studentas, jūs gausite naudos iš:

  1. Visapusiškas požiūris: ši programa yra tikrai visa apimanti, siekiant išsiaiškinti tarptautinius, tarptautinius ir lyginamuosius teisės aspektus.
  2. Unikalūs atvejų tyrimai. Daugelis ICCL programos dėstytojų dirba civilinės ir komercinės teisės praktikoje ir naudoja realias bylas, kad pagerintų jūsų mokymosi patirtį.
  3. Puikios reputacijos: Leideno teisės mokykla sukūrė savo kompetencijos reputaciją, derindama aukštą akademinio mokymo lygį su garsiais ir novatoriais tyrimais. Jo kokybės tradicija pritraukia prestižinius profesorius iš viso pasaulio, kurie jus moko sudėtingoje ir palaikančioje atmosferoje.

Ar tarptautinė civilinė ir komercinė teisė jums tinkama programa?

Ar jus domina išsamus supratimas apie susipyniusius tarptautinius, ES, JT ir nacionalinius įstatymus, kurie sudaro sudėtingą tarptautinės civilinės ir komercinės teisės sritį? Tada tai gali būti programa jums.

Ši programa yra tinkama, jei esate teisės studijų absolventas, norintis atlikti sudėtingą magistro studijų programą ar praktikuojantį teisininką, norinčiam specializuotis įvairiose tarptautinės prekybos, perkančiosios organizacijos ir konkuruojančių privačių ir komercinių teisių srityse.

Galite užpildyti šią programą vieneriais metais kaip dieninės studijos arba dvejus metus kaip neakivaizdinį studentą.

Priėmimas ir taikymas

Ar norite kreiptis į šią magistrantūros programą Leiden University ? Sužinokite, kaip kreiptis dėl savo programos, sekdami išsamų vadovą paraiškų priėmimo ir priėmimo skyriuje :

https://www.universiteitleiden.nl/en/education/study-programmes/master/international-civil-and-commercial-law/admission-and-application

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2020

Apie mokyklą

Are you curious, critical and involved in the world around you? At Leiden University, the oldest university in the Netherlands, you can make a valuable contribution to tackling the various national an ... Skaityti daugiau

Are you curious, critical and involved in the world around you? At Leiden University, the oldest university in the Netherlands, you can make a valuable contribution to tackling the various national and international challenges facing modern society. Together with academics and fellow students from all over the world, you will actively address these challenges. We keep an open mind, do not shy away from difficult discussions and allow one another the space to disagree. We expect the same active, open-minded and critical attitude from you. We challenge you to look beyond your own boundaries. Leiden University welcomes anyone who wants to achieve their full potential. Our modest community size in the historical cities of Leiden and The Hague creates a highly personal and committed atmosphere. Together, we map out a learning path that suits you and your ambitions. You will also be encouraged to conduct research in cooperation with eminent and enthusiastic scholars. The knowledge and skills you develop here will benefit you for the rest of your life, regardless of the career path you choose! Skaityti mažiau
Leidenas , Leidenas , Leidenas , Leidenas , Leidenas , Leidenas , Haga , Haga , Haga , Haga + 9 Daugiau Mažiau