LLM bankininkystės ir finansų teisėje

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Programos apžvalga

Tai savita LLM programa, kurioje atsižvelgiama į bankininkystės ir finansų įstatymus ir reguliavimą. Turėsite galimybę išnagrinėti įvairius klausimus, susijusius su įstatymų, reguliavimo, politikos ir praktikos poveikiu bankininkystei ir finansams. Jus mokys žymūs akademikai, turintys tarptautiniu mastu pripažintą šios srities tyrimų profilį.

Programa apima įvairius specializuotus padalinius, susijusius su bankininkystės ir finansų teise. Tai tinka studentams, siekiantiems teisės, finansų, verslo ar reguliavimo karjeros. Tarp studijų magistrantūroje privalumų yra jos siūlomos dalyko apimtys ir perduodami įgūdžiai, kuriuos ji skatina. Jis skirtas patobulinti įvairias praktines aplinkybes ir karjerą.

Turime didelę ir gyvą tarptautinę bendruomenę, o Bristolio universiteto LLM studentai naudojasi mažomis klasėmis, kurias moko žymiausi pasaulio ekspertai.

Programos struktūra

Jums prireiks keturių vienetų (iš viso 120 kreditų, po 30 kreditų) ir privalomos disertacijos (60 kreditų). Jūs galite pasirinkti tris specializuotus bankininkystės ir finansų padalinius, o po to dar vieną skyrių iš bet kurios kitos mūsų LLM programos.

Išeik iš apdovanojimų

Visos dėstomos magistrantūros programos, išskyrus atvejus, kai Senatas atleidžia nuo jų, studentams turi suteikti galimybę išeiti iš programos su magistro diplomu ar pažymėjimu.

Norėdami gauti magistro diplomą, studentai turi būti sėkmingai išlaikę 120 kreditų, iš kurių 90 turi būti M / 7 lygio.

Norėdami gauti magistro pažymėjimą, studentai turi būti sėkmingai išlaikę 60 kreditų, iš kurių 40 turi būti M / 7 lygio.

Laipsnių klasifikacija:

Apdovanojimas „Už nuopelnus“ ar „Išskyrimas“ leidžiamas magistrantūros magistrantams, diplomams ir pažymėjimams, kai jie yra konkrečiai įvardyti pradinio lygio kvalifikacijomis. Apdovanojimai „Už nuopelnus“ ar „Išskyrimas“ neleidžiami, jei studentai privalo palikti programą dėl akademinių priežasčių. Išimties apdovanojimas už nuopelnus ar išsiskyrimą gali būti leidžiamas, kai dėl išskirtinių aplinkybių studentams neleidžiama baigti numatomo apdovanojimo.

Apdovanojimai klasifikuojami pagal galutinį programos pažymį:

Apdovanojimas už išskirtinumą *: ne mažiau kaip 65 iš 100 už išmokytą komponentą ir, magistrų apdovanojimai, ne mažiau kaip 70 iš 100 už disertaciją. ** Fakultatai gali savo nuožiūra padidinti šias ribas.

Apdovanojimas „Už nuopelnus“ *: ne mažiau kaip 60 iš 100 už išmokytą komponentą ir, magistrų apdovanojimai, ne mažiau kaip 60 iš 100 už disertaciją. Fakultetai gali savo nuožiūra padidinti šias ribas.

* Teisės magistras turi atskirus apdovanojimų ir nuopelnų suteikimo reglamentus.
** Norint skirti apdovanojimą, Inžinerijos fakultetas reikalauja ne mažiau kaip 70 iš 100 visų dėstomų komponentų, o magistrų apdovanojimams - ne mažiau kaip 70 iš 100 disertacijos.

Diplomo / pažymėjimo etapai:

Visos dėstomos magistrantūros programos, išskyrus atvejus, kai Senatas atleidžia nuo jų, studentams turi suteikti galimybę pasirinkti arba reikalauti išvykti iš magistrantūros diplomo ar pažymėjimo.

Norėdami gauti magistro diplomą, studentai turi būti sėkmingai išlaikę 120 kreditų, iš kurių 90 turi būti M / 7 lygio.

Norėdami gauti magistro pažymėjimą, studentai turi būti sėkmingai išlaikę 60 kreditų, iš kurių 40 turi būti M / 7 lygio.

lady justice, legal, law„jessica45“ / „Pixabay“

Patekimo reikalavimai

Aukštesnysis antros klasės teisininkas turi laipsnį arba atitinkamą teisės komponentą. Tarptautiniai studentai, turintys lygiavertę kvalifikaciją, turėtų pateikti savo egzamino rezultatų nuorašą (tai turėtų būti oficialus vertimas į anglų kalbą, jei originalas nėra anglų kalba).

Pripažintas ankstesnis mokymasis šiuo metu nepriimamas. Ankstesnė ar profesinė patirtis nėra būtina.

Anglų kalbos reikalavimai

Jei anglų kalba nėra jūsų pirmoji kalba, turite atitikti šį profilio lygį:

Profilis B

Norėdami gauti vietą pasirinktame kurse / programoje, turite pasiekti reikiamą anglų kalbos lygį.

Skirtingiems kursams / programoms reikia skirtingų kalbos įgūdžių. Šiuos įgūdžių lygius vadiname „profiliais“. Pasirinkto kurso / programos profilis rodomas kurso / programos puslapyje.

Kiekviename profilio puslapyje yra testai ir lygiai, kuriuos turite pasiekti, kad atitiktumėte reikalavimus.

Anglų kalbos testai turėjo būti gauti per dvejus metus nuo jūsų programos / kurso pradžios dienos.

Karjera

Šis turinys ir požiūris į mokymą šioje programoje lavins jūsų supratimą ir perkeliamus įgūdžius, o tai savo ruožtu atvers įvairius karjeros kelius įstatymų, finansų, verslo ar finansų reguliavimo srityse. Ši LLM galėtų būti tramplinas į tokią karjerą arba tinkama studijų programa žmonėms, jau dirbantiems šiose srityse.

Tai taip pat sudomins naujausius teisės, politikos, politikos ir giminingų sričių absolventus arba jei ketinate tęsti mokslininko karjerą.

Paskutinį kartą atnaujinta May 2020

Apie mokyklą

Bristol is one of the most popular and successful universities in the UK, ranked in the world's top 50 in the QS World University Rankings 2020.

Bristol is one of the most popular and successful universities in the UK, ranked in the world's top 50 in the QS World University Rankings 2020. Skaityti mažiau
Apsilankykite mokyklos tinklalapyje