LLM aukštojo mokslo studijos tarptautinėse vaikų teisėse

Bendroji informacija

10 locations available

Programos aprašymas

Teisės magistras: Tarptautinių vaikų teisių pažengusieji yra savotiška programa, siūlanti pažengusį magistrantą (LL.M), skirtą vaikų teisėms ir interesams teisiniu požiūriu. Šiandien, praėjus daugiau nei 25 metams po Jungtinių Tautų vaiko teisių konvencijos priėmimo, tarptautinių, regioninių ir vidaus sistemų vaidmuo sprendžiant vaiko apsaugos, dalyvavimo ir teisių suteikimo klausimus auga ir reikalauja visapusiškos specializacijos.

Daugiasluoksnės ir tarpdisciplininės

Tarptautinės vaikų teisės (įstatymai) yra unikali teisės sritis, nes ji yra daugiasluoksnė (apima tarptautinius, regioninius ir nacionalinius teisinius spektrus) ir tarpdisciplinines (kertančias skirtingas teisės sritis tiek šalies, tiek tarptautiniu mastu).

Vaikų teisės susikerta su civilinės, baudžiamosios ir administracinės teisės sritimis, taip pat su tarptautine viešąja teise, tarptautine humanitarine teise, tarptautine baudžiamąja teise ir tarptautine darbo teise. Ypatinga ypatybė yra susijusi su vaikų teisių ir tarptautinės privatinės teisės sąveika, ypač su Hagos tarptautinės privatinės teisės konferencijos parengtais dokumentais.

Veikla

Be mūsų akademinio personalo, kurį sudaro garsūs tarptautiniai teisiniai ekspertai vaikų teisių srityje, programa studentams suteikia galimybę susitikti ir aptarti aktualias temas, turinčias įtakos vaikams, paskaitose su svečiais ir NVO bei tarptautinių organizacijų, tokių kaip Hagos konferencija, atstovais. dėl tarptautinės privatinės teisės ir Tarptautinės darbo organizacijos , taip pat su garsiais specialistais, dirbančiais vaiko teisių srityje.

Programa taip pat apima kelionę į Ženevą, kad ji galėtų dalyvauti Jungtinių Tautų Vaiko teisių komiteto sesijoje, taip pat susitiks su kitomis tarptautinėmis organizacijomis, veikiančiomis tarptautinėje arenoje, klausimais, susijusiais su vaiko teisėmis.

Kam?

  • teisės absolventai, turintys visą teisės laipsnį (suteikiantys galimybę naudotis teisine praktika), arba teisininkai.
  • absolventai, turintys lygiavertį kitos disciplinos laipsnį, turintys pakankamai žinių arba supratimą apie teisę ir (arba) pakankamą profesinę patirtį šioje srityje.

Priėmimas ir taikymas

Ar norite kreiptis į šią magistrantūros programą Leiden University ? Sužinokite, kaip kreiptis dėl savo programos, sekdami išsamų vadovą paraiškų priėmimo ir priėmimo skyriuje :

https://www.universiteitleiden.nl/en/education/study-programmes/master/international-childrens-rights/admission-and-application

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2019

Apie mokyklą

Are you curious, critical and involved in the world around you? At Leiden University, the oldest university in the Netherlands, you can make a valuable contribution to tackling the various national an ... Skaityti daugiau

Are you curious, critical and involved in the world around you? At Leiden University, the oldest university in the Netherlands, you can make a valuable contribution to tackling the various national and international challenges facing modern society. Together with academics and fellow students from all over the world, you will actively address these challenges. We keep an open mind, do not shy away from difficult discussions and allow one another the space to disagree. We expect the same active, open-minded and critical attitude from you. We challenge you to look beyond your own boundaries. Leiden University welcomes anyone who wants to achieve their full potential. Our modest community size in the historical cities of Leiden and The Hague creates a highly personal and committed atmosphere. Together, we map out a learning path that suits you and your ambitions. You will also be encouraged to conduct research in cooperation with eminent and enthusiastic scholars. The knowledge and skills you develop here will benefit you for the rest of your life, regardless of the career path you choose! Skaityti mažiau
Leidenas , Leidenas , Leidenas , Leidenas , Leidenas , Leidenas , Haga , Haga , Haga , Haga + 9 Daugiau Mažiau