LLM aukštojo mokslo studijos teisėje ir skaitmeninėse technologijose

Bendroji informacija

10 locations available

Programos aprašymas

Kaip skaitmeninimo ir masinio kūrybinio darbo platinimas daro įtaką intelektinės nuosavybės teisėms ? Kokiais būdais gali būti tobulinamos skaitmeninių technologijų taisyklės, siekiant geriau apsaugoti asmenis ir organizacijas nuo tapatybės sukčiavimo ar saugumo pažeidimų?

Ką reiškia magistrantūros programa?

Programos tikslas - gilinti ir plėsti žinias skaitmeninių technologijų , tokių kaip internetas, kompiuteriai, mobilieji įrenginiai, įtikinamos technologijos ir aplinkos intelektas, teisės ir valdymo srityje tarptautiniame ir daugiadisciplininiame kontekste.

Programa suteikia studentams išsamų supratimą apie įvairius režimus (ty įstatymus, sutartis ir technologijas), susijusius su kylančių ir suartėjusių skaitmeninių technologijų reguliavimu pasauliniu tarptautiniu, ES, nacionaliniu ar verslo lygmenimis.

Programa ugdo studentų pasitikėjimą sudėtingų ir sudėtingų teisinių medžiagų tvarkymu ir pristatymu žodžiu ir raštu, naudodama konkrečią įvairių sričių "Teisė ir skaitmeninės technologijos" žodyną, pateikdama priemones, padedančias studentams veiksmingai kovoti su ja vėliau. jų profesinį gyvenimą. Be to, tai yra pagrindas tolesniems akademiniams tyrimams teisės ir skaitmeninių technologijų srityse.

Leiden University teisės ir skaitmeninių technologijų pasirinkimo priežastys?

Kaip Teisės ir skaitmeninių technologijų programos studentas gausite naudos iš:

  1. Daugiadisciplininis mokymasis. Jūs sukursite žinias apie internetą ir skaitmenines technologijas reglamentuojančią teisę ir valdymą, daugiausia dėmesio skirsite reguliavimo teorijai (interneto valdymui ir techniniam reguliavimui), taip pat nacionalinei ir tarptautinei teisei (sunki teisė, lengvatinė teisė ir teismų praktika).
  2. Puikios reputacijos: Leideno teisės mokykla sukūrė savo kompetencijos reputaciją, derindama aukštą akademinio mokymo lygį su garsiais ir novatoriais tyrimais. Jo kokybės tradicija pritraukia prestižinius profesorius iš viso pasaulio, kurie jus moko sudėtingoje ir palaikančioje atmosferoje.
  3. Tarptautinė aplinka: be tarptautinio mokymo programų dėmesio, unikali studentų ir instruktorių, atstovaujančių visiems žemynams, derinys sukuria mūsų programą iš tiesų pasaulinę patirtį.

Ar teisė ir skaitmeninės technologijos jums tinkama programa?

Ar jus domina daugiau sužinoti apie sudėtingus teisinius ir reguliavimo klausimus, susijusius su skaitmeninių technologijų plėtra ir konvergencija? Teisė ir skaitmeninės technologijos yra kryptinga ir sudėtinga magistrantūros programa, kuri skatins jūsų žinias apie šią vis didėjančią sritį. Ji skirta tiek teisininkams, tiek aukščiausio lygio absolventams, norintiems įgyti išsamių žinių apie teisę ir skaitmenines technologijas tarptautiniu ir tarpdisciplininiu požiūriu.

Priėmimas ir taikymas

Ar norite kreiptis į šią magistrantūros programą Leiden University ? Sužinokite, kaip kreiptis dėl savo programos, vadovaudamiesi išsamiu vadovo paraiškų ir priėmimo skyriuje:

https://www.universiteitleiden.nl/en/education/study-programmes/master/law-and-digital-technologies/admission-and-application

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Are you curious, critical and involved in the world around you? At Leiden University, the oldest university in the Netherlands, you can make a valuable contribution to tackling the various national an ... Skaityti daugiau

Are you curious, critical and involved in the world around you? At Leiden University, the oldest university in the Netherlands, you can make a valuable contribution to tackling the various national and international challenges facing modern society. Together with academics and fellow students from all over the world, you will actively address these challenges. We keep an open mind, do not shy away from difficult discussions and allow one another the space to disagree. We expect the same active, open-minded and critical attitude from you. We challenge you to look beyond your own boundaries. Leiden University welcomes anyone who wants to achieve their full potential. Our modest community size in the historical cities of Leiden and The Hague creates a highly personal and committed atmosphere. Together, we map out a learning path that suits you and your ambitions. You will also be encouraged to conduct research in cooperation with eminent and enthusiastic scholars. The knowledge and skills you develop here will benefit you for the rest of your life, regardless of the career path you choose! Skaityti mažiau
Leidenas , Leidenas , Leidenas , Leidenas , Leidenas , Leidenas , Haga , Haga , Haga , Haga + 9 Daugiau Mažiau